Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Biedactwo, ile ona jeszcze ma wycierpieć :( Mam jeden bardzo awaryjny pomysł co przetrzymania suni po operacji, ale na razie muszę to przegadać z paroma osobami..
  2. Rzeczywiście rana wygląda okropnie, aż dreszcz przechodzi na myśl, ile wycierpiała. Ale śliczna jest..
  3. Ergo uczy się pewnie co dnia, jak świat może wyglądać naprawdę. Musi ułożyć sobie relacje z innymi psami, bo nawet jeśli będzie w domu jedynakiem, może się zdarzyć, że będzie wychodził na spacery, że obok jego domu czy ogrodu będą inne psy itp- więc będą interakcje. Nie wiemy z czego wynika ta jego niechęć do innych psów, czego on doświadczył, ale na pewno warto, żeby zdążył trochę "sprzyjaźnieć"
  4. Jak dobrze, że ktoś się zgłosił..
  5. dzięki kikou za dobre wieści o Mufce :) Najważniejsze, że zdrowa i bystra ;) Czy zaprzyjaźniła się już z innymi psinkami?
  6. Ja też do ślicznej smutnej sunieczki zaglądam. Nie smuć się Tiffany, już jest lepiej - pełny brzuszek i tyle ludzi, którzy Ci dobrze życzą, a będzie i domek - zobaczysz :)
  7. Boziu ;( :( :( :( Tego się nie spodziewałam.. Biedny Czarnuszek.. Jak on musiał cierpieć. Mimo wszystko kochane dziewczyny dałyście mu trochę normalnego życia. Wy i jego "Pan". To bardzo bardzo dużo. Na pewno biedak jest Wam wszystkim bardzo wdzięczny - tam, gdzie teraz jest.. spokojny, wesoły, kochany, syty, zadbany.. idę, bo łzy zalewają mi oczy
  8. Ile Jamor by wziął za akcję "heniową"?
  9. Co po operacji trzeba przy suni robić, jak o nią dbać przez te 2 tygodnie?
  10. Ja też robię wpłaty na Cejlonka co miesiąc..
  11. Rzadko zaglądam do Fryci (mea culpa!), ale za każdym razem jak już zaglądam, to mam nadzieję, że ona właśnie jedzie do domku... a ona bidunia wciąż w schronie :(
  12. Poproszę o przypomnienie konta - prześlę jakiś grosik dla Liska I Karolka i Ali dla suńki z piłeczką, która jedzie do Murki (tak się cieszę, że udało się jej pomóc)
  13. Ewkar, a czy UM nie mógłby dać kontaktu do tych ludzi, którzy opiekują się psami? Może razem z nimi udałoby się efektywniej im pomóc? Może im udałoby się złapać zwłaszcza tę chorą sunię :(
  14. Selmusiu, głaski na dobranoc
  15.     szkoda :( ale myślę, że to tylko kwestia czasu.;)
  16. konfirm, wyślij proszę i mi nr konta - niewiele, ale grosik wpłacę
  17. Ewkar, psy znają Cię - bez problemu dadzą się złapać? Wiem, że to szaleństwo, ale może pomyśleć o dt czy hotelikach dla nich -póki nie jest za późno...
  18. sonek lecę na Twój bazarek dla psinka :)
  19. Tusiu, a ten drugi chętny na rudaska domek? Rozmyślił się?
  20. Wczoraj tak cieplusio, a dziś lodowaty wiatr się przyplątał.. szkoda. Ale zwierzydła wygrzewają się na słońcu na parapetach :) - oprócz psa oczywiście - on na szczęście na parapet nie wchodzi ;)
×
×
  • Create New...