Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Kochane ciosteczki zaglądające do Agatki - wspaniałych Świąt Wam też i Waszym stadom ;) życzę z moim stadem oczywiście :)
  2. Wszystkiego dobrego i pełnego nadziei dla Was i wszystkich zwierzaków :)
  3. Wszystkiego dobrego, spokojnego i wiele nadziei dla zwierzaków biedaków.
  4. Dzięki Elik :) Wszystkiego najelepszego Kochane - dla Was i Waszych Rodzin (wszystkich członków - i tych na dwóch - i tych na więcej łapach ;))
  5. dziękuję za dobre myśli.. wszystkiego najserdeczniejszego Kochane - dla Was i Waszych Rodzin (wszystkich członków - tych na dwóch i więcej łapach ;))
  6. Wszystkiego najlepszego, i jak najmniej kłopotów zwierzakowych. Heniu, nie chciałeś świąt spędzać inaczej..?
  7. Już po biopsji. Wyniki we wtorek, ale chyba tylko dlatego, że pani wetka nie chciała nam psuć świąt.. wiem, że wyniki są zazwyczaj w ciągu 24 godzin.. Powiedziała mi tylko lakonicznie, że nie wygląda to dobrze :(
  8. No to jeśli udałoby się odebrać, to potem gdzieś umieścić trzeba - czy są domy tymczasowe lub hotele w okolicy, które nie zdarłyby skóry za przetrzymanie dwóch maleństw?
  9. To ciekawe z tymi komórkami macierzystymi. Może rzeczywiście Luśkotowi mogłoby pomóc? A jutro moje kotunia najstarsza, charakterna przywódczyni stada ma biopsję, bo jakaś buła błyskawicznie jej narosła na łopatce .. proszę o dobre myśli..
  10. Biedaki :) Biedny Loluś, ale jak mieli postąpić ci ludzie? Z taką wyjątkowo przerażoną sunią? :(
  11. Prześliczny rudzielec, ale najważniejsze, że Lucuś lepiej :) Moja najstarsza kotka - szefowa całego stada - jutro ma biopsję, bo jej jakaś buła na łopatce się pojawiła :( Poproszę o dobre myśli
  12. Ale fajnie, że tyle z bazarku się zebrało, ja wreszcie też kapnę jeszcze grosik dla Omegi
  13. Kocurki śliczne. Biedaki bezdomne :( Boże nie wiem co robić w sprawie tych psów :( Ta klatka rzeczywiście mała, jak dla owczarka to prawdziwa masakra, a nie kojec :( Może jednak spróbować umówić się ze strażą dla zwierząt na jakiś wyjazd w tamte tereny? Jaki oddział straży dla zwierząt jest najbliżej? Lubelski? Ewkar, możesz przypomnieć jakie warunki mają te pieski z Mokrzyszowa? Co można zgłosić jako niepokojące?
  14. o rany jakie biedactwa :( Rzeczywiście malizny. One są czyjeś, tak? Tylko ten ktoś ma je głębokim poważaniu? Odda w razie czego?
  15. Dzięki kochane. Postaram się w ciągu najbliższych dni podesłać. Jak będę mieć gotowe - dam znać i powiecie która zrobi bazarek :)
  16. Poszperałam w domu i znalazłam parę rzeczy na bazarek. Obfotografuję i opiszę, ale czy ktoś mógłby z tego zrobić bazarek, bo ja wchodzę na dogo nieregularnie - w zależności od tego jak robota mi pozwala i z pilnowaniem bazarku miałabym kłopoty. Fanty pózniej porozsyłam oczywiście.
  17. Zgroza. Ja podejrzewam, że mój Belzebub też został odłowiony przez jakąś nadgorliwą fundację, która najłatwiej łapie wykastrowane i oswojone koty :( Dobrze, że biedna kotka wróciła do swojego domu.
  18. Wysłałam jednorazową dla Blekusia. Niech pięknieje maleństwo, niech się cieszy nowym życiem :)
  19. Moja stała poszła. Biedna Selmusia, że nie może sobie pohasać. Oby tyllko ten gwóźdź rzeczywiście jej dobrze trzymał łapkę.
  20. Kciuki nieustające za złapanie Heniutka
  21. Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia sunieczki :)
  22.     na pewno tak jest - wszystkie stworzenia są takie same: potrzebują swojego stada i miłości, wolności :)
  23.     jejku, jak to szybko się zapycha ;) Już oczyszczona :)
×
×
  • Create New...