Znalazłam onkologa, który ma dobre opinie w Lublinie:
https://www.znanylekarz.pl/pawel-klimiuk/weterynarz/lublin
Zajrzyjcie proszę i powiedzcie, co o tym sądzicie.
Murko, czy w razie czego dowiezienie Erga na konslutację do Lublina wchodziłoby w grę? Myślę, że lepiej byłoby go nie przenosić w kolejne miejsca, bo to dodatkowy stres, a u zwierząt tak, jak u ludzi - stres bardzo nasila wszelkie choróbska z nowotworowymi na czele. Wasz samochód on już zna, pewnie to nie jest już dla niego straszne przejechanie tych kilkudziesięciu kilometrów?
W tych opiniach o lekarzu ktoś napisał, ze wyniki miał tego samego dnia. Może tutaj też udałoby się szybko poprosić o wyniki ze względu na podróż "pacjenta" ?