Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo dziękuję za zaproszenie :) Trochę późno, ale zajęć przeróżnych bez liku,a czasu coś jakby mniej i mnie. Mam podejrzenia, że ktoś czas mi podkrada ;)
  2. Chyba zmiana wieku na trochę młodszy w ogłoszeniach mu pomoże. Rozdzwonią się telefony... :)
  3. Nie chciałam właśnie "głośno" tego pisać, co napisała Aga. Moja sunia 5 lat temu odeszła z powodu raka kości, zaczęło się od kulenia na łapkę i skomlenia od czasu do czasu (raz na kilka dni). Czy nie należałoby prześwietlić łapki? Co myślicie? Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje warto wiedzieć, czy rzeczywiście kość jest zaatakowana. Biedy Erguś :(
  4. Oj, wpaść to wpadła, ale co z tego, jak miejsca na kolejnego zwierza brak :(
  5. Ergusiu.. psinko, co dalej z tą twoją łapką?:(
  6. No niestety nie m zbyt wielu wiadomości, ale te, które mam są pomyślne: Tusia się coraz bardziej ośmiela i lgnie do opiekunów, co z przyczyn oczywistych też i martwi, bo przy rozstaniu będzie znowu wielka trauma dla psinki.
  7. Zaraz trochę odgruzuję skrzynkę :)
  8. Ale ona musi być strasznie odwodniona, jeśli nawet nic nie pije, bez kroplówki marnie to widzę :( Czy lekarz nie podał jej żadnej kroplówki?
  9. Ana, podaj proszę na pw imię i nazwisko, nie mogę w rubryce "właściciel rachunku" wpisać "Ana 10" ;D I lepiej numeru konta prywatnego nie podawać na forum publicznym...
  10. Halo halo, jak tam Buena? Co tutaj tak cicho?
  11. Ewkar, czy coś wiesz o tym wyrzuconym piesku?
  12. Jutro dopytam dt jak tam postępy w oswajaniu lęków Tusi
  13. Pieknie się Bąbiś gościł :) Oby sytuacja się wyjaśniła dobrze dla psa.
  14. Poproszę o nr kota - wrzucę grosik
  15. Murko, podeślę grosik dla gromadki na Twoje konto - jak zatytułować, żebyś wiedziała, że to na nich? Suńka ze szczeniakami będzie dobrze?
  16. Bidulka, jak dobrze, że ją złapałyście :( Ile wynosi koszt miesięczny dt?
  17. Polusiu, kciuki ogromne za twój najwspanialszy dom :)
  18. Tak, Tusia, już jak ją brałyśmy to stawiała łapkę stojąc lub idąc powoli, dopiero w ucieczce podkulała ją pod siebie, teraz pewnie już przy spokojnych spacerach staje na niej, a stojąc czy siedząc - na pewno - widać nawet na zdjęciach :) RudyKas - gratulacje!!!! Życiówka? Barwo! Podaj linka do bazarku :)
  19. Aneciku, to nie był zarzut broń boże - wszystkie wiemy, jak to jest, trzeba ogarnąć masę różnych spraw, z czasem zawsze krucho, chwała Ci za to, że po nią pojedziesz.
  20. Czyli za tydzień w niedzielę sunia może wyjść ze schronu najwcześniej?
  21. Nie umiem tego zmniejszyć - Madie help! dodatkowo jeszcze taki opis: "Dr Sterna powiedział, że ta wystająca część kości łokciowej, która nas najbardziej martwi już się raczej nie zrośnie. Ale nie powinno to znacząco pogorszyć życia psa, podobno wykonuje się nawet w niektórych przypadkach przecięcia kości łokciowej i pies chodzi po prostu do końca życia tylko na kości promieniowej. Tak będzie w przypadku Tuśki, aczkolwiek kości nadal się przebudowują i mamy nadzieję, że z czasem będzie to lepiej wyglądać. Ma we wskazaniach ograniczenie ruchu na 4-6 tygodni, zalecane spokojne spacery, żeby łapę obciążała, ale na spokojnie i bez szaleństw. Bez opatrunku, bo prawidłowe założenie przy takim złamaniu to wyzsza szkoła jazdy i może pogorszyć sprawę."
×
×
  • Create New...