Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30270
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Karmen, trzymaj się sunieczko, wspaniałe dziewczyny zaraz zmienią twe życie na zawsze :)
  2. Tak, na pewno trzeba jej jeszcze czasu, przecież nawet nie wiemy, co biedaczka przeżyła i jakie ma doświadczenia. I taka kolosalna zmiana! Jeśli łapa nie wygląda dobrze - koniecznie trzeba to sprawdzić u ortopedy, żeby nie było za późno.. A dt zna jakiegoś dobrego ortopedę?
  3. Zdrowia dla psic Madie! Co u Bąbusia? Jak się czuje? Jak apetyt?
  4. Wiem kochana, wiem. To zawsze jest wielki problem, ale wierzę, że tak, jak w wielu innych przypadkach, i tu znajdą się dobre dusze z paroma groszami do poratowania biedaków
  5. U Sylwii pod Łowiczem nie ma miejsc :( Szukam dalej..
  6. Wygląda na to, że łapeczka coraz lepiej, pewnie obejdzie się bez gipsu. Na szczęście to młodziutka sunia i przy dobrym żywieniu ma szanse sama się podreperować :)
  7. Przypadkiem tu trafiłam, prześliczna sunia :)
  8. Śliczności :) Jak inna psinka! Zdrowiej zdrowiej maleńka
  9. Madie chyba jeszcze nie wpisała wszystkich wpłat w rozliczeniach. Poczekajmy
  10. Nie można było wymyślić lepszego scenariusza :) Domek, który czeka na psinkę! Hurra! Oj Tuśka Tuśka, a taka byłaś niedostępna ;) I było uciekać? Było? ;D
  11. Brawo Bąbelku, jesteś bardzo dzielny :) Trzymaj się nadal i walcz z chorobą, będzie dobrze :)
  12. Może hotelik u Sylwii pod Łowiczem? Nie mogę znaleźć niej numeru telefonu, teraz za późno, ale jutro postaram się go zdobyć.
  13. Mordka cudowna :) I na łóżku! I cieszy się na widok człowieka! Miód w serce :)
  14. Biedny psiak. Tyle wycierpiał. Przy tak zlych wynikach krwi nie powinno być transfuzji? Martwię się strasznie o niego :(
  15. Ile kosztowałoby umieszczenie szczeniorków u tej pani? I potrzebne hoteliki lub dt dla dwóch, a chyba nawet trzech suń? Może jedną wziełaby Gajowa, tę wysterylizowaną na przykład?
  16. Ok, znalazłam rozliczenia
  17. Zdjęcie piękne i Oli taki przystojny ;) Jak jego sytuacja finansowa?
  18. Przepraszam, że się głupio zapytam, czy coś się udało znaleźć dla psiaków?
  19. O rany, dzięki za ostrzeżenie Zachary. To przerażające - uratować takim wysiłkiem psa, żeby potem przez głupiego weterynarza musiał umierać w męczarniach :( Jak dzisiaj Tusia? Coś wiesz Madie? I rzeczywiście sprawa adresatki jest paląca - wiemy, jaka to psina..
  20. No cóż - ten gatunek ma się dobrze i rozmnaża się bardzo szybko..
  21. A no właśnie! ;) zdjęcie mile widziane by było
×
×
  • Create New...