Tak, na pewno trzeba jej jeszcze czasu, przecież nawet nie wiemy, co biedaczka przeżyła i jakie ma doświadczenia. I taka kolosalna zmiana! Jeśli łapa nie wygląda dobrze - koniecznie trzeba to sprawdzić u ortopedy, żeby nie było za późno.. A dt zna jakiegoś dobrego ortopedę?