Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No proszę, a mi weci na robale zawsze dawali tablety.. dla kotów niestety też, a podanie tabletki kotu to jest prawdziwy hardcore, przynajmniej z moimo kotami. Czy ten advocat jest tylko dla psów? Ile dla Erga będzie kosztował?
  2. Trzymam mocno kciuki, żeby burmistrz coś poradził. Dużo jest tam psów?
  3. Łoo, ale sielanka :) a za co był ten atak?
  4. Oj, nasz Ergo bidulek. Na pewno leczenie nowotworu nie wpływa dobrze na kondycję i odporność. A co to za lek ten advocate? To coś na poprawienie odporności?
  5. Czy są jakieś adopcje z tych kojców? Co się dalej dzieje z tymi psiakami. Mazowszanko i Łezko, nie gniewajcie się za te wtręty na wątku..
  6. Super!!!! No proszę, jaki wójt się trafił.. :) Rodzynek prawdziwy
  7. Oj, no to "pięknie" się spisuje nasz rozkoszniaczek ;) Ależ skubaniec testuje, na ile może sobie pozwolić i gdzie jest granica jego panowania w stadzie :) Mam nadzieję, że pani Fuksika jest stanowczą osobą i szybko sobie poradzi z ułożeniem ancymonka :) Zaraz podrzucę bazar, też rzadko wchodzę, bo jestem sama w pracy i mam lekki szał ;)
  8. Ok, poczekam. Najważniejsze,że pies w domu i wszystko zapłacone.
  9. Sylwia napisała mi rozliczenie kosztów za Czarusia vel Fuksika: wetowi zapłaciła 235 zł, i napisała, że dla niej, żeby starczyło na kawę ;D, ale Czaruś był w hoteliku 10 dni, więc myślę, że 100 zł najmarniej się należy. Przelewam więc dzisiaj na jej konto 340 zł.
  10. Kochana, trochę za wcześnie na pw, bo jeszcze nie jest ustalony dokładny termin pojawienia się psiaka u bliskiej rodziny, wiem tylko, że niebawem.. Więc nie chcę robić jakichś wielkich nadziei na zapas. Po prostu bądźmy dobrej mysli :)
  11. O rany, strasznie współczuję. Ból kręgosłupa to paskudztwo :(
  12. Karolcia pięknie wygląda i na zdjęciach :) Drążę temat, drążę :)
  13. Potwierdzam, że dotarły na moje konto pieniądze z bazarku imiennego od Marysi - piekne dzięki :)! I jeszcze raz tutaj bardzo bardzo dziękuję wszystkim, którzy w bazarku brali udział i pomysłodawczyni Marysi :) :) :) I już uzupełniam rozliczenie, i mam nadzieję, że już za chwilę będziemy znać koszty pobytu psiaka w hoteliku, jego kastracji, szczepień.
  14. Ale śliczna zgrabna nóżka! :) Dobrze, że już naprawiona, i jak się wygoi to maleńka będzie jak modelka ;) Ale wierzę, że to musi psince przeszkadzać. I na prawym boczku nie bardzo się można ułożyć.. Długo będzie musiała mieć taką "zapakowaną" łapkę?
  15. Auraa, nie masz żadnych wieści od Krysi i jej znajomych jak tam chłopak się odnalazł i jak się sprawuje? Strasznie jestem ciekawa.
  16. A sponsor chemii Erga jeszcze się w swej anielskości udoskonalił!! :) :) :) <3 <3 <3
  17. Dzięki kochane za kolejne ogłoszenia dla Erga!
  18. no to nie ma rady, musimy zaczekać, aż wróci i podliczy :)
  19. Czyli troszkę lżej będzie bez kotusia,ale to i tak zostaje wielkie stadzicho.. Tomek musi wyglądem kogoś przypominać Meli, jeśli to właśnie na niego tak bardzo lękliwie reaguje. Oby się przekonała do Niego.. Pozdrowienia niedzielne dla całego stada i ludziów oczywiście ;)
  20. Jeszcze nie wiem, sprawdzę pocztę, jeśli Sylwia mi nie wysłała podsumowania, poproszę jeszcze raz. Pewnie zalatana..
  21. Karolcia jest wyjątkowa, bo taka zwyczajna z urody :) Bardzo zapada w serducho..
  22. Dzięki za informację, podeślę w jedno miejsce - a może?.. ;)
×
×
  • Create New...