-
Posts
30275 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Adoptuj pieska ze schroniska Azorek w Sochaczewie
agat21 replied to ewaeva's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki, żeby burmistrz coś poradził. Dużo jest tam psów?- 7 replies
-
- sochaczew
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Łoo, ale sielanka :) a za co był ten atak? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś adopcje z tych kojców? Co się dalej dzieje z tymi psiakami. Mazowszanko i Łezko, nie gniewajcie się za te wtręty na wątku.. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Super!!!! No proszę, jaki wójt się trafił.. :) Rodzynek prawdziwy -
Oj, no to "pięknie" się spisuje nasz rozkoszniaczek ;) Ależ skubaniec testuje, na ile może sobie pozwolić i gdzie jest granica jego panowania w stadzie :) Mam nadzieję, że pani Fuksika jest stanowczą osobą i szybko sobie poradzi z ułożeniem ancymonka :) Zaraz podrzucę bazar, też rzadko wchodzę, bo jestem sama w pracy i mam lekki szał ;)
-
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kochana, trochę za wcześnie na pw, bo jeszcze nie jest ustalony dokładny termin pojawienia się psiaka u bliskiej rodziny, wiem tylko, że niebawem.. Więc nie chcę robić jakichś wielkich nadziei na zapas. Po prostu bądźmy dobrej mysli :) -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Karolcia pięknie wygląda i na zdjęciach :) Drążę temat, drążę :) -
Potwierdzam, że dotarły na moje konto pieniądze z bazarku imiennego od Marysi - piekne dzięki :)! I jeszcze raz tutaj bardzo bardzo dziękuję wszystkim, którzy w bazarku brali udział i pomysłodawczyni Marysi :) :) :) I już uzupełniam rozliczenie, i mam nadzieję, że już za chwilę będziemy znać koszty pobytu psiaka w hoteliku, jego kastracji, szczepień.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna zgrabna nóżka! :) Dobrze, że już naprawiona, i jak się wygoi to maleńka będzie jak modelka ;) Ale wierzę, że to musi psince przeszkadzać. I na prawym boczku nie bardzo się można ułożyć.. Długo będzie musiała mieć taką "zapakowaną" łapkę? -
* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.
agat21 replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
To ja też sobie popłaczę.. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dzięki śliczne :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Pięknie sobie radzi :) Dzielny psiak. Ewciu, czy moje deklaracje wpływają? Nie mogę ich znaleźć w rozliczeniach, albo szukam jak gapa :( -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli troszkę lżej będzie bez kotusia,ale to i tak zostaje wielkie stadzicho.. Tomek musi wyglądem kogoś przypominać Meli, jeśli to właśnie na niego tak bardzo lękliwie reaguje. Oby się przekonała do Niego.. Pozdrowienia niedzielne dla całego stada i ludziów oczywiście ;) -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Karolcia jest wyjątkowa, bo taka zwyczajna z urody :) Bardzo zapada w serducho.. -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dzięki za informację, podeślę w jedno miejsce - a może?.. ;)