-
Posts
30271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Joanko, fajna z Ciebie kobieta, i to kobieta przez duuże KO :) Przypomnij mi numer konta na pw, mam nadzieję że początek lipca pozwoli mi pomóc przy Wampirku. Masz jakieś jego zdjęcia? Chętnie bym zobaczyła nieszczęśnika, do którego uśmiechnęło się szczęście.
-
Przepraszam, że pojawiam się teraz rzadko, tyle, żeby poinformować o wpłatach, ale mam prawdziwy młyn w robocie i poza. Może zdjęcia od Sylwii z fb uda się przerzucić tutaj? Mam nadzieję, że kastracja przebiegnie bez problemowo i psinka będzie gotowa do domu. :) Auro, czy Sylwia podawała Ci mniej więcej koszty kastracji u jej weta? Tylko sprawa smyczy trochę mnie martwi - on nie umie chodzić na niej. Gdyby miał iść do mieszkania, a nie domu z ogrodem do latania luzem, dobrze by było, żeby to opanował. Sylwia widziała jego reakcję na smycz, myślę, że zadziała, żeby go z nią oswoić w razie konieczności.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ona wygląda po prostu jak pluszowa zabawka :D -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No Bąbel wymiata!! :) -
Kochana mądra sunieczka, dobrze,że jej się tak udało :)
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ależ kulinarny wątek się zrobił :D -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ależ masz znowu zwierzyniec Malagosku! U Ciebie widocznie nie może być za mało zwierząt, bo to nienaturalne ;) Żal tylko jak się czyta o strachu Melki, wierzę, że szybko zaufa. A jak sarniątko? -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Urodzaju na suńki ciąg dalszy? :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie Wiosenko, psiak znajdzie się na fb, bo hotelik, w którym jest właśnie na fb pokazuje wszystkie swoje psiaki. Jak tylko się pojawi, dam znać. Psiak naprawdę miły, kochany i piękny. A prezent mazowszankowy takoż piękny niebywale :D :D :D I młodziutki nad wyraz :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Oj ciekawość zżera.. ;)