Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Joanko, fajna z Ciebie kobieta, i to kobieta przez duuże KO :) Przypomnij mi numer konta na pw, mam nadzieję że początek lipca pozwoli mi pomóc przy Wampirku. Masz jakieś jego zdjęcia? Chętnie bym zobaczyła nieszczęśnika, do którego uśmiechnęło się szczęście.
  2. Przepraszam, że pojawiam się teraz rzadko, tyle, żeby poinformować o wpłatach, ale mam prawdziwy młyn w robocie i poza. Może zdjęcia od Sylwii z fb uda się przerzucić tutaj? Mam nadzieję, że kastracja przebiegnie bez problemowo i psinka będzie gotowa do domu. :) Auro, czy Sylwia podawała Ci mniej więcej koszty kastracji u jej weta? Tylko sprawa smyczy trochę mnie martwi - on nie umie chodzić na niej. Gdyby miał iść do mieszkania, a nie domu z ogrodem do latania luzem, dobrze by było, żeby to opanował. Sylwia widziała jego reakcję na smycz, myślę, że zadziała, żeby go z nią oswoić w razie konieczności.
  3. Wczoraj wpłynęła od Marysi wpłata konfirm w wysokości 50 zł. Bardzo dziękuję i zaraz wrzucam w rozliczenie.
  4. Ona wygląda po prostu jak pluszowa zabawka :D
  5. Rany, ewkar.. 34 stopnie i cień budy? Gdzie to dokładnie jest?
  6. Aura, masz wieści o psince? Jak nie, to jutro pomęczę znowu Sylwię ;)
  7. Dzięki Wam bardzo, zaraz podeślę numer konta na pw. Sylwia mi napisała, że odrobaczenie bierze na siebie :)
  8. Marysia pisała, że dotarło :) Z góry dzięki za wsparciowe plany :) Przydadzą się na oporządzenie antyrobalowe i szczepienne psiaka :)
  9. Kochana mądra sunieczka, dobrze,że jej się tak udało :)
  10. Ależ kulinarny wątek się zrobił :D
  11. Ależ masz znowu zwierzyniec Malagosku! U Ciebie widocznie nie może być za mało zwierząt, bo to nienaturalne ;) Żal tylko jak się czyta o strachu Melki, wierzę, że szybko zaufa. A jak sarniątko?
  12. Foty naszego psiula z nowego miejsca i już zakumplowanego z towarzystwem ;) ;) ;) ... niestety za wielkie :( muszę powalczyć ze zmniejszaniem może jak będą zdjęcia, to ktoś Czarusia odwiedzi..
  13. Przepraszam, że tak samolubnie cieszyłam się zdjęciami Tusi - już się poprawiam :)
  14. Urodzaju na suńki ciąg dalszy? :)
  15. Sylwia z hotelu potwierdziła, że wszystko w porządku, pies bezproblemowy i fajny :) Będą następne zdjęcia niebawem - tym razem już z hotelu :)
  16. Sprawdziłam konto, doszła wpłata 15 zł od mdk i z jakiegoś nieznanego konta 50 zł - pewnie od p. Moniki - wielkie dzięki :) :) Już aktualizuję na pierwszej stronie.
  17. U Sylwii koszt ok. 300 zł, plus oczywiście dojdzie odrobaczanie, odpchlanie, szczepienie, a na koniec pewnie kastracja.
  18. Dzięki wielkie Wiosenko, psiak znajdzie się na fb, bo hotelik, w którym jest właśnie na fb pokazuje wszystkie swoje psiaki. Jak tylko się pojawi, dam znać. Psiak naprawdę miły, kochany i piękny. A prezent mazowszankowy takoż piękny niebywale :D :D :D I młodziutki nad wyraz :)
  19. Jeszcze jedno przyszło mi do głowy, co może świadczyć o tym, że był wyrzucony z samochodu. Jak dojechaliśmy do nowego hotelu, on nie chciał wysiaść z samochodu! Zapierał się z całych sił. Musiałam go wynieść na rękach.. :(
×
×
  • Create New...