-
Posts
30275 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
E, nie. Wygląda na maliznę - nieważne, że bez butelki ;) -
Piękny i rzeczywiście bardzo radosny. Poker ma rację - zrób mu ładne zdjęcia, a na dogo są mistrzynie w zamieszczaniu ogłoszeń gdzie tylko się da :)
- 4 replies
-
- piesek
- znaleziony
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hesia przypadła do gustu mojej córci bardzo - zwłaszcza, że taka dobra dla kotów :) i gabarytowo też :) We wrześniu sprawa się wyklaruje, bo wtedy pies teściów, nad którym sprawuje pieczę, powinien do swoich "prawowitych" właścicieli wrócić i zwolnić miejsce :) -
Teraz ok, widzę. Szczuplutka maleńka. W sierpniu nie wydolę już, ale we wrześniu kapnę grosz na sterylkę, poproszę o przypomnienie na początku miesiąca.
-
Melduję się na wątku, niestety nie widzę zdjęć suni :(
-
Szkoda tego szorstkiego maluszka.. boze jakie to wszystko smutne. I tak mało miejsc dla zbyt wielu psiaków. A o wizyte pa nie można poprosić w ostayeczności TZ Murki? Wiem, że to będzie koszt,ale jeśli domek byłby dobry, to szkoda szansy dla psinka. Może nie będzie masakrycznie drogo. Co o tym myślicie? Może by zapytać?
-
Czasem ma się wrażenie, że lepiej byłoby z wakacji nie wracać,, tylko że i na wakacjach "cuda" się zdarzają - ja znalazłam już kilka psów na stacjach benzynowych (w tym mojego jednego rezydenta), a moja koleżanka znalazła w zeszłym roku sunię na szlaku w Gorcach. Nie mówiąc o tym, co się widzi na podwórkach wiejskich :( i w ciężarówkach na drodze ;( ;( Jak stare przysłowie pszczół mówi: "w którą stronę się nie obrócisz - i tak doopa z tyłu"
-
Coraz dostojniejsza i piękniejsza :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zadzwoni zadzwoni.. może ten człowiek jeszcze nie trafił na swoje przeznaczenie czyli Krabusia? -
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
agat21 replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam do Gapcia, ale cieszy widok zadowolonego pysia :) -
No - wiedziałam że kota wróci :) Głód jest najlepszym wabem!
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki
agat21 replied to mimbr's topic in Już w nowym domu
Jak Bąbelek się miewa?