Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. E, nie. Wygląda na maliznę - nieważne, że bez butelki ;)
  2. Piękny i rzeczywiście bardzo radosny. Poker ma rację - zrób mu ładne zdjęcia, a na dogo są mistrzynie w zamieszczaniu ogłoszeń gdzie tylko się da :)
  3. Zapisuję wątek, na początku września muszę zobaczyć na czym stoję, bo ostatnio przybyło mi deklaracji i stałych i jednorazowych - i wtedy zdecyduję,czy mogę jeszcze jedną deklarację dorzucic. Bardzo mi szkoda kruszynki, może chociaż w razie czego w transporcie pomogę
  4. Hesia przypadła do gustu mojej córci bardzo - zwłaszcza, że taka dobra dla kotów :) i gabarytowo też :) We wrześniu sprawa się wyklaruje, bo wtedy pies teściów, nad którym sprawuje pieczę, powinien do swoich "prawowitych" właścicieli wrócić i zwolnić miejsce :)
  5. Czy u Murki kolejka jakoś się posunęła, czy jesteśmy w tym samym miejscu?
  6. Teraz ok, widzę. Szczuplutka maleńka. W sierpniu nie wydolę już, ale we wrześniu kapnę grosz na sterylkę, poproszę o przypomnienie na początku miesiąca.
  7. Melduję się na wątku, niestety nie widzę zdjęć suni :(
  8. Szkoda tego szorstkiego maluszka.. boze jakie to wszystko smutne. I tak mało miejsc dla zbyt wielu psiaków. A o wizyte pa nie można poprosić w ostayeczności TZ Murki? Wiem, że to będzie koszt,ale jeśli domek byłby dobry, to szkoda szansy dla psinka. Może nie będzie masakrycznie drogo. Co o tym myślicie? Może by zapytać?
  9. Chętnie zobaczymy bohaterkę wątku :) Zaraz podejrzę bazarek książkowy, chociaż sierpień już mnie wykończył mocno..
  10. W sierpniu nie dam rady więcej wysupłać na Ergo, niże te 50 zł, które przelałam do Murki, ale w przyszłym tygodniu zapłacę brakującą kwotę.
  11. Nio - cudnie :) :) Dobrze, że mu tak dobrze :)
  12. Melduję się na wątku. Pewnie "dziewczyny zamojskie" podpowiedzą gdzie najlepiej zrobić sterylkę. A Ci ludzie to zmotoryzowani są i zawiozą sunię w razie co?
  13. Czasem ma się wrażenie, że lepiej byłoby z wakacji nie wracać,, tylko że i na wakacjach "cuda" się zdarzają - ja znalazłam już kilka psów na stacjach benzynowych (w tym mojego jednego rezydenta), a moja koleżanka znalazła w zeszłym roku sunię na szlaku w Gorcach. Nie mówiąc o tym, co się widzi na podwórkach wiejskich :( i w ciężarówkach na drodze ;( ;( Jak stare przysłowie pszczół mówi: "w którą stronę się nie obrócisz - i tak doopa z tyłu"
  14. Coraz dostojniejsza i piękniejsza :)
  15. Dawno nie zaglądałam do Gapcia, ale cieszy widok zadowolonego pysia :)
  16. No - wiedziałam że kota wróci :) Głód jest najlepszym wabem!
  17. Zaraz opróżnię skrzynię, zapycha się podła co chwilę :)
  18. Jak Bąbelek się miewa?
×
×
  • Create New...