Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No tak - nowe miejsce po tylu miesiącach u Murki to nie lada wyzwanie dla suni. Ale na pewno szybko się przekona przy dobrych ludziach
  2. To ci wiadomość! Dobrze, że teraz sunie złapane i ewentualna ciąża jeszcze wczesna... Los był zatem podwojnie łaskawy dla psinek, że teraz dziewczyny się tak zmobilizowały do wspaniałej akcji łapania.
  3. Bardzo miły widok Rudego i fajne wieści od pozostałej dwójki :) Trochę nerwy opadają..
  4. Bardzo jestem ciekawa jak tam Polusia sobie radzi w nowym domu
  5. Pięknie się dzieje u Lenki :) Ludzie fajni się trafili, a ona i świętowanie i jazda samochodem i działka - no fiu fiuuu! Pozazdraszczać ;)
  6. Nie mogę się napatrzeć na niego i jego szczęście :)
  7. Piękne życzenia od elika. Przyłączam się, a Mańkowi pięknych świąt we własnym domu :))) Pozdrowienia serdeczne i świąteczne :)
  8. Ale fajna wigilia u Alfy ;) Wszystkiego serdecznego i świątecznego dla Wspaniałych Dogomaniaczek i Dogomaniaków, a dla Jędrusia czarownego czasu oswajania się z najlepszym Człowiekiem, jakiego tylko mógł spotkać :)
  9. No to decydujcie kochane, co z guzkiem zrobić. Dobrze, że węzły chłonne w porządku. A Lisia taka grzeczna i kochana na tym zdjęciu przy badaniu :) Serdeczności świąteczne!
  10. Piękne zdjęcia maleńkiej BiBiDusi ;) Widać, że bardzo już się przywiązała do kajtek - wzrok psinki mówi wszystko :) Z okazji świąt zyczę wszystkim, aby takich dobrych chwil było jak najwięcej. Uściski serdeczne!
  11. No proszę, kruszyna już się czuje na swoim w nowym miejscu :) Super wiadomości :)
  12. Wszystkim bywalcom wątku Ergusia i jego przyjaciołom życzę dobrych ciepłych w sercu świąt i jak najwięcej życzliwych i przyjaznych ludzi wokół (bo zwierzaki to zawsze przyjazne są ;))
  13. Ciepełka w sercu i dobrych życzliwych ludzi wokół, bo zwierzaki to i tak życzliwe :)
  14. Biedny psiak. Co on musiał przeżyć do tej pory skoro stał się tak zobojętniały :( To strasznie smutne, ale wierzę, że pies odzyska wiarę w świat u Murki, i będzie jeszcze fajnym kontaktowym stworzeniem. W tym miesiącu już nie dam rady, ale w następnym płacąc kasę na Ergo, który jest też u Murki, dorzucę grosz dla Donalda. Dobrych świąt kochane! Oby upłynęły mimo wszystko w dobrej i ciepłej atmosferze, i oby udało się w nowym roku uratować jak najwięcej czworonożnych braci :)
  15. Jej!!! Ale wieści! :) :) :) Jak się cieszę !! Lenko vel Sasanko - oby te święta były dla ciebie początkiem życia we własnym i kochającym domu. Dla nowych ludzi Lenki same serdeczności przesyłam i zyczę im, żeby w Lence mieli zawsze wiernego i oddanego członka rodziny. Może te święta dzięki takim wieściom nie będą złe..
  16. Dobrych świąt dla wszystkich fanek szczeniorków - podrostków :) A pieskom domów najlepszych!
  17. Brak słów podziwu za to, co zrobiłyście dla psów. To heroizm najprawdziwszy. Na Waszym tle złodziejstwo tej kreatury, która ukradła sieci Jamorowi wyjątkowo obrzydliwe. Tak bardzo żal, że Rudy został. A jednocześnie radość, że dwa psiule uratowane już :) Konto już puste w tym miesiącu, ale jeszcze postaram się na czymś innym zaoszczędzić i kapnąć chociaż grosik dla psiaków.
  18. Ale wieści :) Bardzo się cieszę, że sunia nie będzie w schronie już długo :) Nie mogę tylko patrzeć na zdjęcia bud ze schronu :( Buda jak nie buda :(
×
×
  • Create New...