Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A Nuteczka jest śliczna i cieszę się, że dobra dla niej passa trwa i sterylka przebiegła bez problemów :)
  2. W ślad za mdk też bardzo proszę o pomoc dla grupy cudownych ludzi walczących o wyjątkowe miejsce dla zwierząt, walczących o ich jutro w normalnym miejscu, a nie w mordowni. Czekają na nasze wsparcie
  3. Ja też serdecznie w ślad za mdk zapraszam na bazarki na rzecz zwierząt z Buku - wspaniali ludzie walczą tam o wspaniałe miejsce dla zwierząt. Żeby zwierzaki na trafiły do mordowni. Pomóżmy!
  4. Wspaniałe wieści! Astrunia jest mądra, ale najważniejsze, że na mądrych ludzi trafiła :) Jesteście dla niej wymarzonym domem - wielkie ukłony dla Was :) i głaski dla całego stada :)
  5. Ale piękny dzień! Ostatnio w ogóle nie warto robić makijażu, bo się go spłakuje! ;) Ale takie łzy szczęścia potrzebne, oj potrzebne..Tak się cieszę Waszym szczęściem, niech Wam los przyniesie jeszcze wiele takich pięknych wspólnych dni. Ściskam mocno całą Rodzinę Lisi :)
  6. Murko, proszę ponownie o potwierdzenie wpłaty na rzecz Donaldka vel. Dolarka na Twoje konto - wpłacałam jeden przelew z prośbą o podział na Ergo i Dolarka. Widziałam, że na Ergo poszła właściwa część przelewu, więc proszę jeszcze o potwierdzenie części na Donalda.
  7. Bardzo bardzo trzymam kciuki za Miłeczkę, żeby właśnie taka rodzina jej się trafiła - ktoś, kto w lodówce ma tylko światło, ale pies nie może być głodny :) Bardzo w serce Miłeńka zapada, na pewno komuś jeszcze i to niebawem zapadnie :)
  8. Wielkie głaski dla coraz mniej dzikiego dzikuska :)
  9. Wspaniałe foty z grodu Kraka! :) To rozumiem - właściwy pies na właściwym miejscu :)
×
×
  • Create New...