Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ależ się cieszę, że chociaż jedna bida już zaopiekowana :) I takie krzepiące są wieści o ludziach bezinteresownie pomagających - miód w serce :) Jutro wiele ciepłych myśli w Waszą stronę, żeby się udało i drugiej pomóc.
  2. Boziu, nie poznaję psiaka! :D Toż to przystojniak z niego ;) Umaszczenie rewelacyjne. Co do gonienia zwierzaków, to kierownik schronu mówił, że podejrzewa, że to był pies myśliwego, i pewnie zgubił się w lesie. A jaki wykład mi strzelił o myślistwie i udziale psów w polowaniach! Pewnie mnie wziął za miłośniczkę psów mysliwskich - mnie, która szczerze nienawidzi myśliwych.. :$ myślałam, że nie zdzierżę już, ale dla dobra Flipka i jak najszybszego wydania psa gryzłam się w język. A Bogusi i Anuli bardzo bardzo dziękuję jeszcze raz - wiecie za co Szalone Kobiety ;D
  3. Ciekawe, jak sytuacja. Tak fajnie by było, gdyby dały się złapać bez kłopotu..
  4. Tys pikny :)))
  5. Jak może nie interesować?! Szronik też musi wyjść ze schronu :) I to niedługo. Jak my go nie wyciągnięmy, to chyba marne ma szanse na dom - jest taki niepozorny, że chyba nie zwróci niczyjej uwagi (poza dogomaniaczkami oczywiście ;))
  6. Przybiły mnie wiesci o "agresywnym" psie. :( Co teraz z nim tam będzie? Czy oprócz Murkowego wchodzi w grę inny hotel? Nie wszystkie biorą duże psy :( Pewnie dlatego Jo pomyślała o Jamorze. Czy jakiś inny przychodzi Wam do głowy?
  7. Już tylko godziny. Gdyby ona wiedziała, gdyby można było jakoś psu wytłumaczyć, że to ostatnie chwile podłego życia, żeby zebrał siły..
  8. Poproszę numer konta, prześlę jednorazowo kasę, a miesięcznie od lutego 30 zł dla suniek będę przesyłać.
  9. O rany, jednak dobre wieści też są!!! :)) hurra! Jak dobrze, że chociaż owczareczki już opuszczają schron :))
  10. Moja strusiowa deklaracja przechodzi na Fosterka jakby co :)
  11. Podczytuję i na razie serce mi pęka, że nie mogę pomóc dopóki się nie wyleczę. Mam kłopoty z błędnikiem z powodu zapalenia uszu i nie mogę udawać się w podróże samochodem - szlag by to trafił, że akurat teraz :( Tyle psów czeka, szkoda, że tak mało osób na dogo pomaga teraz z transportem, i to za jakąś rozsądną kasę albo i za darmo :(
  12. Rozpieszczony młodzieniec się robi :)
  13. Zgłaszam się i ja. Na razie wpłacę 30 zł jednorazowo, a potem mam nadzieję, że uda się coś bardziej systematycznie, liczę jeszcze na kolejne psiaczki, że pojadą do domów stałych :)
  14. Bidulka, jeszcze ciąża urojona się trafiła :( Dobrze, że udało się ją zabrać, w Radysach jak nic zostałaby zagryziona :(
  15. On jest tak piękny, że nie wypowiedzieć :) Chyba mnóstwo ludzi się zakocha ;)
  16. Czyli Figunia zmieniła rodzinę? :)
×
×
  • Create New...