Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki za wieści o sunieczce. Dobrze, że się dobrze czuje. Rozumiem, że operacja się udała? Mam pierwsze grosze od znajomych dla niej, dołożę jutro po wypłacie coś ode mnie i poleci przelew. Czy dacie radę jakieś podliczenie robić, żeby było wiadomo ile brakuje?
  2. Wariatuńcio ;))
  3. Boże, dopiero teraz przeczytałam.. Ricia, Gosia, przytulam Was bardzo mocno, a łzy same lecą. Pamiętam Krówka tak dobrze, taki cudny pysio.. Nie wiem, co jeszcze napisać. Tak mi strasznie smutno.
  4. Może Szronik chce jadać na porcelanie teraz? :)) A co?!
  5. Co z sunieczką?
  6. Mam wieści od znajomego, że wczoraj jego mama była z wybraną sunią na spacerze, za tydzień ma przyjechać ze swoim drugim psem, żeby się zapoznały i żeby sprawdzić, czy się dogadają. :)
  7. Tak, widać na zdjęciu, że to biduś strachliwy wciąż jest :( Ale na pewno na spokojnie da się go przekonać, że nie każdy człowiek to potwór
  8. Ale fajne wariaty, a przytulone zdjęcie - rewelacja!! :)))
  9. Ależ wieści! Milowe kroki czynicie z Morisem. Mimo, że on tak wypatruje okazji do "zwiania", to pewnie będzie to z czasem coraz słabsze i rzadsze.
  10. Niedziela już za chwilę, trzymam mocno kciuki! :))
  11. No właśnie, czy Tobiś czuje nadchodzącą wiosnę? :)
  12. Kurczę, to z Warszawy ponad 900 km.. Może udałoby się łączony?
  13. Skąd dokładnie i dokąd transport potrzebny? Jak duża jest sunia?
  14. Jakby mu czerwone szeleczki założyć byłby żywcem wzięty z Twojego awatarka :)
  15. Fajne psiątko - na pewno wpadnie komuś w oko - mocno w to wierzę :)
×
×
  • Create New...