Dzięki za wieści o sunieczce. Dobrze, że się dobrze czuje. Rozumiem, że operacja się udała?
Mam pierwsze grosze od znajomych dla niej, dołożę jutro po wypłacie coś ode mnie i poleci przelew. Czy dacie radę jakieś podliczenie robić, żeby było wiadomo ile brakuje?
Boże, dopiero teraz przeczytałam.. Ricia, Gosia, przytulam Was bardzo mocno, a łzy same lecą. Pamiętam Krówka tak dobrze, taki cudny pysio.. Nie wiem, co jeszcze napisać. Tak mi strasznie smutno.
Mam wieści od znajomego, że wczoraj jego mama była z wybraną sunią na spacerze, za tydzień ma przyjechać ze swoim drugim psem, żeby się zapoznały i żeby sprawdzić, czy się dogadają. :)