-
Posts
30279 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Hurra! Całość :))) -
Promyczek piękny, miły - i tak pokrzywdzony przez los - kolejny pies, koło którego nie sposób przejść obojętnie :( Nie zadeklaruję się na razie, bo wysiadam już finansowo, wyjątkowy wysyp psiaków w potrzebie. Ale może jakieś deklaracje mi odpadną niedługo, bo kolejne psiulki pójdą do domów. Ale zapisuję oczywiście wątek
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Kochane malutkie :) Już bezpieczne i zaopiekowane :) -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
I tyle dobrych ludzi już przyciągnęły maleńkie :) Będzie dobrze :) -
Wielgachne głaski dla Jędrusia :) Jak się wyciąga, to znaczy, że czyje się bezpiecznie :)
-
O rany, biedna ta kotka bardzo, a Wy macie prawdziwy poligon z nią. Może taka trochę dzika, ale tak chora, że szukała pomocy.. :(
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Już coraz bliżej :) Trzymajcie się psiaki -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
To taki prezencik od małej był dla córci? ;) Dała, co miała.