Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To się wie! :) Może być w moim bloku? ;)
  2. Straszne są kolejne historie zmaltretowanych i porzuconych zwierząt. Gdyby nie ludzie, którzy potrafią okazać serce, współczucie, troskę i ratują takie stworzenia, chyba bym już dawno uciekła z tego "najlepszego ze światów" - choćby na Marsa.
  3. Ja już po błotnistym spacerze z czwórnogiem :) A zaraz sobie idę poczytać w wannie dla relaksu - kolejnego relaksu, bo i spacer takowym był ♤♤♤
  4. Trochę sie przejaśniło w Warszawie, i nie pada już, więc na bazarek zapraszamy - czy to z kanapy, czy z taboretu ;))
  5. Niech zdrowieje biedactwo jak najszybciej.
  6. Trzymaj się kochana, pozostaje tylko myśleć, że psinek jest w dobrym miejscu, jest szczęśliwy i czeka tam, gdzie czekaja wszystkie nasze zwierzaki, żeby znowu Cię spotkać
  7. Kochana, super, że tak fajnie sportowo zaczęłaś dzień na basenie :) Ale aerobic w wodzie to chyba nie dla Ciebie - młodej kobiety, tylko dla pań co najmniej siedemdziesięcioletnich! (które też często tak wspaniale żyją i wyglądają, że też nie zasługują na miano seniorek - wystarczy rozejrzeć się po dogo ;)) I pewnie dlatego Ci nie za bardzo się podobało. Idź na normalny aqua aerobic i zobaczysz różnicę :)
  8. Zajrzałam żeby podbić bazarek, a tu przy okazji ujrzałam piękną bransoletkę. Nie potrzeba przekłuwać uszu, więc licytuję :) Za wywoławczą proszę :)
  9. A czy chociaż anioł innej psinki się spisał, czy ludzie bez anioła się okazali?
  10. Piękny pies, a z długim ozorem jeszcze piękniejszy :)))
  11. Nie dzwoni nie dzwoni, a potem zadzwonią od razu po wszystkie zwierzaki jak ostatnio ;)
  12. Wspaniała propozycja Irenko :) Piszę się z wielką ochotą, jeszcze żeby pogoda była taka jak dziś to pełne szczęście :) Kto jeszcze się pisze?
  13. Piękna kocinka i miała szczęście w nieszczęściu. Jak popłacę wszystkie rachunki, deklaracje itp. zobaczę na czym stoję i będę mogła się określić w sprawie wpłaty dla Lusi.
  14. Pewnie Fosterek hula dziś w piękny wiosenny dzień po ogrodzie, co? ;)
  15. Widocznie potrzebował do szczęścia własnego ludzia :)
  16. Chore.chore.chore :(
  17. Ależ wspaniała akcja wspaniałych ludzi. Uff.. Krysia z Maćkiem pewnie "wrócili z długiej podróży"? :)
  18. Oj, fajnie, że wiosna, ciotule więcej na powietrzu - czy to grządkując, porządkując czy grzyby zbierając ;)) A i psiaki pewnie przy tym korzystają. A tak w ogóle to zazdraszczam ogrodów..
×
×
  • Create New...