Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Brawo Maciek!!!! Super facet. Gratulacje :) Cieszę się bardzo bardzo, że maleństwo zostaje u Krysi i Maćka, wreszcie będzie mieć normalne życie i ludzi :)
  2. No tak, to dopiero początek nowej drogi piesiula. Uszko tak łatwo nie odpuści :( Boziu co za cholerny pech z tym ostatnim pogryzieniem, brak słów ile się nacierpi jeszcze bidulek :(
  3. Późno bo późno, ale najważniejsze, żeby bezpiecznie dojechała
  4. Kochana anecik :) Serce większe od osoby :) Jadwinia znowu ma szczęście :)
  5. Kolejny cierpiący psiak, który dzięki dobrym empatycznym sercom (a zwłaszcza jednemu sercu) zmienił swoje życie :) Cóż można więcej napisać? Słowa to za mało ♡♡♡♡♡
  6. No to i tak wspaniały wynik! :)
  7. To zleży od ich rozmiarów i charakteru. Mój samochód to zwykły opel astra, nic wielkiego. Jeśli byłyby w kontenerkach i nie za wielkie, to pewnie ze 3..
  8. Ja w razie czego pomogę w transporcie, jeśli byłby w tym najbliższym tygodniu, bo potem mam 2 tygodnie wyjęte mocno pracowo z życiorysu.
  9. Poproszę o numer konta, to już kwietniową deklarację podeślę :)
  10. Wielkie kciuki zatem raz jeszcze. Chyba na dłoniach będę mieć wyłącznie kciuki zamiast innych palców ;)) Gabi, nie ustalałam jeszcze terminów wyjazdów, ale Katowice chyba obskoczę w najbliższym tygodniu, bo potem mam dłuższy wyjazd do "kwatery głównej" we Włoszech, a jeszcze potem objazd kilkudniowy z szefem po Polsce, ale wtedy wożenie zwierzaczków nie za bardzo wchodzi w grę :/
  11. Kajtusiu, nieodmiennie wierzę w twojego dobrego człowieka i dobry dom.
  12. Wielkie kciuki za jutro!!!
  13. Dawno mnie nie było u Fosterka, a on tak pięknie rozkwita pod czułą opieką Szafirki :)
  14. Jolantina, ja też poszukam fantów i w weekend je obfocę
×
×
  • Create New...