Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Pytałam znajomego jak sytuacja z wybraną sunią, ale nie odpowiada :( Spróbuję raz jeszcze, mam nadzieję, że jednak sunia zostanie adoptowana.
  2. Deklarację z Dianki - Rayki, która zostaje u Malagos mogłabym przenieść na Amelcię
  3. I latadełka go lubiom ;D
  4. A Malagoskom szczerze gratuluję wspaniałej decyzji, a zwłaszcza głównemu ciału decyzyjnemu ;)) Ma ONeczka szczęście!
  5. Ja byłam dziś pantoflem :) Jeśli mogę cichutko poprosić, to proszę o niedzielę. W sobotę jest demonstracja w obronie praw zwierząt, w której chcę uczestniczyć, a palenie Marzanny też bardzo miłe by było :)
  6. Nie dość, że wiosenny, to jeszcze intelektualista! :)))
  7. Jestem nieustannie pod wrażeniem tego, co robicie z mężem Wiosno dla psiaka. Nie umiem nawet wyrazić mojego podziwu. Filmy wzruszają do łez.. To nie jest tylko pies, który stoi lub idzie - to wielka i skomplikowana historia psiego istnienia, który wreszcie ma ludzkiego przewodnika w świecie, w którym musiał sobie radzić wcześniej sam. Trzymam kciuki za poprawę zdrowia u Moriska, i za najlepsze z możliwych rozwiązanie sytuacji.
  8. Głaski dla Miłeczki. Jak wtedy z Mareczkiem udało się odkryć, że jest uczulony na siano - bo nie pamiętam..?
  9. Fajnie, że Erguś ma taką troskliwą opiekunkę i że dba tak bardzo o niego :) Bez ząbków dwóch też na pewno będzie mógł szamciać. Strasznie przykre, że staruszki chorują :( Zwierzęta są takie bezbronne..
  10. Ale super start psiak ma dzięki hojności Helli i Skarpety, można spokojnie zbierać i wpłacać deklaracje. Ja mocno wierzę, że jak normalny człowiek z dobrymi intencjami do niego przyjdzie, to Maniek okaże się spokojnym psem, a nie żadnym agresorem
  11. Śliczna sunieczka nawet z takimi nóżkami :)
  12. Wielkie kciuki, żeby pani okazała się fajną osobą dla Korniczka :)
  13. Może na pierwszy "rzut ucha" wygląda to nieciekawie, ale może właśnie jest objawem solidnego i odpowiedzialnego podejścia do sytuacji?
  14. Dziękujemy pięknie za dobre wieści. Mam nadzieję, że maleńka szybko dojdzie do pełnej sprawności, fajnie, że już wczoraj dobrze chodziła :) Teraz tylko dalej trzeba ciułać kasę za opercję.
  15. Dołączam się do pytania. Czy udało się dzisiaj zabrać psinki z lecznicy?
  16. He he, bałam się to napisać przeczytawszy o decyzji Malagosków żeby nie sprawdzać domu w Ząbkach, bo intuicja tak podpowiada.. ;)))
  17. Szkoda, że z łapunią nic nie da się zrobić.. Ale jak fachowcy tak mówią, to chyba wiedzą co mówią. Trzecia konsultacja jednak jak najbardziej pożądana :)
  18. Ojej jaki cudny przyjaciel. Przyszedł pocieszyć w gorszym dniu :) Piękne i kochane oba psiaki :)
  19. Cuda! Perełka jest tak ślicznie psiowata! :)))
  20. Głaski dla sunieczki! To kiedy bidula wychodzi z lecznicy?
  21. Nie, chyba to nie płeć.. może kolejność prezentowania takich zwierzakowych celów.. Jak ktoś wspomaga jakiś cel zwierzakowy, to za chwilę pokazują się podobne cele - i może tam nasz łapinek jest gdzieś na szarym końcu...
×
×
  • Create New...