Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Eliku, nie napisałam tego, żeby mi dziękować, bo tak naprawdę nie ma za co - ot, taka smutna konstatacja, że tam tak mało ludzi
  2. Strasznie mało osób na siepomaga :( Zważywszy, że 2 osoby to ja z moimi smsami :( Rzeczywiście chyba jakieś przekierowanie z linkiem na fb pomoże.
  3. Wyjątkowo tragiczna jest sytuacja psów mających takich "właścicieli". Szkoda, że nasze prawo ma gdzieś ich los.
  4. Irenko, masz wiele racji z wyjątkiem zdania, że nikt nie je tego na wyłączność i że ludzie od wieków w naszym klimacie jadali.. Niestety ilość dzisiaj spożywanej wieprzowiny jest katastroficzna (nasi pradziadowie przez całe swoje życie nie zjadali ilości pożeranych przez współczesnego Polaka przez rok - co za tym idzie ich psy tak samo), a o różnicach w jakości nie będę w ogóle pisać, bo nie widzę sensu pisania o oczywistych oczywistościach. Względy humanitarne też pominę. A o substancjach niezbędnych do życia człowieka znajdujących się w wieprzowinie też już nie wspomnę, bo te same substancje są pewnie w setkach innych produktów (inaczej pisałby za mnie co najwyżej mój trup), ale sprawdziłabym jaki producent żywności stał za napisaniem tego artykułu ;)
  5. Powtórzę się, ale powiem, że Żuczek jest wyjątkowo urokliwy :) Moli jesteś wspaniałą osobą, że go wzięłaś na dt ♡
  6. Nie dziwię się, że tak bryka sobie - takie fajne miejsce :)
  7. Biedne psiątko, tak skrzywdzone bardzo i obrażone :) Mam nadzieję, że do jutra mu jednak przejdzie :)
  8. To chyba przy jedzeniu musi się gdzieś pod miską zaczaić ;)))
  9. Piękny nochal się wyłania z jednego zdjęcia :D
  10. Ależ fajnie się wcisnął w posłanko, ale mi się kojarzy to z ludzkimi zachowaniami i chęcią poczucia się bezpiecznie w takim małym schowanku :) Czułe głaski dla Devonka :)
  11. Nie mam jak pomóc w sprawie dt, więc chociaż grosik wpłacę na konto. Bardzo jest ładny, i chyba niestary, więc ma szanse na adopcje całkiem spore. Do tego taki miły i przytulaśny. Do innych samców też nie jest agresywny, czy raczej suczki toleruje?
  12. Baraszkujące suńki to dobry widok na piątek :) Świetnie nastraja na nadchodzący łykend ;)
  13. Nikt ze mną nie powalczy o piękną bransoletkę? No to ja powalczę sama ze sobą - 150 za bransoletkę
  14. Fajny ten lekarz. Mój najbliższy wet to za otworzenie drzwi do gabinetu chyba będzie niedługo brał..
  15. Biedne nóżki, ale będzie dobrze :) Moja wpłata doszła, jeszcze w tym miesiącu coś doślę.
  16. Dobre wieści o suni - to fajnie :) czy moja wpłata dotarła?
  17. Fajna jest Luśka :) Chyba "wszystkie Luśki to porządne chłopy", że tak sparafrazuję klasyka ;))
  18. To się wie! :) Może być w moim bloku? ;)
  19. Straszne są kolejne historie zmaltretowanych i porzuconych zwierząt. Gdyby nie ludzie, którzy potrafią okazać serce, współczucie, troskę i ratują takie stworzenia, chyba bym już dawno uciekła z tego "najlepszego ze światów" - choćby na Marsa.
×
×
  • Create New...