Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dobrze, że kastracja poszła bezproblemowo :) Niech się szybko goi :)
  2. Cieszę się, że dla obu cudnych suniek zaświtała nadzieja na dom :) I że u Alaski to bakteria łatwa do wybicia. Wielkie kciuczyska za obie małpeczki kochane :)
  3. No to głaski dla Ciapy :) Kochane psisko!
  4. Jestem i ja,na razie niezobowiązująco, bo już ledwo wyrabiam się na zakręcie, ale bazarek imienny to rzeczywiście dobra myśl - zawsz parę groszy się zbierze na początek
  5. Ale fajnie z tym materacykiem :)) Szkoda,że nie wiedziałam o czacie, sama bym poczatowała, fajnie,że tyle ludzi brało udział, ale jeszcze bardziej super to będzie jak Pyzulcowi to pomoże dom znaleźć :) Mazowszanko,zapodawaj ten kawał, bo nie ma co się płonić pod jabłonią na próżno, a ja lecę do suni babuni ze schronu,do niedawna towarzyszki niedoli Rayki Diany
  6. Jakie cudne pozdrowienia!!! Lotne wiosenne zielone :)
  7. Jeny! Gratulacje! Wspaniale wypadliście :))) Tomasz genialny (ale się denerwowałam!), Małgonia piękna dostojna weterynarzowa, no i psinki słodkie! To Pyzę Tomek badał?
  8. Zdrowieje Bamboszek pod troskliwą opieką :))
  9. Włączyłam The Brain - będę Tomka oglądać i Wasze stadko w przedbiegach :))))
  10. Niesamowicie dajesz sobie radę Aga. Podziw! Piesio wygrał los na loterii, że trafił na Ciebie. Co do psów wiejskich to szkoda nawet się wypowiadać. Dla mnie wskaźnikiem cywilizacyjnym kraju jest stosunek jego obywateli do zwierząt. My jesteśmy jako społeczeństwo w epoce kamienia łupanego.
  11. No to cudnie :)) Jak jednak atmosfera normalnego ciepłego domu udziela się zwierzom :) U Was to pewnie owieczki spałyby z wilkami :)
  12. Tak jasne, że pośpiech to nie jest dobry doradca
  13. Tyle czasu o nią walczyli, że pewnie nikt bardziej na świecie nie mógłby jej pokochać :)
  14. Może jeszcze potrzebuje trochę więcej czasu? I zadzwoni jutro lub pojutrze?
  15. Czyli kiedy jakieś decyzje będą odnośnie Śnieżki i jej zamieszkania w jednej czy drugiej metropolii? :)
  16. Wielkie kciuki za cudnego Szronika. Havanka tyle ogłoszeń zrobiła, że musi to dać dobry efekt :)
  17. Dobrej nocy kochane ludzie i zwierzaki :) Dobrze, że Kruszyna śpi bezpieczna
  18. Jędrny Jędrek ma śliczne zęby :) Ech,co młodość to młodość.
×
×
  • Create New...