Kochana, super, że tak fajnie sportowo zaczęłaś dzień na basenie :)
Ale aerobic w wodzie to chyba nie dla Ciebie - młodej kobiety, tylko dla pań co najmniej siedemdziesięcioletnich! (które też często tak wspaniale żyją i wyglądają, że też nie zasługują na miano seniorek - wystarczy rozejrzeć się po dogo ;)) I pewnie dlatego Ci nie za bardzo się podobało. Idź na normalny aqua aerobic i zobaczysz różnicę :)