Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzięki za info Murko. Żaden mój pies tego nie miał,to dość zielona jestem. Dobrze, że to niezaraźliwe. A czym grozi samej Miłce?
  2. O rany.. ale się trafiło bidulce :( Jakiś mocno utajony był i podstępny, że teraz się objawia dopiero :( A nie zaraziła Dolarka?
  3. A może Canisek ma tłumione do tej pory adhd? ;) I musi się wybrykać za wszystkie czasy?
  4. Ileż to ukrytych pasjì i talentów drzemie w każdym psiaczku! Mój figaro był kiedyś zapalonym fanem telewizji i przejmowania nad nią władzy (zupełnie jak pewna partia ;) - w związku z czym zajął się intensywnie pilotem do telewizora. A dodatkowo jeszcze udawał chyba, że do oglądania potrzebuje okularów jak ja, więc również ich użył :)
  5. Oj tam, jak przeczyta wszystko, to przestanie ;)
  6. Oj nie, oby żadne zapalenie! To byłoby ogromnie niesprawiedliwe. Ona już powinna jak najmniej cierpieć. Sprawy Modisia nie znam, ale bardzo bardzo się cieszę, że zwalczył wszystko złe i łapkę uratował :) U Dżetki musi być tak samo :)
  7. Bidulka, pewnie dla niej to wciąż jest bardzo trudne po tym, co przeszła. Może się powoli rozchodzi..
  8. Hurra! Do przodu wszystko pięknie idzie dzięki wspaniałym kobietom :)
  9. A jakie zalecenia ma suńka - chodzić dużo, czy raczej oszczędzać łapiny na razie?
  10. :) :) :) Gęba sama się śmieje do takich wieści!
  11. Wysłałam mały grosz. Cieszę się, że znalazło się miejsce w lecznicy, oby suńki szybko zdrowiały.
  12. "Pięknie" ktoś uczcił to chrześcijańskie święto. :/ Brak mi słów podziwu za to, jak zorganizowałyście się w celu pomocy maleńkim. Dorzucę choć skromny grosz, żeby wspomóc Was w utrzymaniu suniek.
  13. No tak, znowu wielkanoc w środku zimy :/ Dobrze, że Jędruś już nie musi spać na śniegu :)
  14. Poślę grosz jednorazowo, poproszę o numer konta
  15. Piękne stróże prawa i lewa lodówki ;))
  16. Oj, to na miesiąc hotelowania ledwo ledwo.. Dorzucę jeszcze jakiś grosik po opłaceniu wszystkich innych deklaracji
  17. Może zadzwoni jeszcze.. Słoneczny Kajtuś piękny :)
  18. Piękna ta nowa odsłona Szronika :) Puściłam dziś kwietniową deklrację dla chłopaka, czy marcowa nie dotarła? Bo w rozliczeniach jest wpisana tylko lutowa..
  19. A ile się zebrało na bazarku imiennym i jak na dziś stoją finanse Julki?
  20. Bidulka, zachudzona, zakleszczona i jeszcze ciężarna. Jak ona by wykarmiła te maleństwa, gdyby pomoc nie przyszła w porę? A w dodatku wygląda na to, że to nie wiejski dzikus, tylko wyrzucona z domu miejska psina.. :((
  21. Oj tam oj tam. Najważniejsze, że psisko szczęśliwe, bezpieczne, zaopiekowane. Już go nikt nie pogryzie i nie nazwie agresorem. :)
×
×
  • Create New...