Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To prawda, on będzie miał całkiem przechlapane w tym cholernym miejscu.. :(
  2. Ale teraz już jej nie zapomnisz :)
  3. Cudnie dla Belusi i szkoda Jędrusia :( Biedaczyna po przejściach :(
  4. A u Murki? Ona bierze 450 zł za dużego psa, a za mniejsze i średnie chyba od 300 zł
  5. Zapytam raz jeszcze, bo nie miałam odpowiedzi od znajomego, i trochę głupio było mi się tak ciągle dopytywać, ale wydaje mi się, że tak, bo działania były w tym kierunku dość zaawansowane.
  6. Dziewczyny, jakby co w sobotę mogę gdzieś potransportować jakiegoś psiaka lub psiaki - w zależności od sytuacji czy odległości. A hotelik u Sylwii pod Łowiczem?
  7. Musi być lepiej, tak jej pomogasz bidulce, tyle jej serca okazujesz. Ona na pewno też to czuje i chce być zdrowa, walczy z chorobami. Wasza współpraca przyniesie dobre efekty - na pewno.
  8. Łoł!! Oby oby oby :)
  9. O rany, ale się dzieje!! Oby chłopaki zostały razem adoptowane - to byłby cudny koniec ich poniewierki :)
  10. Kiyoshi, jesteś wspaniała :)
  11. Ale fajne wieczorne pozdrowienia :) Dzięki!
  12. o rany, nie miałam pojęcia co się stało z Almą :( Malagosku, trzymaj się w tych trudnych chwilach, dobrze, że dziewczyny są blisko. Jakby co - dawaj znać, też pomogę.
  13. To dużo szczęścia w nowym domu dla Promyczka i jego rodziny!
  14. Rewelacyjne maluchy, a ludzie, którzy im pomogli - też rewelacyjni!
  15. Filmik z kolacji cudny. Ale jedna suńka jest zdecydowanie szybszym odkurzaczem od drugiej ;))
  16. Jędrusio z kotem to prawdziwa rewelacja! On chyba kocha cały świat :)
  17. Dawno mnie u Astrusi nie było. Przykro cały czas się czyta o jej reakcjach lękowych, a jednocześnie człowiek się cieszy, że jest już poza schronem i można powoli coś z tym robić.
  18. Miałam sunię alergiczkę, najtrudniejsze było ustalenie na co jest uczulona, ale potem już poszło z górki i żadnych leków nie trzeba było jej dawać. Podawanie leków przy alergii nie rozwiązuje problemu, wprost przeciwnie - podsyca proces zapalny i ludzi i u zwierząt. Tutaj też trzeba ponadto popracować nad odpornością organizmu. Mam nadzieję, że u Milusi to nie alergia, bo rzeczywiście nie jest z nią łatwo, jeśli chce się z niej organizm wyprowadzić.
  19. Jak dobrze czytać choć o niektórych szczęśliwcach :) Maile jutro wyślę
×
×
  • Create New...