Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Boziu jaka dzielna i kochająca ta mamusia.. łza mi się zakręciła w oku, jak czytałam opis szafirki, jak sunia broniła córeczki przy próbach wyjmowania jej z kontenerka. Tak dobrze, że maleńkie już bezpieczne :) Wspaniale się zorganizowałyście baby :D
  2. Racja, wątek Ergo to miód na zwątpione serce. Coś, co wydaje się niemożliwe staje się faktem :) Bardzo lubię zaglądać do Erga i "ładować akumulator" ;))
  3. Wielkie kciuki za jutrzejszy wielki dzień dla psinek :)
  4. Ale chłopaki mają piękne okoliczności przyrody do brykania :)
  5. Izuniu, jak zwykle jesteś tam, gdzie potrzebujące bezbronne stworzenia Jutro popłacę moje deklararacje, myślę, że grosik dla sunieczek jeszcze się znajdzie. Cieszę się, że Szafirka je weźmie. Kiedy chciałabyś je tam wyekspediować?
  6. Serce trochę się ściska jak się widzi zdjęcie przytulonego Szronika i Kajtusia
  7. Jesteś absolutnie wyjątkową osobą. Moris miał niesamowite szczęście, że postanowiłaś mu pomóc. Strach się bać coby z nim się stało, gdyby nie Ty. Wierzę, że ten dzień, kiedy ucieszy się na Twój widok, jest już bardzo blisko. :)
  8. Na tle radości z domku Kajtusia jest smuteczek z powodu Szronika
  9. Bidulka kochana :) Musi być dobrze, ludzie cierpliwi i dobrzy, Amelka pewnie ich pokocha
  10. Jeszcze że by Szronikowi się poszczęściło..pewnie tęskni za tobą
  11. Kajtuniu, oby to był ten dom! Tak się cieszę, że ludzie na ciebie zaczekali i okazali się odpowiedni. Trzymaj się maluszku i zaczaruj ich swym urokiem ;)
  12. Biedaku, kiedy ty odpoczniesz od tych choróbsk? Całe szczęście w nieszczęściu, że masz przy sobie anioła, który o ciebie tak dba
  13. Ona młodziutka biedna zestresowana. Po przejściach znalazła przytstań u Was,a teraz znowu inne otoczenie..Mam nadzieję, że nowi członkowie rodziny dadzą jej trochę czasu..
  14. :))) miodzio psina Dzięki gosciom za socjalizację cudnego psinka
  15. Daj mu czas. On się boi, że znowu wyląduje na ulicy. Pies potrafi w stresie bardzo długo się nie załatwiać. Nie wyciągaj go na siłę. Daj mu ochłonąć, poczuć się bezpieczniej. I pewnie sam zasygnalizuje, że potrzebuje wyjść
  16. Trzymam mocno mocno! :))
  17. To prawda, że łezka się kręci w oku, jak się czyta o miłości od pierwszego wejrzenia :) Nie dziwię się, że pan był wniebowzięty po takim zachowaniu Almy. Wiedziała maleńka jak skraść serce :) Widocznie uznała, że warto. Szczęścia dla Almusi i jej nowej rodziny! :))))
  18. Oj, jak dobrze, że sama się wyrywa do chodzenia! To znaczy, że nie boli :) Kochane suczydełko, może i poweseleje niedługo, i zdjęcia będą już mniej "refleksyjne" :)
  19. Bardzo lubię filmy z Moriskiem. Widać jaki ogrom pracy włożyłaś Wiosenko, żeby on był taki, jak teraz
  20. strasznie mi żal Kajtusia. Czy można jakoś sprawdzić jego reakcję na koty? Czy on już w takim wieku, że koty go nie interesują?
  21. Ech, lepiej nie wracać do tych bolesnych dni. Dobrze, że jest teraz choć dwóch zdrowych :)
×
×
  • Create New...