Dziewczyny, odezwała się słodkokwaśna, mam jej podesłać link do strony, żeby zerknęła jakie psiaki zostały, i którego ewentualnie mogłaby wziąć do swoich hotelowych psiaków. Koszt u niej to 15 zł / doba. Co Wy na to?
Kiyoshi, tak oczywiście, że pomogłabym z transportem.