-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Cieszę się szczęściem Amelki. Ja zdążyłam wpłacić tylko kwietniową deklarację na nią, ale jesli skromme słówko mogę dorzucić, to oczywiście pomoc psiakom po śmierci pana i Tobisiowi to wspaniały cel na zagospodarowanie pieniędzy pozostałych po Amelce
-
Wreszcie dobre wieści! :) A przy tym przedwczesnym zabieraniu psiaków było chyba spore zamieszanie, może się komuś psiaki pomyliły, masa ludzi zaangażowanych w pomoc, do mnie dzwoniła dziewczyna, która myślała, że biorę Falko do siebie do domu.. Najważniejsze, że psy zabrane wszystkie. Przynaniej te "nasze", bo biedaki, które trafiły i trafiają tam z innych miejsc... echhh.. Ja pomogę przy transporcie, jeśli jest taka potrzeba, i deklaruję 3 dyszki miesięcznie na niego
-
Ale chłopaki mają piękne okoliczności przyrody do brykania :)
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Serce trochę się ściska jak się widzi zdjęcie przytulonego Szronika i Kajtusia -
Bidulka kochana :) Musi być dobrze, ludzie cierpliwi i dobrzy, Amelka pewnie ich pokocha
-
Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Biedaku, kiedy ty odpoczniesz od tych choróbsk? Całe szczęście w nieszczęściu, że masz przy sobie anioła, który o ciebie tak dba -
~ ALMA szara, młodziutka i ufna zamieszkała na TARGÓWKU
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ona młodziutka biedna zestresowana. Po przejściach znalazła przytstań u Was,a teraz znowu inne otoczenie..Mam nadzieję, że nowi członkowie rodziny dadzą jej trochę czasu.. -
:))) miodzio psina Dzięki gosciom za socjalizację cudnego psinka
-
Daj mu czas. On się boi, że znowu wyląduje na ulicy. Pies potrafi w stresie bardzo długo się nie załatwiać. Nie wyciągaj go na siłę. Daj mu ochłonąć, poczuć się bezpieczniej. I pewnie sam zasygnalizuje, że potrzebuje wyjść
-
Trzymam mocno mocno! :))
-
~ ALMA szara, młodziutka i ufna zamieszkała na TARGÓWKU
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To prawda, że łezka się kręci w oku, jak się czyta o miłości od pierwszego wejrzenia :) Nie dziwię się, że pan był wniebowzięty po takim zachowaniu Almy. Wiedziała maleńka jak skraść serce :) Widocznie uznała, że warto. Szczęścia dla Almusi i jej nowej rodziny! :)))) -
Oj, jak dobrze, że sama się wyrywa do chodzenia! To znaczy, że nie boli :) Kochane suczydełko, może i poweseleje niedługo, i zdjęcia będą już mniej "refleksyjne" :)
-
Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
No to rewelacja ! :)