-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No to wiele dobrych myśli i fluidów w stronę Teosia i jego - oby już ostatniej - rodziny :)) Bądź szczęsliwy piesku! -
Jakieś wieści od Kajusi??
-
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Piękny jak zwykle :) -
Kochany Benek odszedł - Żegnaj i do zobaczenia
agat21 replied to BoguśB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boguś, płakałam przez miesiąc, codziennie po kilka razy po tym, jak musiałam pomóc odejść mojej suni. Miała raka kości, była już 9 miesięcy po amputacji łapki, rak przerzucił się do płuc i sunia się dusiła, nie mogła oddychać. Musiałam podjąć tę straszną decyzję, byłam przy niej do końca, głaskałam ją po łepku, gdy odchodziła. Długo sobie wyrzucałam, że nie zauważyłam wcześniej, że lekko kuleje na łapkę, że wcześniej nie podjęłam jej leczenia. Była z nami 10 lat. Przeżyła ze mną wiele ważnych dla mnie chwil. To była moja wielka przyjaciółka. Do dziś jej wspomnienie zalewa mnie falą ciepła, a minęło już 7 lat. Teraz wiem, że mogę jedynie podziękować losowi, że pozwolił nam się odnaleźć i przeżyć razem te 10 lat. A teraz jest ze mną kolejny rozbitek życiowy, który znalazł przystań w moim domu, i wiem, że moja sunia cieszy się, że na jej miejsce przyszedł kolejny zwierz, który jest kochany. Że zrobiła mu miejsce odchodząc, może nawet specjalnie skrzyżowała nasze ścieżki. A w moim sercu będzie zawsze mieć wyjątkowe miejsce. Pozdrawiam Cię serdecznie i wierzę, że Twój Przyjaciel da Ci znak, że jest w miejscu, gdzie jest mu dobrze i spokojnie, i że nie chce, abyś się zadręczał. I dziękuje za wspólne wspaniałe lata. -
Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę
agat21 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
No to już jest dobrze :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tutaj Foreścik z tą swoją ulubioną piszczałką? ;)) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A jak pięknie mu na granatowej poduszce! ;))