Jump to content
Dogomania

słodkokwaśna

Members
 • Content Count

  7,732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

słodkokwaśna last won the day on August 10

słodkokwaśna had the most liked content!

About słodkokwaśna

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://przytulisko-lisow.manifo.com/...owe-do-adopcji

Converted

 • Location
  świętokrzyskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ten drugi chłopak jest podobny do dziewczynki nr 3
 2. Jejku wszystkie piękne!!! Toż też babiniec ma Jasiek w okół siebie:) Tak ten czas leci, tylko widać po dzieciach...i psach:) Lalka, śliczności zachowuje się tak jak Szprycha, tylko Szprycha jest bardzo narwana...jak się denerwuje, to się wierci i kręci, gotowa w razie czego do ucieczki. Co to za jasny, kremowy piesek? Ładny! A Lichotka, to piękność nad piękności! Wszystkie piękne bo są u Was, tam gdzie jest dobro, miłość i cierpliwość,,,to jak mogą inaczej wyglądać?? O innych zaletach nie wspomnę, bo musiałabym tu pisać i pisać i jeszcze zapomnę imion nowych piesów:P Ptysia ma dom:) A to nowe piesy! Starszy min. ok 9letni psiak. Duży( większy niż bokser) i spokojny, ale w trakcie karmienia dziwnie na nas patrzy ...wolimy wyjść z boksu. Kręcił się kilka dni przed sklepem w Piasecznej górce...może komuś zaginął, bo nawet dobrze wygląda. Balto będzie miał na imię. No i Liszka( nie wiem czy to pasuje?), ok 2-3 letnia mała (Ok 5 kg ) mała indywidualistka. Mało towarzyska do psów.Pozwoli się głaskać, ale przy braniu na rękę gryzie.
 3. No i znowu nie fajne wiadomości;( Tesla ma guza dosyć sporego i w środę czeka ją operacja:( A to już Szprycha z Kapslem.:)
 4. Jest bardzo zmieniona, sierść nowa, gęsta i jedwabista a była rzadka i szorstka. Jaką rasę ona przypomina?
 5. Marzenko :) Rita, Lika i Antolka mają dom:) To nowy pieseł, ok 8-9 letni . siedział ten maluch przez kilka dni przy nieżywym psiaku ii pilnował, nikogo nie dopuszczając. Ma na imię Wafel i jest łagodny, ale płacze jeszcze z tęsknoty....ciągle trzeba być u niego. NO i kto zgadnie co to za jasne bydle, które na spacery chodzi z małpą w pysku. Niby, że to małpka chce iść a nie ona....:P I jeszcze Kapselek, wiecznie uśmiechnięty:)
 6. Przepraszam miałam problemy z laptopem. Marzenko strona nie działa...:( Do adopcji poszły:) Czita, Dymek, Lutek, Całka, Ashley, Rubi. Rita i Antolka po sterylce. Rysia i Morgana już pięknie chodzą na smyczy, ale było ciężko z Morganką...3 dni się bardzo bała i trzeba było ciężara wynosić z boksu. zdjęcia im zrobię na dniach. Joko już zamieszkała z nami:) jeszcze do domu nie chce wchodzić, ale śpi w altance.... Uszka dostała nowe leki i się troszkę uspokoiło, ale było fatalnie...nawet do 3 ataków dziennie:( No i mamy nowego piesa, znowu z obrożą do nas trafił. Też na początku lekko strachliwy, ale teraz to słodziak.:) Może będzie Czaruś ...nie mogę sprawdzić, ale chyba mieliśmy takiego czarnulka Czarusia . Jak nie, to niech tak zostanie a jak tak, to niech będzie Baton:) Ma ok roku i waży ok 11-12kg.
×