Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Cudna Fresko, oby los po tym uśmiechu za sprawą Kiyoshi teraz już tylko uśmiechał się do ciebie :) Transportowy już odwiedzony :)
  2. Dołożę się do hoteliku, jeśli się znajdzie dla maluszka miejsce. Dajmy mu spokojną starość. Wspólnie damy radę, wierzę w to. Na razie nie jestem nic więcej zaproponować, wiem, że to wygodnie powiedzieć "jak znajdzie się miejsce", bo wiadomo, że samo się nie znajdzie, ale brak czasu zaczyna mnie dobijać. Przepraszam
  3. Pięknieje, pięknieje - to prawda, ale najważniejsze, że spokojniejsza :) Że już coraz więcej o niej wiadomo :) I są to w sumie bardzo dobre wieści :)
  4. Malagosku, boże, dopiero teraz zauważyłam świeczuszkę w temacie wątku.. przytulam mocno mocno. Trzymaj się kochana.
  5. Święte słowa Konfirm! Mam nadzieję, że ludzie Amisi są fajnymi rozsądnymi ludźmi i popracują nad wspaniałą przyjaźnią. Mazowszanko, masz jakieś wieści od nich?
  6. Obejrzałam na playerze Uwagę. Brak mi słów. Ohydni ludzie i głupie urzędniczki utrzymywane z naszych podatków. Ciekawe kiedy zakończy się "postępowanie" w gminie pani wójt raczy wydać decyzję? Ech...
  7. Pewnie ludzi przyciąga opis, że "w typie owczarka niemieckiego", a potem jak doczytają, ile ma lat i że bez ucha.. . Musi na ogłoszenie trafić ktoś z sercem.
  8. Głaski dla Frezyjki! Mam nadzieję, że u Was dobrze..
  9. Wyślę kaskę na początku czerwca, to będzie na następną dostawę żarełka dla Piracika
  10. Biedna psina. Co chwilę w innym miejscu, z innymi ludźmi, chyba każda nabawiłaby się lęku.. Mam nadzieję, że behawiorystka im pomoże.
  11. Szczekanie u psa jest tak naturalne, jak u nas gadanie. Nieodmiennie zadziwia mnie fakt, że ludzie są zaskoczeni, że pies szczeka! To chyba dobrze, że broni swojego miejsca, ostrzega swoje stado.. Oby ludzie Ami okazali się jednak mądrzy. Trzymaj się Amisiu, musi być dobrze :)
  12. No i kolejny cud dogomanii ma szanse się ziścić niedługo! Tak bardzo się cieszę! :D
  13. Szczerze mówiąc nie znam chirurga, który by nie zalecał operacji.. Taki jego fach. Jeden z ludzkich speców od kręgosłupa niedawno aż rwał się do operowania kręgosłupa mojego znajomego jako jedynego ratunku, a tu mądry rehabilitant rozpoznał zupełnie inną przypadłość, którą udało się zwalczyć po kilku tygodniach (!) nieskomplikowanych ćwiczeń wykonywanych codziennie w domu. To tak pod rozwagę napisałam..
  14. Ja też uważam, że dobre chęci, serce i zapał starczają często na bardzo dobrą adopcję. W końcu każdy z nas też kiedyś miał ten swój pierwszy raz i nie był doświadczony, a miał chęci i serce :))
  15. Pięknie razem szaleją z Emmą :) To rzeczywiście byłoby super gdyby mogły zamjeszkać razem. Cuda się zdarzają, więc mocno myślę o cudach! ;)
  16. No i proszę: w normalnym fajnym domu z fajnymi zwierzakami Gregory zapomina, że ma być wycofany :D
  17. Wielkie kciuki za aklimatyzację Lusi. Niech wiedzie szczęśliwe życie w kochającej rodzinie.
×
×
  • Create New...