Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Albo służyłby jako worek treningowy dla psa do walk.. Reksio wygląda zupełnie jak nasz Figaro, tylko jest szczuplejszy ;))
  2. Poszło na konto ZEA 50 złociszy dla Abi. Szkoda tego, co udało się osiągnąć. Wiem, że sunia musi być wysterylizowana, ale czy musi to być już? Czy to jest teraz takie najpilniejsze? Przecież nie idzie do adopcji do nie wiadomo kogo.. Czy coś się stanie, jeśli odwlecze się to w czasie?
  3. Jestem za! Proszę nie zwracać mi żadnej kasy, niech idzie na kolejnego bidusia.
  4. Wielkie kciuki za powodzenie wizyty, oby udało się Guciowi pomóc.
  5. Jak patrzę na zdjęcia szczęśliwego Maksia u Murków, to myślę sobie, że to może pierwsze takie fajne miejsce, jakiego zaznał w życiu.
  6. Właśnie puściłam przelew 100 zł na konto fundacji. Trzymaj się biedna suczynko, oby teraz już było tylko lepiej.
  7. Dobrego dnia Mufeczko, może piątek 13 przyniesie ci szczęście i właśnie dziś zadzwoni ktoś tobie przeznaczony?
  8. Kochane, jeśli nie macie nic przeciwko temu, to za ten miesiąc wpłacę na konto fundacji więcej niż moja deklaracja.
  9. To może jakaś inna, bardziej "ludzka" lecznica z większym współczuciem i zaangażowaniem?
  10. Ale super ma Pesteczka! Pięknie prezentuje się na skałce. Widocznie płynie w niej taka jak we mnie górolubna krew.. Swoja dziewczyna ;))
  11. O rany, musi się męczyć z tym zbierającym się śluzem. Czyli w Zamościu mu nie pomogą.. :(
  12. Deklaruję 100 zł na leczenie suni, dopiszcie mnie do rozliczenia proszę.
  13. Boziu jaki okropny stan tej łapki.. Wygląda makabrycznie. Natychmiast powinna być zdiagnozowana, bo nie wiadomo, czy każdy dzień nie pograsza jej stanu, i operowana. Czy sunia jest w schronie? Czy jest możliwość zawiezienia jej do lecznicy, która porządnie by się nią zajęła? Dorzucam się oczywiście do leczenia.
  14. Śpij spokojnie maleńki. Krótko byłeś z nami, ale wszyscy cię pokochali.
  15. Jak dobrze, że ktoś go zauważył. Miał psinek szczęście w tej swojej życiowej tragedii. Podeślę grosik. Trzymaj się dzielnie piesku, a najbardziej niech się trzymają dzielne wspaniałe kobiety, które Cię wzięły pod opiekę i już tak bardzo pomogły. <3
  16. Ona wygląda jakby była szczęśliwa, bo chyba jest.. Może wreszcie może być w pełni psem? ;))
  17. Ależ świetne wieści i jakie wspaniałe dowody w postaci zdjęć! :) Nie do wiary, że to ta sama przerażona wciśnięta w kąt kulka sierści..
  18. Będzie znowu dobrze, zobaczycie. Pralinka schudnie, odzyska zdrowie i radość. I znajdzie naprawdę dobrego człowieka, który będzie o nią dbał.
  19. To prawda, śliczne pysiątko na dobry cały dzień :))
×
×
  • Create New...