-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Albo służyłby jako worek treningowy dla psa do walk.. Reksio wygląda zupełnie jak nasz Figaro, tylko jest szczuplejszy ;))
-
Właśnie puściłam przelew 100 zł na konto fundacji. Trzymaj się biedna suczynko, oby teraz już było tylko lepiej.
-
Deklaruję 100 zł na leczenie suni, dopiszcie mnie do rozliczenia proszę.
-
Boziu jaki okropny stan tej łapki.. Wygląda makabrycznie. Natychmiast powinna być zdiagnozowana, bo nie wiadomo, czy każdy dzień nie pograsza jej stanu, i operowana. Czy sunia jest w schronie? Czy jest możliwość zawiezienia jej do lecznicy, która porządnie by się nią zajęła? Dorzucam się oczywiście do leczenia.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ona wygląda jakby była szczęśliwa, bo chyba jest.. Może wreszcie może być w pełni psem? ;)) -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Będzie znowu dobrze, zobaczycie. Pralinka schudnie, odzyska zdrowie i radość. I znajdzie naprawdę dobrego człowieka, który będzie o nią dbał.