Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Czy psinek już u Anecik? Może bazarek imienny jakaś zdolna dusza zrobi? Patrząc na takiego szorściaczka tyle fajnych imion może przyjść do głowy, a psiaczek będzie miał pakiet "dobry start +" :DDDD Na początek wyślę mu grosiczka, bo już po deklaracjach luipcowych niewiele zostało do rozdysponowania..
  2. To ci bogacz był z Caniska! :)) Ale fajnie, że jeszcze kasa po nim pomoże tylu innym psiakom! Teraz jak tylko będę miała doła, to sobie wejdę na wątek Caniska i poczytam o jego nowym wspaniałym domu i całej bandzie dogomaniaków oraz wspaniałych Murkach dzięki którym życie psiaka zaczęło się na nowo :)) Eliku, cieszę się, że trwając przy Canisku dotrwałam do takiego wspaniałego dnia! :)
  3. Będzie dobrze, maleńki. Jeszcze Ci smutno, ktoś cię zostawił, porzucił, zawiódł twoje zaufanie.. ale zobaczysz, że jeszcze życie będzie dobre i spokojne, bezpieczne.
  4. Głaski dla słodkiej Mufeczki, dobry domku - wypatrz wreszcie twoje suczydełko, no ile jeszcze ma czekać?!
  5. Płaczę ze szczęścia! Ale niespodzianka! Kochany psinek nareszcie ma swojego ludzia! I fajne koleżanki :) Ależ wspaniale! Po tak długim czasie i on się doczekał :) HurHurrra!
  6. Grosik na karmę dla suczynki poleciał :)
  7. światełko w tunelu :) oby jak najjaśniejsze :) wierzę, że będzie dobrze :)
  8. Pamiętam wątek Pralinki. biedna maleńka :( Jak ona to przeżyje.. Za chwilę mam wpłacać kaskę na "swoje" psiaki, to dorzucę na karmę dla Pralinki, przypomnij mi konto. Dwa miesiące hotelu bidulka ma zapłacone dzięki wspaniałym kobietom Aśce i Helli, to ja na początek choć do karmy się dołożę.
  9. Dorciu, dopiero przedwczoraj zorientowałam się, że wróciła wpłata za Ignasia. :( Chyba tak z rozpędu chciałam wierzyć, że on żyje.. W tym miesiącu wpłacę tę kaskę jednak, weź ją dla Ralfika proszę.
  10. Dobrze, że są postępy, chyba Ami się uspokaja i zaczyna rozumieć, że to wreszcie jej docelowy dom :) Niech tylko ta ranka się zagoi dobrze.. A zapomniałam zapytać już wcześniej: imię państwo zostawili bez zmian? :)
  11. Dobrej podróży Bogusiu! Abi zachwyca i rozmiękcza serce. Widać, że chciałaby zmiany, ale nie do końca wie, jak to zrobić i czy ta zmiana będzie dla niej na lepsze. Wiele wahania, ale i nadziei w jej oczkach. Trzymam mocno kciuki za nią i kłaniam się p.Joli, która próbuje zjednać to wrażliwe stworzonko.
  12. Cudna Fresko, oby los po tym uśmiechu za sprawą Kiyoshi teraz już tylko uśmiechał się do ciebie :) Transportowy już odwiedzony :)
  13. Dołożę się do hoteliku, jeśli się znajdzie dla maluszka miejsce. Dajmy mu spokojną starość. Wspólnie damy radę, wierzę w to. Na razie nie jestem nic więcej zaproponować, wiem, że to wygodnie powiedzieć "jak znajdzie się miejsce", bo wiadomo, że samo się nie znajdzie, ale brak czasu zaczyna mnie dobijać. Przepraszam
  14. Pięknieje, pięknieje - to prawda, ale najważniejsze, że spokojniejsza :) Że już coraz więcej o niej wiadomo :) I są to w sumie bardzo dobre wieści :)
  15. Malagosku, boże, dopiero teraz zauważyłam świeczuszkę w temacie wątku.. przytulam mocno mocno. Trzymaj się kochana.
  16. Święte słowa Konfirm! Mam nadzieję, że ludzie Amisi są fajnymi rozsądnymi ludźmi i popracują nad wspaniałą przyjaźnią. Mazowszanko, masz jakieś wieści od nich?
  17. Obejrzałam na playerze Uwagę. Brak mi słów. Ohydni ludzie i głupie urzędniczki utrzymywane z naszych podatków. Ciekawe kiedy zakończy się "postępowanie" w gminie pani wójt raczy wydać decyzję? Ech...
×
×
  • Create New...