-
Posts
30290 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Wątek do zamknięcia. Odnalazł się właściciel pieska.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Czy psinek już u Anecik? Może bazarek imienny jakaś zdolna dusza zrobi? Patrząc na takiego szorściaczka tyle fajnych imion może przyjść do głowy, a psiaczek będzie miał pakiet "dobry start +" :DDDD Na początek wyślę mu grosiczka, bo już po deklaracjach luipcowych niewiele zostało do rozdysponowania.. -
To ci bogacz był z Caniska! :)) Ale fajnie, że jeszcze kasa po nim pomoże tylu innym psiakom! Teraz jak tylko będę miała doła, to sobie wejdę na wątek Caniska i poczytam o jego nowym wspaniałym domu i całej bandzie dogomaniaków oraz wspaniałych Murkach dzięki którym życie psiaka zaczęło się na nowo :)) Eliku, cieszę się, że trwając przy Canisku dotrwałam do takiego wspaniałego dnia! :)
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Co tam u Blekusia? -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Grosik na karmę dla suczynki poleciał :) -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pamiętam wątek Pralinki. biedna maleńka :( Jak ona to przeżyje.. Za chwilę mam wpłacać kaskę na "swoje" psiaki, to dorzucę na karmę dla Pralinki, przypomnij mi konto. Dwa miesiące hotelu bidulka ma zapłacone dzięki wspaniałym kobietom Aśce i Helli, to ja na początek choć do karmy się dołożę. -
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
agat21 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Dorciu, dopiero przedwczoraj zorientowałam się, że wróciła wpłata za Ignasia. :( Chyba tak z rozpędu chciałam wierzyć, że on żyje.. W tym miesiącu wpłacę tę kaskę jednak, weź ją dla Ralfika proszę. -
Dobrej podróży Bogusiu! Abi zachwyca i rozmiękcza serce. Widać, że chciałaby zmiany, ale nie do końca wie, jak to zrobić i czy ta zmiana będzie dla niej na lepsze. Wiele wahania, ale i nadziei w jej oczkach. Trzymam mocno kciuki za nią i kłaniam się p.Joli, która próbuje zjednać to wrażliwe stworzonko.
-
Dołożę się do hoteliku, jeśli się znajdzie dla maluszka miejsce. Dajmy mu spokojną starość. Wspólnie damy radę, wierzę w to. Na razie nie jestem nic więcej zaproponować, wiem, że to wygodnie powiedzieć "jak znajdzie się miejsce", bo wiadomo, że samo się nie znajdzie, ale brak czasu zaczyna mnie dobijać. Przepraszam
-
Malagosku, boże, dopiero teraz zauważyłam świeczuszkę w temacie wątku.. przytulam mocno mocno. Trzymaj się kochana.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam na playerze Uwagę. Brak mi słów. Ohydni ludzie i głupie urzędniczki utrzymywane z naszych podatków. Ciekawe kiedy zakończy się "postępowanie" w gminie pani wójt raczy wydać decyzję? Ech...