Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30298
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Też myślę, że to najlepsze co można zrobić dla uczczenia biednych szczeniorków: próbować uratować kolejne bezbronne istnienia
  2. Cudna sunieczka, musi skraść czyjeś serce. Ma przecież tyle tyle uroku :)
  3. O rany Miłeczko.. Wydobrzej szybko. Ech te sterydy :( Na jedno pomagają, a na sto rzeczy szkodzą :(
  4. To dobrze, że sensacje żołądkowe minęły. :) Domyślam się, że nie dawałaś jej mleka "ludzkiego".. czyli tak naprawdę krowiego, bo ludzie niestety piją mleko od tych nieszczęśnych stworzeń :(
  5. Ciekawe co by zrobił wójt, jakby mu zgłoszono psa? Pytanie oczywiście retoryczne.. wrrr.
  6. Korniczek cudny :) Gdyby to z drugiej strony mu rosło, to bym powiedziała, że miał wspaniałą lwią grzywę... ;))
  7. W tym tygodniu dostanę pensję, zaraz puszcze kasę na surowicę. W tej chwili już nie mam z czego :( Nawet nie umiem sobie wyobrazić tego ogromu pracy, jaki wspaniałe kobiety wykonują przy psiakach. :( To heroizm w najczystszej postaci.
  8. Kolejny psi dramat łamiący serce. ;( Dziś podliczyłam wydatki "zwierzakowe" z września. Wyszła mi bardzo duża kwota. Muszę jeszcze sparwdzić, czy któryś z moich deklarowiczów nie wybiera się do domu. Bardzo bym chciała pomóc i tej smutnej cudnej suni..
  9. Dobrze czytać takie pozytywne wieści o wspaniałcyh psiulach w kwiecie wieku! Pysiek jest rewelacyjny, charakter ma zdecydowanie wyrazisty ;), a Lapiś to rozczulający nieśmiały przytulak. Każdy z nich cudowny w swoim rodzaju :))
  10. Jak dobrze, że budy dotarły przed zmianą pogody i zimnymi nocami :)
  11. Biedna Dysia, jakby mało złego już ją spotkało :( Może z powodu choroby ktoś się jej pozbył :(
  12. Jaki sensowny hotelik jest najbliżej tych okolic, dziewczyny?
  13. Kolejne bezbronne życia ufnych dobrych istot zniszczone przez człowieka. Wyć się chce z żalu i wściekłości. Kasiu, nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić, co Ty czujesz, która je poznałaś i dałaś im tyle serca i opieki ;((
  14. Udałoby Ci się jakieś zdjęcie choć z daleka zrobić, żeby wiedzieć jak on wygląda? Jesteś w stanie pomóc w utrzymaniu psa w hotelu lub domu tymczasowym dopóki nie znajdzie domu stałego?
  15. Mi też znowu pociekło po policzkach, ale to tylko taki mój egoistyczny ból i tęsknota, bo Guciowi przecież jest już dobrze. On jest już wolny.
  16. No tak: Pysiek poczuł wiatr w żaglach i żyje pełnią życia :)) Mam nadzieję, że Lapiś też szybko poczuje się jak w domu :)
  17. Trzymajcie się, walcz maluszku, masz tyle dobrych serc blisko siebie. Walcz słoneczko..
  18. A ja zaglądam, bo wciąż nie wierzę, że go nie ma..
  19. Właściwie nie powinnam pisać "jakiś psi anioł", bo wiadomo jaki - Kasia. Wielki szacunek za to, co robisz dla nich <3
×
×
  • Create New...