Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Prześliczne zdjęcia jak zwykle :) Pelikanek - mordka tez cudna jak zwykle :)
  2. Oby się udało teraz chociaż jednej. Wielkie kciuki!
  3. Żeby wyniki były dobre, żeby wyniki były dobre, żeby...
  4. No tak, dla nas śmigających po całej Polsce z psiakami, 35 km to śmieszna odległość, ale dla "normalnych" ludzi i może jeszcze bez samochodu to może być kawałek..
  5. Na szczęście dziewczyna świadoma zwierzakowo (jeśli można ukuć takie określenie ;), wspiera bezdomne zwierzęta, ma kilka kotów (stąd to pytanie o koty)
  6. Czyhałam na pewną dziewczynę, która poszukiwała niezbyt dużej suńki dla mamy mieszkającej w domku na Białołęce, myślałam własnie o Figusia, ale dziewczyna chyba pojechała dziś do schroniska...
  7. Beat, a moja wrześniowa deklaracja nie dotarła? Przelew poszedł 3 września.
  8. tak właśnie tyz sobie myślę :) Zwłaszcza jak swoje koty mają wysokie poczucie własnej wartości i potrafią psu pokazać jakiej strefy prywatności z kotami nie należy przekraczać ;))
  9. Myślę, że każdy pies, który trafia na swojego człowieka staje się ideałem :)) Ale to musi być ten właśnie człowiek :)
  10. Oj tam, takie szarpnięcie to jeszcze o niczym nie świadczy ;) Ale dzięki za info. Może się przydać :)
  11. Malagosku, czy wiadomo może jak Figunia dogaduje się z kotami? Czy nie było okazji?
  12. A jak ona się w ogóle miewa? Bidula, tyle czasu w lecznicy :(
  13. Dziewczyny super rady tu powyżej podały :) Nie mam zbyt dużego doświadczenia w oduczaniu psa szczekania, bo ja akurat między innymi po to go mam, żeby szczekał :) Mieszkam na parterze, i w nocy przy otwartym oknie, czujny piesior to jest to, co pozwala mi spać spokojnie ;) Z łóżkiem kilka razy wystarczyło powiedzieć stanowczo "nie wolno" i sprowadzenie psa na dół, nawet bez nagradzania, i załapał szybko :)
  14. Dzisiaj wysłałam moje grosiki dla ulubionych panów :)
  15. Cudnie :) Kochane dobre stworzonko, wiedziałam, że jest mądra i wie, że dziecko to nie drugi szczenior do zabawy ;) Na pewno tęskni, ale mam nadzieję, że szybko pokocha nową rodzinę i będzie szczęśliwa :) Maszka :))
  16. Murko, zdrowia, mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało.
  17. O rany :( Dieselku, kolejne paskudztwo na cię spadło. Ale będzie jeszcze dobrze, nie martw się. Oby się wybudził i dobrze czuł po operacji. Jaki koszt ?
  18. Jak dobrze, że łapka uratowana :)) Wierzyłam w to mocno :) Teraz oby się dobrze goiło i psinek wracał do normalności i mógł chodzić.
×
×
  • Create New...