Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30294
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O rany Miłeczko.. Wydobrzej szybko. Ech te sterydy :( Na jedno pomagają, a na sto rzeczy szkodzą :(
  2. To dobrze, że sensacje żołądkowe minęły. :) Domyślam się, że nie dawałaś jej mleka "ludzkiego".. czyli tak naprawdę krowiego, bo ludzie niestety piją mleko od tych nieszczęśnych stworzeń :(
  3. Ciekawe co by zrobił wójt, jakby mu zgłoszono psa? Pytanie oczywiście retoryczne.. wrrr.
  4. Korniczek cudny :) Gdyby to z drugiej strony mu rosło, to bym powiedziała, że miał wspaniałą lwią grzywę... ;))
  5. W tym tygodniu dostanę pensję, zaraz puszcze kasę na surowicę. W tej chwili już nie mam z czego :( Nawet nie umiem sobie wyobrazić tego ogromu pracy, jaki wspaniałe kobiety wykonują przy psiakach. :( To heroizm w najczystszej postaci.
  6. Kolejny psi dramat łamiący serce. ;( Dziś podliczyłam wydatki "zwierzakowe" z września. Wyszła mi bardzo duża kwota. Muszę jeszcze sparwdzić, czy któryś z moich deklarowiczów nie wybiera się do domu. Bardzo bym chciała pomóc i tej smutnej cudnej suni..
  7. Dobrze czytać takie pozytywne wieści o wspaniałcyh psiulach w kwiecie wieku! Pysiek jest rewelacyjny, charakter ma zdecydowanie wyrazisty ;), a Lapiś to rozczulający nieśmiały przytulak. Każdy z nich cudowny w swoim rodzaju :))
  8. Jak dobrze, że budy dotarły przed zmianą pogody i zimnymi nocami :)
  9. Biedna Dysia, jakby mało złego już ją spotkało :( Może z powodu choroby ktoś się jej pozbył :(
  10. Jaki sensowny hotelik jest najbliżej tych okolic, dziewczyny?
  11. Kolejne bezbronne życia ufnych dobrych istot zniszczone przez człowieka. Wyć się chce z żalu i wściekłości. Kasiu, nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić, co Ty czujesz, która je poznałaś i dałaś im tyle serca i opieki ;((
  12. Udałoby Ci się jakieś zdjęcie choć z daleka zrobić, żeby wiedzieć jak on wygląda? Jesteś w stanie pomóc w utrzymaniu psa w hotelu lub domu tymczasowym dopóki nie znajdzie domu stałego?
  13. Mi też znowu pociekło po policzkach, ale to tylko taki mój egoistyczny ból i tęsknota, bo Guciowi przecież jest już dobrze. On jest już wolny.
  14. No tak: Pysiek poczuł wiatr w żaglach i żyje pełnią życia :)) Mam nadzieję, że Lapiś też szybko poczuje się jak w domu :)
  15. Trzymajcie się, walcz maluszku, masz tyle dobrych serc blisko siebie. Walcz słoneczko..
  16. A ja zaglądam, bo wciąż nie wierzę, że go nie ma..
  17. Właściwie nie powinnam pisać "jakiś psi anioł", bo wiadomo jaki - Kasia. Wielki szacunek za to, co robisz dla nich <3
  18. Biedne maleństwa, ile się nacierpią przez ludzką bezduszność i głupotę :( Jakiś psi anioł czuwa nad psiaczkiem, mam nadzieję, że będzie z nim dobrze i wyjdzie z tej okropnej choroby.
  19. Ile potrzeba na surowicę? :(
  20. Chyba trochę za mało informacji.. W środku pola w Kobylanach - to znaczy gdzie?
  21. Oj, oj, oj! Czyżby Blekunio zapadł jej w serducho? Zupełnie się nie dziwię ;)
×
×
  • Create New...