Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ok, znalazłam info we wcześniejszym pošcie, że przed południem. To w Warszawie pewno ok. 15, wcześniej pewnie się nie uda. Bębenek, podtrzymujesz chęć przyjęcia Pajączka?
  2. Czy wiecie o której godzinie Patrycja będzie w Radysach tak mniej więcej i o której z powrotem w Warszawie?
  3. Boże, żebym miała gdzie go wziąć.. Którędy Patrycja jedzie? Przypomnijcie mi, proszę..
  4. Zdaję sobie sprawę jak traktuje się psy na wsi, ale nie znam wiejskich psów śpiących z paniami w łóżku.. Dlatego myślałam, że psina może jednak nie ze wsi.
  5. Bardzo wierzę, że pozostałe maluszki dobrze trafią. A Pajączkowi dołożę sié też do utrzymania jeśli tylko znajdzie się hotelik lub dt.
  6. Bardzo piękne psy i chwytają za serducho jak obcęgami.
  7. Cieszą wieści o Myszce, świetnie, że są postępy i fajnie się dogaduje z maluszkiem :) Ta sunia, która jest mamą Myszki to jakaś masakra. Dlaczego pani jej nie wysterylizowała? Taka dobra była, że w łóżku spać pozwalała, a o najważniejszej rzeczy nie pomyślała? I te maluchy teraz z nią w budzie? Ręce opadają..
  8. Mina psiejska czarodziejska :)
  9. Jestem z zaproszenia. Kociczka przecudna :) Mam ciekawą srebrną bransoletkę, możemy ją spieniężyć dla niej i dzieciaczków. Na jaki adres wysłać zdjęcie?
  10. Dziewczyna w sprawie psa odezwała się wczoraj do mnie, ale ją mówiąc oględnie "spławiłam". Poszukuje psa, który będzie "miał do dyspozycji aż dwie budy w ogrodzie". Do domu będzie brany tylko w mrozy lub w czasie burzy.. No to tyle w temacie.
  11. A ten "pajączek"? Nie ma go kto przyjąć? Czy to kwestia kasy?
  12. O rany, Myszko.. Mam nadzieję, że rodzina Myszki wykaże się cierpliwością i wolą oduczenia jej niedobrego zachowania.
  13. jeśli na transport brakuje jutro dla jakiegoś maleństwa wysupłam jeszcze jakiś grosz
  14. Guciulku, bardzo ciepłe myśli lecą do ciebie i twojej wspaniałej rodziny. Całe nasze stado jest z Wami.
  15. Mocno w to wierzę, że bidula dlatego wraca, żeby trafić potem wreszcie do swojego domu i rodziny
  16. No tak, nie wiadomo czego życie ją nauczyło. A może siedziała zamknięta w kojcu i tam się załatwiała? :(
  17. Malagosku, przypomnij mi swoje konto, puszczę grosik na jedzonko dla suczydełka
  18. Grażka jest prześliczna, wygląda na młodziutką. Czy na konto Zea można dla niej wpłacać?
  19. Izuniu, dziś wysłałam Ci grosik dla suniek, które są już w dt, dla szczeniorków wyślę Ci jutro.
  20. Grzesiu, nawet jeśli bawić się nie chcą to wiedz, żeś wspaniały pies jest i basta! I znajdá się tacy co się pobawią ;)
  21. Śliczna sunia :) Mój przelew w drodze.
  22. Skąd my to wszyscy znamy?.. Dobrze, że jest choć nieduża grupa ludzi, którym nie trzeba tłumaczyć, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Szacun dla koleżanki, mi niestety czasem nerwy puszczają..
×
×
  • Create New...