Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak czekałam, żebyś zrobiła jeszcze pościk na rozliczenia, ale ok, skoro Ela zaczęła, to i ja się ujawnię Limonko, w tej chwili się nie zadeklaruję, bo leżę i kwiczę, ale pomogę ile będę mogła. Dzięki za wątek I za to, że chcesz pomóc psiakowi uratowanemu przez Basię.
  2. Limonka jest cudowna! Dzięki, że kupiłaś karmę, ja już odliczam dni do końca miesiąca niestety i zastanawiam się dwa razy zanim coś kupię Sposób "karmienia" w schronie chyba kwalifikuje się pod paragraf. To jest zabijanie psów na raty. Jakieś okoliczne sklepy albo hurtownie pozbywają się zepsutego żarcia i pewnie jeszcze chodzą w glorii i chwale, że pomagają schronisku. Oby udało się podreperować psiakowi zdrowie, chociaż na tyle, żeby pożył sobie spokojnie i bez bólu. Jaaga, wierzę, że pod Waszą dobrą opieką tak się stanie.
  3. Witajcie, nie odzywam się, bo ostatnio mało mam wieści o rodzinie. Anka rzadko teraz tam bywa, chce dać im więcej prywatności i poczucia, że mają spokój i czas na zorganizowanie sobie życia. Wiem tylko tyle, że już nie mówią, że zaraz wracają. Chyba zaczyna do nich docierać, że tak szybko się to wszystko nie skończy Serdeczne dzięki za dotychczasową pomoc, dam znać jak tylko czegoś nowego się dowiem.
  4. Piękna kobitka Jak ona się czuje? Brzucho już normalne? Na zdjęciach widać, że jakby trochę mniej wzdęte.
  5. Dobrze, że się nie da racjonalnie. Wierzę, że intuicyjnie się porozumieliście, usłyszałyście jego rozpaczliwe wołanie o pomoc. On tam czekał na Was. Łapy i odleżyny dramatyczne
  6. Szczęścia dziecino!
  7. Jak dobrze, że znalazłaś mu miejsce. Na pewno psiak jest piękny, przy dobrej opiece zaraz rozkwitnie. Ten miesiąc jest masakryczny już dla mnie, ale na początku kwietnia szturchnij mnie proszę - wpłacę dla niego jakiegoś grosza.
  8. Świetnie, że wyniki się poprawiły. Cudów nie ma co oczekiwać - tak, jak piszesz - ale i bez cudów psiak może jeszcze sobie dobrze pożyć.
  9. Misiu... Nie. Dlaczego tak podły los cię spotkał? A ta kanalia, która ci to zrobiła pewnie sobie żyje. Oby zdechła w najgorszych męczarniach. Stokroć gorszych niż twoje.
  10. No piękna piękna! Dzieciaczek słodki
  11. Ta Twoja szczeniorka aż taka grzeczna i wychowana? To żal będzie ją oddawać, co? Tyle się dzieje, że trudno ogarnąć. Strasznie żal tego czarnego, co normalnego życia nie zaznał, Rudego, który nie mógł pojechać, biedaka, którego wzięłaś zamiast niego...
  12. Bardzo żal Rudego. Z drugiej strony pewnie życie ratujecie temu drugiemu. Może to była ostatnia chwila, żeby mu pomóc? A co robimy z bazarem imiennym dla Rudego? Zawieszamy? Robić nowy dla tego biedaka, co jedzie?
  13. Na pierwszy rzut oka nie przedstawia się źle, ale zapas, jaki teraz ma Fado wystarcza na 3 miesiące, a comiesięczne deklaracje pokrywają tylko połowę kosztów hotelowania, więc ten zapas szybko się kurczy i co jakiś czas jakaś specjalna akcja jest potrzebna, żeby znowu była jakaś poduszka zabezpieczająca. Dzięki za chęć zrobienia bazarku. Chodzą chyba najlepiej takie rzeczy, które się przydają na co dzień, które i tak by się kupiło.. Sama już nie wiem. Też myślę intensywnie.
×
×
  • Create New...