-
Posts
30272 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Tak czekałam, żebyś zrobiła jeszcze pościk na rozliczenia, ale ok, skoro Ela zaczęła, to i ja się ujawnię Limonko, w tej chwili się nie zadeklaruję, bo leżę i kwiczę, ale pomogę ile będę mogła. Dzięki za wątek I za to, że chcesz pomóc psiakowi uratowanemu przez Basię. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Limonka jest cudowna! Dzięki, że kupiłaś karmę, ja już odliczam dni do końca miesiąca niestety i zastanawiam się dwa razy zanim coś kupię Sposób "karmienia" w schronie chyba kwalifikuje się pod paragraf. To jest zabijanie psów na raty. Jakieś okoliczne sklepy albo hurtownie pozbywają się zepsutego żarcia i pewnie jeszcze chodzą w glorii i chwale, że pomagają schronisku. Oby udało się podreperować psiakowi zdrowie, chociaż na tyle, żeby pożył sobie spokojnie i bez bólu. Jaaga, wierzę, że pod Waszą dobrą opieką tak się stanie.
-
Witajcie, nie odzywam się, bo ostatnio mało mam wieści o rodzinie. Anka rzadko teraz tam bywa, chce dać im więcej prywatności i poczucia, że mają spokój i czas na zorganizowanie sobie życia. Wiem tylko tyle, że już nie mówią, że zaraz wracają. Chyba zaczyna do nich docierać, że tak szybko się to wszystko nie skończy Serdeczne dzięki za dotychczasową pomoc, dam znać jak tylko czegoś nowego się dowiem.
-
Szczęścia dziecino!
-
No piękna piękna! Dzieciaczek słodki
-
Ta Twoja szczeniorka aż taka grzeczna i wychowana? To żal będzie ją oddawać, co? Tyle się dzieje, że trudno ogarnąć. Strasznie żal tego czarnego, co normalnego życia nie zaznał, Rudego, który nie mógł pojechać, biedaka, którego wzięłaś zamiast niego...
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki! -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na pierwszy rzut oka nie przedstawia się źle, ale zapas, jaki teraz ma Fado wystarcza na 3 miesiące, a comiesięczne deklaracje pokrywają tylko połowę kosztów hotelowania, więc ten zapas szybko się kurczy i co jakiś czas jakaś specjalna akcja jest potrzebna, żeby znowu była jakaś poduszka zabezpieczająca. Dzięki za chęć zrobienia bazarku. Chodzą chyba najlepiej takie rzeczy, które się przydają na co dzień, które i tak by się kupiło.. Sama już nie wiem. Też myślę intensywnie. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wstawienie faktury. I znowu zaczynam się niepokoić o finanse Fado. Coś znowu muszę pomyśleć..