-
Posts
30271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Kilka dni temu widziałam się z Cukierkiem i jego rodziną Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sympatyków tego gaduły! Obszczekał mnie bezczelec! A potem łapał za nogawki spodni żądając wody i smaczków, bo pańcio go tak przyzwyczaił na spacerkach! No full serwis ma na żądanie! A tutaj z młodym pańciem.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrych świąt dla wszystkich. Niech będzie dobrze, po prostu. -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bazarek imienny dla suńki bezdomnej: Imienny dla sunieczki Serdecznie zapraszam -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Biedactwa. Żyły nędznie, to i widać po nich.. Dobrze, że są już u Ciebie. -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziś postaram się zrobić Sunia prześliczna, imię na pewno też będzie miała piękne -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jadą! I sunieczka też! Oby podróż przebiegła bezproblemowo. Kto je wiezie? -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zaraz będzie rok, jak Makary opuścił schron Rok normalnego zaopiekowanego życia! Dzięki Wam bardzo! -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Nigdzie nie ma Librelli.. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Makary dostał stałą od KrystynyS - piękne dzięki! -
A - i z rodziną jest jakiś mały pies.
-
Wczoraj rodzina wyjechała do Ukrainy. Wieczorem Anka była na hali expo na Pradze, gdzie są uchodźcy, i rozmawiała z wolontariuszkami. Dzisiaj rano w pracy opowiadała mi. Jest zdruzgotana tym, co zobaczyła. Bardzo trudno było wybrać kolejną rodzinę, która przyjedzie do mieszkania. Zostawiła to wolontariuszkom. Dziś rano ma przyjechać trzydziestokilkuletnia kobieta z czworgiem dzieci w wieku 4 - 12 lat i matką. Anka na razie nie wie nawet z jakiej miejscowości pochodzą i co przeżyli. Dzisiaj wieczorem pojedzie do mieszkania poznać się z nimi i dowiedzieć co i jak. Rano przyjmie ich w mieszkaniu syn Anki.
-
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Rozumiem Cię doskonale, w zeszłym roku przechodziłam to z Figarem. Niech się szybko goi. I obserwujcie po zdjęciu gipsu czy nie ma obrzęku w stawie. -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O rany? Co się dzieje? -
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jestem u maleństw. Cieszę się, że sobota blisko