Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Mam wszystkie wpłaty z bazarku imiennego Dylana. Przelewam na konto Asi Alaskan 960 zł! I tutaj raz jeszcze wielkie podziękowania dla wszystkich biorących udział w bazarku! Dzięki Wam Dylan będzie miał duży zastrzyk gotówki na wszelkie potrzeby Asiu, proszę o potwierdzenie, jak kasa dojdzie.
  2. Wieści od Anki o rodzinie. Oczywiście nigdzie nie wyjechali, nie wrócili do domu, chociaż to ich marzenie. Panie trochę się zaczęły urządzać, wychodzić, robić zakupy, poznają powoli Warszawę. Spotykają też sporo innych rodzin z Ukrainy, widać, że im to bardzo pomaga, że czują się trochę pewniej. Starsi chłopcy mają lekcje online ze swoich szkół ukraińskich. Uparcie też twierdzą, że nie potrzebują pomocy, że dostają pieniądze od rodziny, że kupują wszystko, co im potrzebne. Mąż jednej z nich jest zawodowym żołnierzem w armii ukraińskiej. Szukają jakiegoś mieszkania na wynajem, ale wiadomo, że w tej chwili w Warszawie to marzenie. Wygląda na to, że jeszcze przez dłuższy czas będą w mieszkaniu u Anki. W tej sytuacji może macie sugestie jak wykorzystać pozostałe pieniądze? Może przekazać komuś innemu, kto ma Ukraińców w potrzebie?
  3. Jaaga, pozostawiam to decyzji Twojej i Toli. Jeśli tamte maluszki nie mają kasy, a pozostałe są ogarnięte, to oczywiście - weźcie na opiekę nad tymi, co dojadą. Poszło 500 zł.
  4. Też tak o niej myślałam, patrząc na jej zdjęcie, że to Karolina! Dzisiaj przelewam na konto Zea obiecane pieniądze na hotelowanie maluszków. Nie określam, na które psiaczki konkretnie - miało być na pewno na hotelowanie przez miesiąc jednego ze szczeniorów ze świerzbowcem, ale wykorzystajcie tak, jak będzie najlepiej.
  5. Czy wiosna czy zima - Czetka ma się świetnie - i to jest ważne A wiosna za chwilę przyjdzie. Już w tym tygodniu ma być 16 stopni
  6. Też żałuję, że nie Fela, ale Fela zaopiekowana, a jakiś biedak opuści schron.
  7. A na dobranoc Guciuś mruga do Was oczkiem Chociaż moim zdaniem na tym zdjęciu wygląda tak, jakby miał oba..
  8. Ogromne dzięki za poratowanie Makarego i przelanie wielkiej kwoty 450 zł na jego konto! Dzięki dla wszystkich, którzy sprawili, że kolejna sunia ma dobre życie, a jeszcze tyle innych psiaków dostaje pomoc!
  9. Dziękuję Ci pięknie. Może jakaś szansa jest, ale nie było żadnego telefonu o Makusia. Poza tym on chyba jest tak szczęśliwy u Kikou, że ciężko byłoby mu znaleźć lepsze miejsce. Sama nie wiem.
  10. Tak, bardzo się zmienił przez tych parę miesięcy. Doszedł do siebie. Najważniejsze, że nabiera ciała i sił.
  11. Kurczę, to wymagający Benio się okazał. Taki młodziutki a już ma swoje problemy życiowe i złe doświadczenia
  12. Brzmi obiecująco
  13. Oo! Witaj Nutusiu! Ależ nas przetrzymałaś tutaj bez wieści ☺
×
×
  • Create New...