Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Czyli będzie dziś wiadomo, czy jest dla niego miejsce?
  2. A wiadomo, że miejsce u Anety jest na psiaczka?
  3. Ooo, to kciuki jak stąd do Radomia i czekamy na więcej szczegółów
  4. Dziękuję Asiu Tak, oczywiście, że Gucia można ogłosić, tylko poczekajmy na jego badanie i operację oczka. Żeby już wszystko było przy nim zrobione jak trzeba Myślę, że komuś może drgnąć serce - jest śliczny i może jeszcze sporo lat cieszyć się dobrym życiem.
  5. Cieszę się, że już po operacji a Wena w takiej formie Zuch dziewczyna!
  6. No nie.. Ale że nie mogłam znaleźć wątku Kropka vel Cukierka- a on bardzo mi Pongusia przypomina- też taki masywny krótkołapiec- wkleiłam tutaj. Sorki, jeśli zamieszałam
×
×
  • Create New...