Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Niezawodna Nesiowata wpłaciła już 30 zł! Danusiu, z całego serca dziękuję, zawsze pomagasz, zawsze.
  2. Ogromne dzięki Jo! Skontaktuję się jutro, jak ustalę grafik działania.
  3. Kolejne serdeczne dzięki ❤ Skończyły mi się lajki na dzisiaj. Jestem niewymownie wdzięczna za taki odzew.
  4. Serdeczne dzięki ❤ Skontaktuję się na priva. Czekam na informacje ile osób i jakich będzie u niej mieszkać.
  5. Bardzo Wam serdecznie dziękuję za odzew! Będę tutaj wpisywać wydatki.
  6. Gosia mdk też wpłaci 50 zł.
  7. Dziękuję serdecznie Małgoś
  8. Spoko spoko. Jajec nie ma Przyszły nowe stałe dla Gucia: od Aldrumki od KasiS od GatoNegro Guciuś dziękuje
  9. Bardzo Ci dziękuję Asiu
  10. Serdeczne dzięki! Masz mój numer konta, prawda?
  11. Kochani, przepraszam, że tutaj zakładam wątek. Koleżanka z pracy dziś lub jutro przyjmie do siebie ukraińską rodzinę. Ma jedno osobne mieszkanko, które może udostępnić. Nie wyklucza oczywiście rodziny ze zwierzakiem lub zwierzakami, bo sama jest zwierzolubem. Na razie jednak nie wiadomo kto to będzie. Wyposażyła już mieszkanie w odpowiednie sprzęty do życia, teraz prosi o pomoc w zakupie jakichś środków czystości, higieny osobistej, nie wiemy czy będą tam dzieci i w jakim wieku, czy będą właśnie zwierzęta. Pomagam jej w zorganizowaniu też jedzenia na pierwsze dni pobytu. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, proszę o kontakt telefoniczny lub na priva. Chodzi mi głównie o dogomaniaków z Warszawy, bo pierwsze rzeczy chcę dostarczyć już jutro. Przepraszam jeszcze raz, że tutaj, ale wiem, że zrozumiecie. WPŁATY: Nesiowata 30 zł - 11 III Czetka 100 zł - 11 III Aldrumka 50 zł - 14 III Poker 100 zł - 14 III mdk 100 zł - 14 III mazowszanka 70 zł - 14 III Alaskan 100 zł - 14 III Keyuta 100 zł - 15 III mdk8 30 zł - 24 V Aldrumka 50 zł - 25 V Kiyoshi 30 zł - 25 V Poker 50 zł - 25 V Isiak 100 zł - 25 V Tianku 50 zł - 26 V agat21 171,02zł - 26 V mazowszanka 200 zł - 26 V Keyuta 300 zł - 26 V ========= 1631,02 zł WYDATKI 150 zł kosmetyki i bielizna 14 III 65,90 zł żwirek i karma dla kotka 115,12zł - zakupy spożywcze 18 III 1000 zł - przekazane kobietom do dyspozycji 26 V 300 zł rozdzielone między Nuukusię, Gucia i Makarego - 1 XI ======= 1331,02 STAN na 1 XI - 0 zł INNA POMOC Jo37 - dwie wielkie siaty z produktami spożywczymi i środkami czystości Keyuta - kuweta Aldrumka - ubrania Ona03 - ubrania, buty, bielizna dla dzieci
  12. Cieszę się, że sunia w porządku. I oby coraz lepiej Limonko, mam wszystkie wpłaty z imiennego już, przelewam 422 zł, potwierdź proszę jak dojdzie.
  13. Dobrze, że jest poza schronem. Dostanie spokój, jedzenie, troskę, ulgę w cierpieniu. To jest najważniejsze. Pożyje trochę jak każdy powinien.
  14. No i Mysia dalej pokazuje, że jest świetna i mądra
  15. Ufff.. Dzięki za wieści!
  16. Ciekawe o której Aska dojedzie.. Rany julek, od 4.00 na nogach.
  17. Ależ dobre wiadomości! Czyli sunia miodzio.
  18. Niesamowicie to się czasem układa. Ile szczęścia miały w tym całym nieszczęściu, że trafiły na tak dobrych ludzi, czyli na Ciebie i Twoją znajomą. Mam nadzieję, że po tym całym koszmarze ich życie tutaj dobrze się ułoży i że będą jeszcze szczęśliwe.
×
×
  • Create New...