-
Posts
30273 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Wspaniale! Już coraz więcej dzięki Tobie na utrzymanie psiaka! Piszę się na pokrzywę
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo piękny psiak, chociaż ja osobiście nie przepadam za takimi "przyciętymi pod linijkę" - tak, jak nie lubię idealnych trawniczków o wysokści 2 cm nad ziemią i klombiczków w dziwnych kształtach. Ale wiem, że jest wielu amatorów takiego właśnie wyglądu psiaków i może to pomoże znaleźć dom Cymusiowi. Oby! -
Kochane, ja doskonale wiem, żw pokrzywa jest super. Mnie do niej przekonywać nie trzeba Jak tylko mam dostęp do takiej z niezbyt zanieczyszczonych terenów, to zrywam od razu. Nie wchodziłam na stronę Mariny od kilku dni.
-
Fajnie, że wszystko zaczyna się dopinać Przepraszam, dopiero dotarłam do domu. Bazaru imiennego dziś już nie dam rady. Nie bijcie
-
Zrobię. Postaram się jeszcze dziś wieczorem.
-
No widzisz, toś wygrana. Ja muszę gdzieś poza miasto po pokrzywę popylać
-
Dam dla Rudego 30 zł miesięcznie przez pół roku na razie. Wpłacam na konto Zea od razu, żeby nie można było się już rozmyślić. Najwyżej ziemniaki posypane pokrzywą jeść będę. Chłopu też wytłumaczę, że cholernie zdrowe Po pół roku zadeklaruję co dalej. Sorry, ale nie mogę inaczej.
-
-
Rany... Kolejna tragiczna historia psia. Muszę policzyć moje deklaracje i zobaczyć na czym stoję, czy raczej już leżę.
-
One chyba nie mają dokąd jechać dalej. Chcą wrócić do domu. Na razie pewnie będą tutaj próbować się urządzić. A co prawnik mówi? Że pesel w razie czego przekreśla możliwość wyjazdu do innego kraju? Ja słyszałam zapewnienia, że nie będzie to przeszkadzać. W jakiejś audycji słyszałam.
-
Wieści od rodziny niewiele, bo Anka nie chce im się narzucać z odwiedzinami, ale kupiłam dziś trochę takich rzeczy, które łatwo podgrzać czy przygotować, bo panie mają pewnie sporo urzędowych spraw do załatwiania teraz, czyli gotowych dań w słoikach, past kanapkowych, musli z owocami i mleka, batonów zbożowych, makaronu, warzyw w słoiczkach itp. Zawsze coś sobie wybiorą z tego. Rachunek wrzucę jutro. Przyszła paczka od Tianku - bardzo bardzo dziękuję ❤, jutro rozpakuję i wszystko razem podrzucę do Anki. Mam nadzieję, że uda im się urządzić jakoś, że dzieci pójdą do szkoły.
-
Gabusiu, bardzo bardzo współczuję. Przytulam mocno.
-
Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli masz dzieci, to też je tak zamawiałeś pod kątem własnych potrzeb? Czy może dopiero będziesz zamawiał? A partnerki / partnera też tak sobie dobierasz? Tak mądrze - "nie tylko po wyglądzie"?
-
Tolu, pod koniec miesiąca mogę wpłacić 300 zł na hotelowanie szczeniorki przez miesiąc. Tyle na dziś mogę zadeklarować. Może znajdzie dom w miarę szybko?
-
Dzięki wielkie. Podziękuj serdecznie sąsiadom. Na razie też czekam na wytyczne. Anka nie chce im się narzucać, i tak codziennie ktoś tam jest i jeszcze doposaża mieszkanie w różne sprzęty. Nie mają spokoju. Może jutro - pojutrze jakieś konkrety będą.