Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Rozmawiałam z p. Kasią. W poniedziałek pojadą do weta, przebadają piesia, obejrzą oczy, pewnie trzeba będzie jakieś specjalistyczne badania zrobić. Poprosiłam o pakiet geriatryczny i badanie kału, żeby na ślepo nie szpikować piesia trucizną. Dziś kupa była luźna, ale bez przesady. Na dotyk reaguje bez specjalnych emocji, chyba jest w depresji No chyba, że głaski schodzą z pyszczka i głowy w pobliże zadu. Wtedy pies robi się niespokojny. Albo był bity albo go coś boli A tu dla pokrzepienia ducha obrazy z początku nowej drogi życiowej
  2. Dziękuję Wam za przybycie do piesia i pierwsze reakcje na jego stan. Oczywiście oczy trzeba będzie sprawdzić w pierwszej kolejności. Za niedługo będę w samochodzie, zadzwonię do p.Kasi. Na razie napisała mi, że rano nasz bohater dał się zaprosić na spacer i chodzi sobie po wybiegu, wącha, zajada trawę i ogonkiem nieśmiało już merda Biedaczysko kochane..
  3. Piesio dojechał. Bardzo biedny, wygląda strasznie Jedno oczko wytrzeszczone, drugie też wygląda fatalnie Załatwił się po przyjeździe, trochę obszedł teren, a teraz już tylko leży i chowa się po kątach. Chyba wymęczony strasznie. Na szczęście skusił się na trochę jedzenia i smaczki. Oby ta pierwsza noc była dla niego dobra i spokojna. Potem pomyślimy co robić w pierwszej kolejności. Niech odpoczywa. Płakać mi się chce.
  4. W kolejną miesięcznicę (w tym przypadku to słowo ma dobre skojarzenia) kolejny towarzysz niedoli Fenisia wyjeżdża ze schronu - też stary i bardzo zaniedbany Pręgusek
  5. Udało mi się zajrzeć na wątek. Płakać chce mi się ze szczęścia, ale jednocześnie żal ściska jak on biednie wygląda. Jaki zrezygnowany i smutny Jak okropnie wyglądają jego łapy
  6. Czyli ta biała ze złotym łepkiem zostaje? O rany, nie mogę wchodzić na wątki ze schronu
  7. On Ci po prostu robi przegląd garderoby
  8. Imienny dla sunieczki Imienny Serdecznie zapraszam Nie rozpisałam się tam bardzo, ale bałam się, że padnie mi zasięg i cała robota pójdzie na marne.
  9. Jest prześliczna, ale te pozostałe też takie roześmiane, pełne nadziei, że ktoś się przy nich zatrzymał.. Czy one też wyjeżdżają jutro?
  10. Mruczko, jak sytuacja u Ciebie? Można się nieśmiało przypomnieć? Czy poczekamy jeszcze trochę aż Gajka na dobre okrzepnie w nowym domu? Pręgusek jutro opuszcza schron
  11. Kochani, wygląda na to, że w środę Pręgusek opuści schron. Trzymajcie mocno kciuki, żeby wszystko się udało. Aska Pierwsza Wspaniała rusza w kolejną podróż życia psiaków i kociaków
  12. Dżekunio kochany i śliczny, cieszę się, że niedługo go poznam A kasa z cegiełkowego Nuuki w kwocie 280 zł poleciała na Twoje konto, potwierdź proszę, jak dojdzie.
  13. Limonko, jutro powinny wpłynąć mi ostatnie cegiełki z bazarku, a nawet jak nie wpłyną, to prześlę Ci całą kwotę, bo rzadko mam teraz dobry zasięg. Wyszło 280 zł
  14. Kikou, zrobisz rozliczenie na pierwszej stronie, żeby było widać ile piesio ma kasy? Czy ja mam wpisać te wpływy w pierwszy post gdzie są deklaracje wpisane?
  15. To dobrze, że mają gdzie się ochłodzić. U nas w domu temperatura przestała być znośna. Zwierzaki leżą jak zezwłoki.
  16. Witaj Tolu Tak, mocno wierzymy, że wreszcie się uda i jemu. Jak już będzie wiadomo kiedy Aska przyjedzie po psiaki zarezerwujesz go do wydania ze schronu? I dzięki za kasę na diagnostykę. Na pewno się przyda. Poza tymi dolegliwościami, których na pierwszy rzut oka nie widać, bardzo nie podobają mi się jego łapki
×
×
  • Create New...