-
Posts
30266 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przyszła stała za lipiec i sierpień od wiolhelm - dzięki piękne -
Limonka bardzo zaganiana przy Nuuce i Dżekusiu, więc pewnie trochę czasu jeszcze minie, zanim będzie mogła tu wejść i spokojnie napisać. Zatem tylko na szybko Wam napiszę, że na razie efekt transfuzji jest niezwłykły - Nusia jest pełna energii i uśmiechnięta I baaardzo zakochana w Limonce Cały czas domaga się głaskania. Ten przypływ energii może być oczywiście chwilowy, bo wreszcie organizm trochę się oczyścił, ale Limonka jest szczęśliwa, że sunia ma chociaż namiastkę normalnego dobrego życia. Chociaż przez moment czuje się jak zdrowy pies I choćby z tego powodu - warto było zrobić transfuzję. Limonko, jesteś dobrym duchem tego psa, dajesz jej tyle czasu, miłości, uwagi, nie śpisz po nocach. Niech ci ta kruszyna odpłaci po stokroć, bo chyba tylko ona może to zrobić. Niech sobota będzie piękna i spokojna u Was. Oby Dżekuś przekonał się choć trochę do nowej domowniczki.
-
No to teraz oby te najbliższe dni były dobre, oby Nusia znalazła w sobie siłę i energię do walki o zdrowie i życie. Martwię się strasznie jednak jak Ty sobie poradzisz? Chory Dżekuś, z którym tyle masz pracy codziennie i teraz Nuuka wymagająca opieki? No i Dżekuś zdenerwowany.. Nie masz nikogo znajomego, kto mógłby Ci pomóc w opiece?
-
Oby to był kolejny taki przypadek, że nerki podejmą pracę. Może młody wiek suni tutaj pomoże? Jeśli wetka daje szansę, jeśli miała takie przypadki - no to tej szansy się trzymajmy. Wierzę, że sunia rzeczywiście nie cierpi. Limonko, trzymaj się tam z psiakami, mam nadzieję, że Twoje zaangażowanie w diagnozę i ratowanie suni nie pójdzie na marne, że sunia odżyje i będzie jeszcze normalnie funkcjonować na ile to tylko możliwe.
-
Zgadzam się z Tobą - pies to nie piłeczka do odbijania raz na jedną raz na drugą stronę boiska. On - jak każdy potrzebuje stabilizacji i swojego "stada". Dlaczego nie może zostać z Tobą? Jeśli możesz poświęcić mu więcej czasu, to czy Twoja była partnerka nie zrozumie, że dla dobra psa lepiej, żeby był w jednym domu i to tym,gdzie będzie miał lepszą opiekę?
-
Skrzypek - już bez długu, szuka domu, jest super :)
agat21 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Piękne są oba. Po prostu zamyślone -
Nasze szturchnięcia mamy już opracowane, więc nie bój smoka - będzie dobrze
-
Skrzypek - już bez długu, szuka domu, jest super :)
agat21 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Poleciał grosik na Twoje konto i grosik do lecznicy na Skrzypka.