Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30266
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Baaardzo pięknie Ci dziękuję Chłopaki niestety jak to polscy emeryci - i nie weganie - na leki trochu wydają..
  2. Fakt! Nawet wygląda na lekko przestraszonego.. Bo Milady czyli Tyćka jest bombowa z tą swoją miną - i może przerażać, oj może
  3. Mam nadzieję, że choć trochę pospałaś w nocy.. Czy wydatki zapisujesz i rozliczasz? Jak Nuuka stoi z kasą? Ostatnią aktualizację robiłaś 6 lipca. Wiem, że nie masz czasu i głowy, ale daj znać jak z kasą, to będę coś organizować w razie W.
  4. Dzisiaj Muszkieter okazał się gentelmanem i odstąpił różowe posłanko Milady "No za szczęśliwy to nie jestem..
  5. Limonka bardzo zaganiana przy Nuuce i Dżekusiu, więc pewnie trochę czasu jeszcze minie, zanim będzie mogła tu wejść i spokojnie napisać. Zatem tylko na szybko Wam napiszę, że na razie efekt transfuzji jest niezwłykły - Nusia jest pełna energii i uśmiechnięta I baaardzo zakochana w Limonce Cały czas domaga się głaskania. Ten przypływ energii może być oczywiście chwilowy, bo wreszcie organizm trochę się oczyścił, ale Limonka jest szczęśliwa, że sunia ma chociaż namiastkę normalnego dobrego życia. Chociaż przez moment czuje się jak zdrowy pies I choćby z tego powodu - warto było zrobić transfuzję. Limonko, jesteś dobrym duchem tego psa, dajesz jej tyle czasu, miłości, uwagi, nie śpisz po nocach. Niech ci ta kruszyna odpłaci po stokroć, bo chyba tylko ona może to zrobić. Niech sobota będzie piękna i spokojna u Was. Oby Dżekuś przekonał się choć trochę do nowej domowniczki.
  6. No to teraz oby te najbliższe dni były dobre, oby Nusia znalazła w sobie siłę i energię do walki o zdrowie i życie. Martwię się strasznie jednak jak Ty sobie poradzisz? Chory Dżekuś, z którym tyle masz pracy codziennie i teraz Nuuka wymagająca opieki? No i Dżekuś zdenerwowany.. Nie masz nikogo znajomego, kto mógłby Ci pomóc w opiece?
  7. Oby to był kolejny taki przypadek, że nerki podejmą pracę. Może młody wiek suni tutaj pomoże? Jeśli wetka daje szansę, jeśli miała takie przypadki - no to tej szansy się trzymajmy. Wierzę, że sunia rzeczywiście nie cierpi. Limonko, trzymaj się tam z psiakami, mam nadzieję, że Twoje zaangażowanie w diagnozę i ratowanie suni nie pójdzie na marne, że sunia odżyje i będzie jeszcze normalnie funkcjonować na ile to tylko możliwe.
  8. Zgadzam się z Tobą - pies to nie piłeczka do odbijania raz na jedną raz na drugą stronę boiska. On - jak każdy potrzebuje stabilizacji i swojego "stada". Dlaczego nie może zostać z Tobą? Jeśli możesz poświęcić mu więcej czasu, to czy Twoja była partnerka nie zrozumie, że dla dobra psa lepiej, żeby był w jednym domu i to tym,gdzie będzie miał lepszą opiekę?
  9. Piękne są oba. Po prostu zamyślone
  10. Nasze szturchnięcia mamy już opracowane, więc nie bój smoka - będzie dobrze
  11. Poleciał grosik na Twoje konto i grosik do lecznicy na Skrzypka.
×
×
  • Create New...