-
Posts
30266 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Napiszę i tutaj to, co sugerowałam Limonce - trzeba znaleźć hotel w pobliżu, ale poza miastem, żeby Nuuka nie miała stresu związanego z hałasem i ruchem miejskim. To bardzo trudne, ale nie ma innego wyjścia - nie można dalej tak żyć. Limonka się wykończy i Dżekuś tak samo. Nuuka jak będzie miała towarzystwo innych psiaków też na pewno skorzysta i będzie spokojniejsza. Ja już przeglądałam oferty okolicznych hoteli, ceny są spore, ale może na dłuższy pobyt psiny wynegocjuje się niższą cenę.
-
Limonko, wiem, że masz bardzo mało czasu przy dwóch chorych psiakach i konieczności ich oddzielania od siebie, ale proszę wpisz w rozliczenie przynajmniej te 3 stówy za krew i koszt karmy, proszę. Bo to wygląda na razie jakby Nuuka miała kupę kasy a bazarek cegiełkowy to miałaby być próba wyrwania kasy "na waciki"
-
Tak sobie jeszcze myślę, że większość psów w zamojskim schronisku to biedne wiejskie łańcuchowe psy, nigdy nie socjalizowane, nigdy nie traktowane dobrze. Wiele z nich może było bitych i głodzonych specjalnie, żeby były "złe" i "pilnowały" domu. W tamtych rejonach jak zdarzają się psy domowe, to zazwyczaj są to psy rasowe, kundli w domach się nie trzyma. Kundle są "do roboty". A my - myśląc po swojemu, według własnych wartości i sposobów traktowania psa, nie zdajemy sobie sprawy co one mogły przeżyć i czego były "uczone"
-
Tak sobie myślę, że większość psów w zamojskim schronisku to biedne wiejskie łańcuchowe psy, nigdy nie socjalizowane, nigdy nie traktowane dobrze. Wiele z nich może było bitych i głodzonych specjalnie, żeby były "złe" i "pilnowały" domu. W tamtych rejonach jak zdarzają się psy domowe, to zazwyczaj są to psy rasowe, kundli w domach się nie trzyma. Kundle są "do roboty". A my - myśląc po swojemu, według własnych wartości i sposobów traktowania psa, nie zdajemy sobie sprawy co one mogły przeżyć i czego były "uczone"
-
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Niech się szybko goi. Ważne, że już nic będzie go urażać. Dzielne psisko -
Rzeczywiście psiaki w okropnym stanie Dobrze, ze wreszcie zaznają troski i normalnego życia. Chociaż one. Elu, na które konto wpłacić deklarację ?
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe rzeczy opowiadasz Koleś poznał domowników. To wielki krok naprzód