Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Próbujemy. Kolejny pies, który rozwala serce na kawałki. Zresztą tam każdy taki jest
  2. Makary dostał też stałą od mari - pięknie dziękuję Wciąż jeszcze czekam z opłaceniem pobytu Makusia w czerwcu, bo kikou miała doliczyć koszt librelli. Dziś jeszcze raz się upomnę o rozliczenie.
  3. Limonko, mam już wszystkie wpłaty na bazarku imiennym Nuuki, wyszło 398 zł, zaokrąglam do 400 zł i wysyłam do Ciebie, dołóż swoje 45 zł i będzie całość Do przelewu dołożyłam też 50 zł otrzymane od p. Urszuli - znajomej Alaskan Potwierdź, proszę, jak kasa dojdzie. I dziś chyba też już powinnaś na koncie mieć kasę z transportowego.
  4. Przejrzałam lipcowe wydatki i deklaracje, nie jestem na razie w stanie więcej wpłacić niż 100 zł, bardzo przepraszam, ale nie dam rady Będę jeszcze znajomych pytać, może ktoś dorzuci się do operacji sunieczki. Konto mam - elik przesłała, więc zaraz wysyłam stówę.
  5. Poszła moja stała za czerwiec i lipiec, sorry za czerwcowe opóźnienie.
  6. No to sytuacja okropna.. I Pręgusek się odnalazł i Rudy. Oba potrzebują pomocy. Gdzie znaleźć miejsce?
  7. Moim zdaniem to Pręgusek. Wiesz już co robimy - rozmawiałyśmy o tym kiedyś. Oczywiście, że zostaję z deklaracją! Ja już tego psa opłakałam... A tu proszę - kolejny cud może się wydarzyć.
  8. Nie ma żandego sensownego hotelu w okolicy, który mógłby sunię przyjąć i zapewnić jej spokojne miejsce? Przewożenie jej gdzieś dalej chyba teraz niezbyt dobre i komfortowe dla niej by było Dzisiaj policzę wszystkie moje lipcowe wydatki i deklaracje i powiem ile mogę wpłacić dla suni.
  9. Wygląda strasznie. Moim zdaniem to może być ten pies. Inaczej oświetlony, w innej pozycji - to może robić różnice w wyglądzie, poza tym minęło parę miesięcy, psiaczek mógł się troszkę zmienić. Ale to może być ten.
  10. Nie zapominajmy jakie burze i nawałnice były wczoraj, może do spotkania nie doszło, może Jaaga ma teraz inne rzeczy do załatwienia, w wielu miejscach nie ma prądu.. Na pewno napisze jak będzie mogła.
  11. Ja też chętnie na PA dołączę! Przemaglujemy...
  12. A kto procedury będzie przeprowadzał?
  13. To byłoby naprawdę wspaniale gdyby Wiktor miał jeszcze dodatkowe szczęście poza już ogromnym takim, że Aska go wypatrzyła i zabrała, i trafił szybko do dobrego domu.
×
×
  • Create New...