Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30266
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Każdy biedak, któremu uda zmienić się życie (nawet na chwilę jak Fenisiowi) to wielka sprawa. Mam nadzieję, że Twój płacz to płacz radości
  2. Udostępniłam zbiórkę na fb, może jeszcze ktoś coś wpłaci.
  3. Wspaniałej uroczystości! I dobrej przemowy ojca pana młodego
  4. No wreszcie, bardzo się cieszę, że normalni ludzie się odezwali. Wielkie kciuki za niedzielę zatem
  5. Malutka wygląda o niebo lepiej niż na początku! To już nie ta sama zabiedzona chudzina. Widać w jej oczach, że kocha Cię na zabój Oby wyniki były lepsze tym razem.
  6. Tolu, faktura za badania Pręguska Grafa została wystawiona na fundację Zea, dopytam o kwotę, bo jej nie widziałam, pójdzie chyba prosto na maila fundacji.
  7. Są wyniki badania kup Grafa również w kierunku lamblii - wyobraźcie sobie, że czyściutko Nie mam teraz jak wkleić całej karty badania, ale skopiuję najważniejsze: Przychodnia Weterynaryjna "Pirania" ZABIEGI Badanie-analiza kału Dostarczono próbki z 3 wypróżnień. Kał zwarty. Obecne włosy w kale. Brak widocznego śluzu, krwi. W badaniu bezpośrednim nie stwierdzono pasożytów. W badaniu flotacyjnym nie stwierdzono pasożytów. ZASTOSOWANE LEKI Test Vet Expert GIARDIA Ag negatywny Bardzo się cieszę
  8. Dobrze, że Czaruś wyrwał się z tego "wspaniałego" miejsca. Długo by pewnie już tam nie pożył. Aska jestem pełna podziwu, że do całej hostorii transportowej doszły Ci jeszcze kwestie społeczne i dałaś radę. Dobrze, że choć ta jedna pani była na chodzie.
  9. Z wypiekami na licu czytam Wasze opinie i sugestie dotyczące sytuacji psiaków i kotów w różnych miejscach. Dopóki ktoś kompetentny albo chociaż odrobinę rozgarnięty nie usiądzie na urzędniczym stołku i nie wysłucha mądrych argumentów - jest kicha. A tak w ogóle to staram się już nie myśleć globalnie o sytuacji zwierząt, bo wyląduje w psychiatryku albo zejdę z tego świata. Europa to i tak jest pod tym względem super. A wracając do spraw bardziej konkretnych, to Grafcio ma się coraz lepiej, już cieszy się na widok człowieka i biegnie po łące "jak konik" - takiego określenia użyła p. Kasia. Cieszy się z głasków, już wie, że nic złego go nie spotka i nie denerwuje się przy głaskaniu plecków Apetyt ma jak ta lala, wszystko mu smakuje, kupy ma piękne i - co bardzo dziwne - czyste bez robali! Dziś przyszedł ogólny wynik badania kału z 3 dni i brak pasożytów. Jutro jeszcze będzie wynik na lamblie. Kikou, odezwę się jutro do Ciebie, to zastanowimy się nad preparatem na kleszcze i pchły. Niestety kąpiel Grafa jeszcze się przesunęła, bo p. Kasia jest chora. Z tego też powodu nie dała rady zabrać go jeszcze dp weta i zrobić badań krwi. Stanie się to w przyszłym tygodniu.
  10. Na pewno go zestresuje ta podróż, ale miejsce docelowe szybko mu to wynagrodzi i szybko Czaruś dojdzie tam do siebie.
  11. Bardzo się cieszę, że Czaruś pojechał! Przepraszam, że nie wspomogę stałą, ale nie dam już rady. Może jednorazowo coś się uda, jak już popłacę wszystkie moje psiaki i deklaracje i coś mi zostanie, bo bardzo mi żal tego psiaczka
  12. Elu, kładź rękę nieco wyżej niż normalnie, jeśli możesz wykonywać ruchy ramieniem, to ruszaj, pobudzaj przepływ krwi i limfy. No i oczywiście orteza niezbyt ciasno. Jeśli trafisz na ortopedę, który będzie chciał przepisać Ci leki antyobrzękowe - spytaj o działania uboczne. Mnie w zeszłym roku jakiś idiota skasował na kilkaset złotych, włożył pęknięty łokieć ciasno w gips i żeby nie puchło dał mi tabletki przeciwobrzękowe, które - jak się potem doczytałam - bardzo źle wpływają na nerki. Całe szczęście, że po pierwszym szoku włączyło mi się myślenie i wzięłam tylko jedną tabletkę, a z gipsem pojechałam na nocny dyżur w prywatnej klinice i na żądanie go zdjęłam.
  13. Patrząc parę dni temu na zdjęcie Wiktora znowu zrobiło mi się okropnie zimno na widok tego krótkołapca. Uwiera mnie jak cholera. Jak możemy mu pomóc?
  14. Danusia dała mi znać , że bazarki potrzebne. Bardzo mi przykro z powodu ręki. Mam nadzieję, że nie boli bardzo i szybko się zrośnie
  15. Nie zrobimy więcej niż to, co robimy. Mnie rozwala fakt, że takie miejsca istnieją i tyle psów i kotów w nich umiera w wielomilionowym kraju. Dość zamożnym kraju. I dość podobno wykształconym. To kolejny wstyd i hańba.
  16. Pani Kasia jeszcze nie miała czasu wczytać się w książeczkę, wiadomo tylko tyle, że był szczepiony 2 dni przed wyjazdem. Powoli powoli wszystkiego się dowiemy.
  17. Przepraszam, że bazarki są zwięzłe i mało rozbudowane, ale wyrywam te momenty z urlopu i masy spraw, które dziwnie się na ten czas akurat spiętrzyły. Doglądajcie proszę bazarków, ja nie wiem jak często dam radę.
×
×
  • Create New...