Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Alicja'] ja nie mogłam pisać i zostalam okrzyknięta chamem na administracyjnym :lol:[/QUOTE] [B]Alicja [/B]- czyżbyś rzeczywiście była "chamem na administracyjnym"...?:) pzdr.
  2. Tak czy siak - gratulacje:) pzdr.
  3. Mnie się bardziej podoba Euforia. Może dlatego, że pp? Ciekawe umaszczenie ma z tymi ciemnymi znaczeniami:) pzdr.
  4. [quote name='Dżdżowniś']U Gmosia wszystko ok. Babeczka dzwoniła do mnie przed świętami.Gmoś jest grubaśny, grzeczny i kochany (:[/QUOTE] Nooo, ale krótka charakterystyka:) pzdr.
  5. Według mnie - juz działa normalnie. Jak się okazało, nic mi nie zaginęło, nic nie wcięło. tylko w niektórych Galeriach musze czytać jeszcze raz kilka stron.... ale to juz drobiazg;) pzdr.
  6. [B]NorN [/B]- jak tam idzie socjalizacja strachulca?:) pzdr.
  7. A u mnie jest "zimny wychów" i jest spokój. Bo żeby było ciepło, to muszą się do siebie poprzytulać.... A kto gapa, to jest na górze i mu zimno;). Pzdr.
  8. O, przepraszam, wczoraj i dzisiaj - cudny snieg:) pzdr.
  9. [quote name='Vectra']:mdleje: Asia ,to jest najprostsza czynność w ciastach !! nauczę Cię !!! tu nie ma co nie wyjść .. to jest jak ugotowanie wody na kawę w czajniku elektryczny. Pewno zapominasz nalać wody ;)[/QUOTE] Najprostsza to jest wsypac makę do miski... [quote name='Alicja']Siostra Aniela pokazuje krok po kroku jak co się piecze więc dla laika super sprawa :cool2: Pamiętam jak uczyłam Dbsst robić rogaliki :lol: i ona w Warszawce a ja w Rybniku tworzyłyśmy ciasto ... krok po kroku fotografowałam , wysyłałam foty na GG :roflt: ....nie było jeszcze Siostry Anieli :evil_lol: Asiu pianę ubijasz mikserem a z cukrem bardzo fajnie sie na ulep ubija a potem mieszasz łyżką , albo mikserem ale na żółwich obrotach[/QUOTE] Ja wiem, że to proste, ale WSZYSTKIE ciasta z ubijanym bialkiem nigdy mi nie wyszły.... Pzdr.
  10. Asiaczek

    Galeria Bejki

    No to dobrze:) U ludzie tez nieraz tak jest, że wszyscy jedza to samo, a jednej osobie zaszkodzi i sa wymioty....;) Pzdr.
  11. [quote name='Cantadorra']Czy wiadomo, jak Kanis się miewa po kuracji? Czy wszystko wróciło do normy? Asiaczku, z rozmowy telefonicznej z egradską zrozumiałam, że tak, - to jest ropień gruczołów okołoodbytowych.[/QUOTE] I jaka kuracje zastosowano? Bo żeby od razu operowac, to chyba nie... Zanim rozeznałam się, co i jak u mojego psa, to zrobiła sie przetoka, ale oczyszczona i poder pudrowana była. I potem juz pilnowałam systematycznego czyszczenia, szczególnie w okresie cieczek i po. Pzdr.
  12. [quote name='Matusz']jak nikt nie włączył tv o 18.30 1 stycznia to już nie mój problem :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] O, nieładnie! Nikt z nas nie jest jakimś jasnowidzem, aby wiedziec, że akurat tego dnia, o tej godzinie, na tym programie będzie "coś" znajomego.... pzdr.
  13. Ja za kocura w listopadzie/grudniu ub.r. zapłaciłam 100 zł. Ale najwazniejsze, że koteczki ciachnięte:) pzdr.
  14. To ja juz wole naszą śnieżno-mroźna zimę:) pzdr.
  15. [quote name='Kyu']A co jak ktos pogubił karty z wnioskami? Pytanie niestety serio :( Zapakowałam karty z wnioskami i rodowodem do jednej teczki, a karty mniej ważne do drugiej i zgadnijcie, której nie moge znaleść akurat przed wystawą mającą zakończyć championat...[/QUOTE]Słowacy prosza zawsze o oryginały kart ocen + karteczki. Z jednej wystawy - gdzies mi się w domu zapodzialy, ale pamiętałam wystawę, więc im te dane, które pamiętałam, wysłałam i napisałam, że pozostałych - nie pamiętam. A karty zgubilam. Championat przyszedł, nie bylo żadnych problemow - sami uzupelnili. Pzdr.
  16. W tym legowisku wygląda cudnie:) Oby nie wariował za bardzo... pzdr.
  17. A te lekarstwa na pęcherz dawałaś? Nifuroksazyd, furagin itp...? czy to na bank wiadomo, że sika ze stresu? pzdr.
  18. Asiaczek

    Akity Baby:)

    ... i Darkowi:) pzdr.
  19. Asiaczek

    Akity Baby:)

    Nooo, smazyla kotlety a potem je dusiła w jakims sosie, czy jakos tak podobnie.... Pzdr.
  20. Witamy sie:) pzdr.
  21. Uchole jak uchole. Ale za to jakie spojrzenie:) [url]http://img844.imageshack.us/img844/712/fanciskoa1.jpg[/url] pzdr.
  22. Widac, że powoli Hopka uczy sie dobrych zachowań:) brawa!!! pzdr.
  23. Asiaczek

    Akity Baby:)

    Dzwoniłam i tez wiem, że zyje. A dzwoniłam chyba jakos tak w weekend:) pzdr.
  24. Ciekawe, kto ma tyle miejsca na tę dużą naklejkę:) pzdr.
×
×
  • Create New...