-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Alicja'] ja nie mogłam pisać i zostalam okrzyknięta chamem na administracyjnym :lol:[/QUOTE] [B]Alicja [/B]- czyżbyś rzeczywiście była "chamem na administracyjnym"...?:) pzdr.
-
Tak czy siak - gratulacje:) pzdr.
-
Mnie się bardziej podoba Euforia. Może dlatego, że pp? Ciekawe umaszczenie ma z tymi ciemnymi znaczeniami:) pzdr.
-
[quote name='Dżdżowniś']U Gmosia wszystko ok. Babeczka dzwoniła do mnie przed świętami.Gmoś jest grubaśny, grzeczny i kochany (:[/QUOTE] Nooo, ale krótka charakterystyka:) pzdr.
-
Według mnie - juz działa normalnie. Jak się okazało, nic mi nie zaginęło, nic nie wcięło. tylko w niektórych Galeriach musze czytać jeszcze raz kilka stron.... ale to juz drobiazg;) pzdr.
-
Dorosła whippetka załatwia się na widok swojego pana! Pomocy!
Asiaczek replied to NorN's topic in Strachliwość
[B]NorN [/B]- jak tam idzie socjalizacja strachulca?:) pzdr. -
O, przepraszam, wczoraj i dzisiaj - cudny snieg:) pzdr.
-
[quote name='Vectra']:mdleje: Asia ,to jest najprostsza czynność w ciastach !! nauczę Cię !!! tu nie ma co nie wyjść .. to jest jak ugotowanie wody na kawę w czajniku elektryczny. Pewno zapominasz nalać wody ;)[/QUOTE] Najprostsza to jest wsypac makę do miski... [quote name='Alicja']Siostra Aniela pokazuje krok po kroku jak co się piecze więc dla laika super sprawa :cool2: Pamiętam jak uczyłam Dbsst robić rogaliki :lol: i ona w Warszawce a ja w Rybniku tworzyłyśmy ciasto ... krok po kroku fotografowałam , wysyłałam foty na GG :roflt: ....nie było jeszcze Siostry Anieli :evil_lol: Asiu pianę ubijasz mikserem a z cukrem bardzo fajnie sie na ulep ubija a potem mieszasz łyżką , albo mikserem ale na żółwich obrotach[/QUOTE] Ja wiem, że to proste, ale WSZYSTKIE ciasta z ubijanym bialkiem nigdy mi nie wyszły.... Pzdr.
- 78403 replies
-
No to dobrze:) U ludzie tez nieraz tak jest, że wszyscy jedza to samo, a jednej osobie zaszkodzi i sa wymioty....;) Pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Czy wiadomo, jak Kanis się miewa po kuracji? Czy wszystko wróciło do normy? Asiaczku, z rozmowy telefonicznej z egradską zrozumiałam, że tak, - to jest ropień gruczołów okołoodbytowych.[/QUOTE] I jaka kuracje zastosowano? Bo żeby od razu operowac, to chyba nie... Zanim rozeznałam się, co i jak u mojego psa, to zrobiła sie przetoka, ale oczyszczona i poder pudrowana była. I potem juz pilnowałam systematycznego czyszczenia, szczególnie w okresie cieczek i po. Pzdr. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Asiaczek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']jak nikt nie włączył tv o 18.30 1 stycznia to już nie mój problem :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] O, nieładnie! Nikt z nas nie jest jakimś jasnowidzem, aby wiedziec, że akurat tego dnia, o tej godzinie, na tym programie będzie "coś" znajomego.... pzdr. -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
To ja juz wole naszą śnieżno-mroźna zimę:) pzdr. -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='Kyu']A co jak ktos pogubił karty z wnioskami? Pytanie niestety serio :( Zapakowałam karty z wnioskami i rodowodem do jednej teczki, a karty mniej ważne do drugiej i zgadnijcie, której nie moge znaleść akurat przed wystawą mającą zakończyć championat...[/QUOTE]Słowacy prosza zawsze o oryginały kart ocen + karteczki. Z jednej wystawy - gdzies mi się w domu zapodzialy, ale pamiętałam wystawę, więc im te dane, które pamiętałam, wysłałam i napisałam, że pozostałych - nie pamiętam. A karty zgubilam. Championat przyszedł, nie bylo żadnych problemow - sami uzupelnili. Pzdr. -
Mocno pogryziony mały bezdomniaczek JUŻ MA DOM!
Asiaczek replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
W tym legowisku wygląda cudnie:) Oby nie wariował za bardzo... pzdr. -
A te lekarstwa na pęcherz dawałaś? Nifuroksazyd, furagin itp...? czy to na bank wiadomo, że sika ze stresu? pzdr.
-
Nooo, smazyla kotlety a potem je dusiła w jakims sosie, czy jakos tak podobnie.... Pzdr.
-
Witamy sie:) pzdr.
-
Uchole jak uchole. Ale za to jakie spojrzenie:) [url]http://img844.imageshack.us/img844/712/fanciskoa1.jpg[/url] pzdr.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Widac, że powoli Hopka uczy sie dobrych zachowań:) brawa!!! pzdr. -
Dzwoniłam i tez wiem, że zyje. A dzwoniłam chyba jakos tak w weekend:) pzdr.
-
Ciekawe, kto ma tyle miejsca na tę dużą naklejkę:) pzdr.