Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Iza, działasz dzisiaj w WOŚP? pzdr.
  2. No więc, jak wytlumaczyłam, że to jednak kupujacy powinien ponieśc koszt przywozu malucha do siebie, to sprawa okazała się.... nieaktualna;) pzdr.
  3. Tekst - bardzo ładny. I pójdzie do ogłoszenia, tak? Pzdr.
  4. Jaka kruszynka-Matylka:) Pzdr.
  5. Tutaj chyba bardziej chodzi o koszt transportu. Niektórzy twierdza, że to ja powinnam go ponieść (akurat!).... Pzdr.
  6. [quote name='jamnicze']A tak Adusia ([B]ADHARA Risum Tenatis[/B] FCI)pokazywała swoje wdzięki :) I znowu mieliśmy zmianę sędziego. Miał nas oceniać pan Szutkiewicz, a na ringu pokazał się pan Kozber. Oceniał bardzo surowo. bokserka z klasy młodzieży z ciętym ogonem wyleciała z ringu pomimo tłumaczeń, że to po urazie. A z dużym tyłozgryzem - ocena dobra, stwierdził, że szczęka za bardzo cofnięta. Szarpek, który się zapierał i robił problemy przy pokazie zębów -nie do oceny. Adusia jednak sędziemu bardzo się podobała i dostała świetny opis oraz Zw. Mł., Najlepszego Juniora i Zwycięztwo Rasy, a na finałach grupy V [B]postawił ją na 4 miejscu[/B] :loveu: [/QUOTE] Brawo Adusia!!!! Gratulacje dla suni, hodowcy, handlerki i właścicielki:) pzdr.
  7. [quote name='Foxowa']Lodowej to chyba nikt nie lubi, zamiast chodzić to pojeździłam sobie dziś na butach.. I po co na lodowisko chodzić? :)[/QUOTE] Fakt.... [quote name='FredziaFredzia']A widziałyście jakie fajne lodowisko w Szczecinie jest? Na rondzie! :lol: [video=youtube;nFk-OBcbiHQ]http://www.youtube.com/watch?v=nFk-OBcbiHQ[/video][/QUOTE] To jakis koszmar... Tradycyjnie, zima zaskoczyla... [quote name='jamnicze']Jakie śliczne małe Asiaczki :) A to moja faworytka :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0111_zps4f48c7d0.jpg[/URL] tricolorka też niczego sobie :razz: i spojrzenie ma zupełnie albisiowe :)[/QUOTE] Oj, ta trikolorka. Nie ma szcześcia. Najpierw miała jechac do Czech - nie wypaliło. Potem do Rosji - nie wypaliło.... a jest taka, no, cud-miód. Może to ja jakies niedobre fale wysyłam, bo tak bardzo chciałabym miec ja gdzies blisko siebie... [quote name='bety']Hm, w sumie to mogłybyśmy wpaść któregoś dnia. Jaki masz rozkład tygodnia, to zobaczymy czy da się dopasować z naszym. :) Pzdr[/QUOTE] W przyszylym tygodnie to na razie jedynie wtorek i piątek mi nie pasują. Mówię o popołudniach. A tak to pon, śr, czwartek. Albo po prostu weekend...?:) pzdr.
  8. Asiaczek

    Eurazja

    A ja mam takie pytanie, czy bedziecie jechać przez W-we...? Bo usiluje znaleźć sposób na transport szczeniaka do Moskwy... I jaka by byla cena za taka usługe. Odpowiedź poprosze na PW. Edit - sprawa nieaktualna. Pzdr.
  9. [quote name='Foxowa']Ja już myślałam, że jestem jakimś wyjątkiem który śnieg lubi haha Wszyscy narzekają, a ja tylko czekałam aż spadnie :)[/QUOTE] Oj, ja lubie snieg i zimę. Ale białą, a nie lodowa... [quote name='bety']Stójkowe żarłoczki super :loveu: Pzdr[/QUOTE] A na zywoi jakie fajną sa:) Może wpadniecie w nadchodzącym tygodniu, co? Pzdr.
  10. Hej, a u mnie jeszcze spokój:) Małe poganiaja, zjedza, defekuja i.... grzecznie ida spac do kojca.... ciekawe, kiedy mi się skończy taki luz-blues...? Bo że się skóńczy to nie mam watpliwości;) pzdr.
  11. Asiaczek

    ......

    Co za historia.... duzo spokoju i zdrowia dla Dracunia:) pzdr.
  12. Hej, jakie tutaj Aniołecki:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/a.jpg[/url] Mój Faworyt w tym stadku - Bobek Wielki:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_6443.jpg[/url] Pzdr.
  13. [quote name='M&S']Uprzejmie donoszę Wszem i Wobec, że [B]Quarto vom Taubengarten[/B] znany jako [B]Slash [/B] [I][B][COLOR=#b22222]obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę urodzin:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B][/I][B][COLOR=#006400]Wszystkiego najlepszego malutki!!!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/B][/QUOTE] Ajajaj.... ciotka Asiaczkowa spóźniona.... Wszystkiego dobrego, chłopaku:) Pzdr.
  14. Fakt, wygląda jak Janiołecek:) A jak Jasko na siostrunię?:) pzdr.
  15. [quote name='Alicja'] Jak ktoś toleruje kokos i lubi lekkie ciasta to voile [B]CIASTO JOGURTOWE[/B] Ciasto: * 3 szklanki mąki (szklanka o pojemności 250 ml) * 250 g margaryny * 5 żółtek * 3 łyżki cukru pudru * 2 łyżeczki proszku do pieczenia * Szczypta soli Jogurtowa masa * 3 opakowania (opakowanie 400g) jogurtu greckiego * 200 g wiórek kokosowych (jak najdrobniejsze) * 5 białek * ¾ szklanki drobnego cukru (ale nie pudru) * 2 łyżeczki octu winnego (lub soku z cytryny) * 1 łyżka budyniu waniliowego * 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego Dodatkowo: słoiczek dżemu z czarnej porzeczki lub powideł Ze składników na ciasto, wyrobić kruche ciasto (najwygodniej w malakserze), podzielić na dwie części i wstawić owinięte w folie, do lodówki na kilka godzin. Formę 24x36 wyłożyć papierem do pieczenia i jedną część ciasta zetrzeć na tarce z dużymi oczkami, na dno. Lekko przyklepać aby nie było widać papieru. Posmarować powidłami. Jogurty wymieszać z wiórkami kokosowymi, ekstraktem waniliowym i z budyniem. Białka ubić ze szczyptą soli, dodając stopniowo cukier. Na koniec dodać ocet winny. Ubitą pianę delikatnie wymieszać z jogurtem i całość wylać na ciasto w formie. Na wierzch zetrzeć na tarce z dużymi otworami, resztę ciasta. Pieczemy w piekarniku nagrzanym do 180 stopni (najlepiej piec w 160 – termoobieg) przez około 1 godzinę. Po upieczeniu zostawić w piekarniku z uchylonymi drzwiczkami przez około pół godziny. Sugerowane jest też żeby posypać gorzkim kakao. [/QUOTE]Ka niestety, nie zrobię tego ciasta, bo jedyna rzecz, jakiej nie umiem przy ciastach robić, to ubicie białek i potem dodanie ich do ciasta. Nie i nie. Nie wychodzi.... Szkoda. A rogaliki tez testowałam i z tego testowania wyszły u mnie rozki-pierozki.... tez z różnymi nadzieniami:) Pzdr.
  16. [quote name='Korenia']Tak, studia...[/QUOTE]Kiedy je kończysz? [quote name='Vectra']Mamy śnieżek , dużo śnieżku , a pod śnieżkiem lodowisko :shake: Ale trzeba pocieszać się tym , że do wiosny coraz bliżej ;)[/QUOTE] A ja wole sniezek, a nawet duzo śniezku, bo własnie nie mam lodowiska na chodnikach.... Przedwczoraj i wczoraj to byla makabra... A dzisiaj spacerki na spokojnie, bez adnych wywrotek, orłów i tym podobnych dziwnych zachowań;) pzdr.
  17. [quote name='M&S']Chyba się zapowiadał, bo słoneczka już nie ma:eviltong: A ja najchętniaj przytuliłabym się do podusi, a tu diuuuupa:diabloti:[/QUOTE] Oj, na moje 3 spacery, podczas jednego cały czas świeciło słońce:0 Było cudnie! [quote name='Vectra']Słoneczko jest piękne to prawda , a to zwiastuje mrozy. Które zapowiadali :([/QUOTE] Fakt. Ale wolę mrozy niz tę slizgawicę. Dzisiaj podczas popołudniowych spacerów widziałam, jak troje ludzi upadło... [quote name='Korenia']A w życiu, musiałam wstać o 7mej. Wczoraj poszłam spać o 7mej rano, a wstać musiałam o 8mej......[/QUOTE] Nauka czy co tak daje Ci do wiwatu? pzdr.
  18. A w W-wie zapowiada się ładny, o dziwo słoneczny dzień. I bardzo dobrze! Brakowało mi słoneczka ostatnio... Że juz nie wspomnę o roztopieniu tej ślizgawicy na chodnikach, która przywitała nas rano. Z psami chodziłam po trawnikach i 3 razy wlazłam w ku.... Oby to byl dobry znak, że jakies finanse do mnie dotrą;) Zaraz sniadanko i potem do komputerowych obowiązków:) Pzdr.
  19. [B]Korenia[/B], kobieto, mam nadzieję, że jeszcze spisz, czego Ci życzę:) pzdr.
  20. Dzisiaj (tzn. wczoraj) malce byly tatuowane, chipowane, szczepione. Czyli, krótko mówiąc, byly kłute:) Ale zniosły to nad podziw dzielnie, pohasały potem, polatały po pokoju i.... poszły spac:) super, co? Jak one śpią, stare tez spią, koty spią, to może i na mnie pora? No to idę spać:) pzdr.
  21. [quote name='magdola']Ale cuuuuda :loveu: Nie było mnie chwilę a tu takie wielkoludy już :diabloti: PRZE ŚLI CZNE !!!!!!!!!!! Przy okazji zaproszę do skatowanej Nany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238412-NANA-skatowana-sunia-mix-grzywacza-chińskiego-pudla?p=20252900#post20252900[/URL][/QUOTE] Malce jeść dostają, to i rosną;) [quote name='Angi']ojoj, jakie słodziaki :loveu:[/QUOTE] Oj, tak. słodyczki z nich:) [quote name='Foxowa']Maluchy świetne :loveu: a postawy godne profesjonalistów :cool3:[/QUOTE] Eeee, do wystaw i postaw Żelki i Serka to im jeszcze sporo brakuje;) Pzdr.
  22. Zastanawiam się, jak pomóc, bo finansowo - nie dam rady. W tym miesiącu do moich stałych deklaracji dołączylma jeszcze wydatki na 2 dodatkowe psiaki... Może jakis bazarek zrobię.... Pzdr.
  23. No nie! To ten sam Alfik....?! Kurczę, chłopak nam się zmienił i to na dobre:) Pzdr.
  24. Alez u Ciebie szybko te maluchy ruszaja w Świat:) pzdr.
  25. Alfiś - ma cudny Domek:) [url]http://img4.imageshack.us/img4/9761/201212161170.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...