-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
[quote name='Anecioreczek']hahaha, tak się śmiesznie złozyło :P jak wybierałam szczeniaka nie wiedziałam że będzie miał takie oczy :P ale po cichu chciałam żeby miał odwrotnie xD a mają prawie tak samo :P bo Mushu ma dwubarwne tęczówki, a Tic Tac ma jedno oko niebieskie a drugie piwne :P Asiu czy będziecie w tym roku w Katowicach ?[/QUOTE] Nie, w tym roku Katowice muszę odpuścic, ale może Chorzów nam wypali we wrzesniu...? Pzdr. -
...czyli Rodzina w komplecie:) pzdr.
-
No i co u weta? Jaka diagnoza? Pzdr.
-
Łeeeeee...... szkoda, malce sa teraz w super okresie: kontaktowe, ale nie nachalne, lubiące sie bawic a potem.... grzecznie idace do kojca spac:) Pzdr.
-
Nie dziwię się:) Pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Dogo to prawie państwo w państwie, tutaj wsio można znaleźć.... prawie jak Watykan;) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Asiaczek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Ale Pani Misiowa dla Ciebie jest grzecznym misiem, tak?:) pzdr. -
Juz jest w PL, może odezwie się na DGM...? pzdr.
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Asiaczek replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='Basia&Safi']asiaczku hehe na inne osiedle :) chodź chętnie odwiedziła bym warszawe bo nigdy nie byłam zwiedzać :([/QUOTE] Zwiedzać - nie-zwiedzać, ale na plotki to byś przyjechała razem z Alicją:) [quote name='Basia&Safi']Ewa no jak co najpierw odwiedze Ciebie pozniej Asiaczka :)[/QUOTE] O, to dobry pomysł:) Lub odwrotnie. Mnie wsio ryba:) pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A wylotówki juz wyleciały? Czy dopiero się przymierzają?:) Pzdr. -
Hahaha, nawet ta czerwono-różowa kokardka pasi;) Pzdr.
-
Dobrze, że już jest PO:) Zdrówka dla rekonwalescentki:) A ja się troche pogubiłam: to ile kici macie w domku? pzdr.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A z polskich miotów, "coś" będzie w W-wie? A może pojawi się na wystawach?:) pzdr.
-
A ja mam takie pytanie: czy przybyło na Węgrzech chartów polskich? Czy - nadal - Hadar jest jedynym? Pzdr.
-
Hej, odezwij się do nas w Nowym Roku:) pzdr.
-
Jak mija styczeń 2013? Jak Tinka znosi zimę? pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']cudo :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0131_zpsf8fd9544.jpg[/URL][/QUOTE] Mnie tez się podoba:) [quote name='Izabela124.']Jej jakie słodziaki :loveu:[/QUOTE] Są przesłodkie:) Jeszcze:evil_lol: [quote name='agaciaaa']No no, już zdjęcia w stójce, super :)[/QUOTE] Na razie to pierwsze próby, jeszcze niezbyt udane, ale wierzę, że z czasem będzie juz coraz lepiej:):) [quote name='Korenia']Trikolorka to cudeńko :D[/QUOTE] Osoba z Czech zrezygnowała i w sumie dobrze, bo chciałabym miec ja gdzies bliżej;) [quote name='Vectra']Maluszki fajowe :loveu: nie żrą Ci tych gazet ? u mnie z dry bedów zostały już tylko dziury , wspomnienia i ażury :shake:[/QUOTE] Na razie jest spokój. To aniołecki;) [quote name='Kaaasia']Piękne baskobobaski :loveu:[/QUOTE] Ładne, ładne, fakt:) pzdr.
-
Cd. [COLOR=#696969][B] TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0166_zps662cbe63.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0158_zps08e84ca3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0162_zps48cd0422.jpg[/IMG] I to na razie wsio:) Pzdr.
-
Cd...[COLOR=#696969][B] TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0165_zps412d7970.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0153_zps4de2c61d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0151_zps19206575.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0145_zps7d5194c6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#696969][B] TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0164_zpsa58e5702.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0134_zps7df18686.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0139_zpsd0322c5f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
A w niedzielę 7.1.2013 - przy pomocy Kacpra zostaly zrobione zdjęcia upamiętniające nasze pierwsze próby w stójce. Myslę, że maluchy sobie super poradziły:)! [COLOR=#696969][B]TAMEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0163_zps9767dee9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0132_zps47bf2119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0131_zpsf8fd9544.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[COLOR=#ee82ee][B]TESKEY Asiaczek FCI & TAMEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0107_zps3f3b5e4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0094_zpse8b196ba.jpg[/IMG] [COLOR=#00ffff][B]TAMEY Asiaczek FCI & TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0102_zps5e7b2f62.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.