-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='M&S']No tak, bo może nik nie przyjechać z kierownictwa...[/QUOTE] Będę dzwonić albo jutro (sroda) albo w czwartek. A i tak będe jeszcze potwierdzała w piatek... [quote name='Izabela124.']Na szczęście dogo już działa, bo przez te awarie nie chciało mi się wchodzić do żadnych wątków tylko do swojej galerii[/QUOTE] Miałam dokładnie tak samo:) pzdr.
-
Śliczna, pognieciona futerkowo panienka:) [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5890.jpg[/url] dogo chyba wróciło do normy...?:) pzdr.
-
Tez bym się chetnie dowiedziała jaki, skąd itp. szczeniaczek będzie:) Ale czekamy cierpliwie i wierze, że nasza cierpliwość i dobre fluidy będą nagrodzone:) pzdr.
-
Gratulacje ponowne i ode mnie:) [B]jamnicze[/B] - wracaj, Dogo chyba juz wróciło do normy:) Chociaz z Photobucketem nadal nie mogę dojść do ładu... pzdr.
-
Ooooooo, a kto nam to obiecuje? Bo nie [B]gosiaja[/B];) [B]Cienka[/B], obiecujesz, że wstawisz, czy jak to bedzie?:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Urszula jak na prawdziwego , genetycznego Penn-Staffa przystało - głośno protestuje , gdy musi siedzieć w kojcu , głośno protestuje osamotniona. Zasypia migiem w łóżku , a najchętniej na moich kolanach. Wydobywa z siebie ten typowy dla rodziny dźwięk .. o brzmieniu AJUUUUUUUUUU , piskliwo ochrypnięty :shake: Wyciera kurze w każdej dziurze .... masakra taki szczeniak w domu :evil_lol: Ale żeby nie było , śpi w kojcu właśnie :diabloti: po 40 minutowej arii w różnych tonach i dźwiękach - napadł ją sen :loveu: Niech ona ma już tak z 5 miesięcy :modla: [B]Asiu [/B], już niebawem Twoje baski bobaski , oprotestują dotychczasowy żywot grzecznych szczeniaków :evil_lol: Wtedy dopiero człowiek wie , że ma szczeniaczki. Jak budzi go dziki warkot i szczekanie bladym świtem :evil_lol: Nie wiem jak baski , ale staffiątka napierdzielają się jak wściekłe , wydają przy tym ogromną ilość dźwięków. Kojec fruwa ;) a potem dorasta i jest taki grzeczny staffik :loveu: [/QUOTE] Na razie grzecznie czekają rano w swojej kolejce do karmienia. Głosno jest tylko wtedy, gdy wchodze do pokoju i nie od razu otwieram kojec... ale tak na razie - daje rade:) [quote name='Vectra']Urszula , to jest też opiekunka Baśki i to na jej cześć :evil_lol: Wujcio kynolog upiera się przy Zdzisławie :shake: ale fakt ten gówniarz coś z Sośnickiej ma , też tak fałszuje drąc ryja :evilbat: O śnieżku i mrozie , to ja już się nie chce wypowiadać. Bo jak zobaczyłam że sypie , to mnie włosy w oczach się wywinęły :angryy: A już tak ładnie wyschło ..... a dowaliło z 10 cm i Urszula ma pozamiatane wychodzenie , bo by ją zasypało :evil_lol: Mam taki fajny ortalionowy kubraczek - kombinezon. Ale jeszcze za mało Urszuli by go w całości wypełnić :diabloti:[/QUOTE] Ej, no, czepiasz się Sosnickiej. Ja akurat lubię jej głos i ona nie fałszuje, nienienie.... [quote name='Vectra']Lucyna to nie , zaraz by były mi tu jakieś zdrobnienia typu Lusi czy takie tam i to jest dramat. Nienawidzę zdrobnień , jeszcze takich mocno przesłodzonych i zangielszczałych ;) Prócz Franka , to jest dramat z panami ... Mieczysław przebija wszystko , na 2 urodziny dostanie implant :diabloti: bo ja go pod swoich machem , w okresie rui oglądać nie chcę :angryy: [/QUOTE] Hm. Ja mam Felmerię, czyli Felkę czyli Felusie czy Lusika. Czyli czasami Luśnię. I jest OK:) Pzdr. -
Dogo to chyba u wszystkich wariowało. oczywiscie, w różnym natężeniu... Ja akurat miałam problemy z subskrypcją, a Ty - z logowaniem sie... Duzo zdrowia i cierpliwości do choroby:) pzdr.
-
[quote name='bety']No to o 17. Dla nas jedzenia nie szykuj, bo my będziemy po obiedzie (obowiązkowo - taki jeden nam nie daruje :diabloti:). My przyjeżdżamy na ploty :evil_lol: a nie na żarcie. Pzdr[/QUOTE] Tu nie chodzi o żarcie, tu chodzi o obiadek zjedzony w miłym towarzystwie:) [quote name='M&S']Asiaczku, a nie masz nas dość ;) jedziesz w piątek do Związku?[/QUOTE] Cos Ty! chyba tak, może uda mi ise zrobić przegląd miotu. Ale to musze ustalić, czy wogóle ktoś będzie z "kierownictwa". pzdr.
-
[quote name='M&S']Ja lubię ;)[/QUOTE] To może tez wpadniecie?:) pzdr.
-
[h=5]tiak![/h][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=517026411651649&set=a.233309970023296.58713.219166378104322&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/306339_517026411651649_1927572838_n.png[/IMG][/URL] Cudne! Jakbym o moim Jacku ["] ktoś napisał;) Pzdr.
-
Dzisiaj małe dostały nowe zabaweczki (tzn. stare-nowe). 2 piłeczki tenisowe jezyka szarpak. I ta ostatnia zabawka jest przebojem! wyrywają go sobie, ciągają, lataja po całym pokoju. Podejrzewam, że i spać będa z nim chciały:evil_lol:.... pzdr.
-
No to wpadaj w sobotę o 17-tej. Będą pierożki. co prawda, jeszcze nie wiem, jakie nadzienie zrobie..... moze kasza gryczana+cebulka+pieczareczki? [B]bety -[/B] lubicie takie nadzienie? pzdr.
-
Mnie same z siebie tez odhaczyly się watki, mimo, ze ich nie przeczytałam. Mam tylko nadzieję, że nie przepadły... Sobota, godz. 17-ta? Zapraszam na pierozki. Może tak byc? więc nie najadajcie ise jakims wczesniejszym posiłkiem;) pzdr.
-
Bo może nie miałas zaznaczonej tej opcji...? Nie wiem. Pzdr.
-
Cholera, teraz mi się jeszcze Photobucket pierdaczy.... Pzdr.
-
Uffff, to w sumie dl amnie dobra wiadomośc, że to nie mój komp cos nawala, ale to jakaś ogólna awaria.... Pzdr.
-
[quote name='Vectra']Ja wiem ja wiem :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] Cieszę się, że nie zapomniałas:) Bo tak dawno juz Ciebie nie było w moichprogach... [quote name='M&S']Ja mam coś nie tak w subskrypcjach....[/QUOTE] Ja też. Na przykład watki na których juz odpowiedziałam, nie przenosza się do "archiwum", ale zostaja na mojej tablicy. Wkurza mnie to, no ale poczekam jeszcze na poprawę:) pzdr.
-
Ja logowac to się spokojnie mogłam, ale mam inne zawirowania. Może po kilku dniach mina. zobaczymy. pzdr.
-
[quote name='Don_Vito']Proszę, oto fotki! :) [URL]https://picasaweb.google.com/100067381793799140913/Wystawa[/URL] Zdjęcia można brać, ale wcześniej prosiłabym o napisanie mi na PW o tym. Pozdrawiam! :p[/QUOTE] To ja informuje, że biorę 3 fotki (6046, 6048 i 6107) i wstawiam na moją www ([url]www.basenji.pl[/url]). Dzieki:) pzdr.
-
[quote name='Don_Vito']Zdjęcia dodałam na dogomanii w dziale WYSTAWY :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237318-CAC-GDAŃSK-13-I-2013-III-Karnawałowa-ZWPR[/URL][/QUOTE] A można ukraść 2-3 fotki na moją www?Edit - juz wiem, że można:) pzdr.
-
Przynajmniej jedna:) Pzdr.
-
Dwa doopalonki:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_6455.jpg[/url] Pzdr.
-
Śliczna:) [url]http://img543.imageshack.us/img543/687/dsc02975d.jpg[/url] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
sobolowe? Czaprakowate? pzdr. -
[quote name='Izabela124.']Nie, dopiero z zajęć wróciłam :)[/QUOTE] A ja myslałam, że dzielnie pomagałaś..... a tu proza zycia: zajęcia:) pzdr.