-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, a "wiewiórkę" pieczecie?[/QUOTE] Wiesz, że wogóle nie znam tej nazwy ciasta...? Pisz, co wiesz na ten temat:) [quote name='Kaaasia'] "Wiewiórka" 2 szkl mąki 1 szkl cukru 4 jajka 1 łyżeczka sody łyżeczka proszku do pieczenia 0,5 szkl oliwy (lub oleju) 1 szkl posiekanych orzechów włoskich 3 duże jabłka Jajka ubić z cukrem, wymieszać z przesianą mąką, sodą i proszkiem. Mieszać i bardzo powoli dodawać oliwę. Jabłka pokroić w kostkę. Dokładnie wymieszać ciasto z jabłkami i orzechami. Piec w temp 180 ok 50min. Po upieczeniu posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.[/QUOTE] Skład bardzo podobny do tzw. ciasta amerykańskiego, gdzie jedyna różnica to kakao... [quote name='Vectra'] A ze złych nowin , bo w sumie to poryczałam się jak bóbr :( mój ukochany piesek , z którym wiązałam plany ogromne ... z racji że jest nie tylko umaszczeniem , ale charakterem i pochodzeniem - łudząco podobny do mojego Frania ... niestety miał tragiczny wypadek , wpadł pod samochód :( i w wieku niespełna 2 lat , poszedł za tęczowy most. Strasznie mi smutno cały czas jak o tym pomyślę.[/QUOTE] O, jak smutno....... Jedna z moich suczek sznaucerek (fakt, dawno to było) wpadła pod samochód.... Ulica bardzo mało uczęszczana przez samochody, jakies osiedle domków w Aninie. I suka, która nigdy nie wylatywała na ulice.... Jak raz wyleciała i jak raz jechał samochód..... Ślepy los... Pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, muszę Wam coś powiedzieć- zachęcona Waszymi opiniami poszłam do Biedronki, akurat byłam w pobliżu i postanowiłam wstąpić. Kiedyś myślałam, że tam są niezbyt ciekawe produkty i dlatego takie ceny. I wyszłam mile zaskoczona- herbata Lipton 50sztuk o 6zł tańsza niż w "moim" markecie na przykład. Ale moim odkryciem został krem do twarzy! Za niecałą dychę, przeciwzmarszczkowy, słuchajcie, tak genialnego kremu nie miałam jeszcze nigdy, przebija Vichy, dorównuje jedynie Clarinsowi! Gruszek dodawałam- rewelacja! Do tego polewa i na to siekane orzechy włoskie :)[/QUOTE] O, a jaki to krem zyskał az takie Twoje uznanie?:) [quote name='Vectra']A dodawałyście do murzynka gruszek albo buraków ? :cool3:[/QUOTE] Gruszek i jabłek - tak. Ale o buraczkach - piewsze słysze... [quote name='Vectra']To jeszcze gut njus :D Dziś debiutowała na szole, Rekinia córka :cool3: bezbarwna GAME OWER Penn-Staff w stawce 4 czarnych suczek , była jako jedyna nie czarna i stanęła na 2 lokacie :multi: pękam z dumy , bo białym wcale dobrze na ringach naszych nie jest. Gdyby ktoś miał jeszcze pytania CZEMU KRYŁAM REKINA TYM PSEM ... właśnie temu , by wyhodować taką BIAŁĄ suczkę :lol: oberwała 2 lokatę , mimo że sędzina byla zachwycona. Troszkę jej pan nie umiał pokazać , temu nie była pierwsza ;) ale jak na debiut , to rewelacja !! myślę że jak ją dobrze przygotują i pan się nauczy wystawiać. To bezbarwna lala , pokaże co to biały staffik. Matka Rekin , pęka też z dumy :diabloti:[/QUOTE] No, gratulacje dla Białej:) Pzdr. -
Hej, [B]jamnicze[/B]! Mocno zaciskam kciuki. Wiesz, z jakiej okazji:) pzdr.
-
[quote name='Korenia']Oczywiście Asiu:)! Dzisiaj już mogę wyjaśnić czemuż mnie mało tu jest ;) A mianowicie sen z powiek spędzało mi pisanie pracy i nauka do egzaminu inżynierskiego ;) Dzisiaj już witam się jako inżynier biotechnolog :)! Z mnóstwem nerwów, masą nieprzespanych nocy i wyglądem jak zombiak - obroniłam się dziś o 8:30 ;) Teraz mogę się wyspać! Huraaa![/QUOTE] Oooooo, ogromne gratulacje!!!!:multi: Ależ czujesz się zmęczona wyróżniona zadowolona oszołomiona ... ... ... Witaj, Pani Inzynier:):calus::B-fly::laugh2_2: A jaki miałas temat pracy? Pytam, bo u Ciebie to nic nie jest "normalne";):evil_lol: Pzdr.
-
No so.... Tak żeśmy się ułozyli:) Pzdr.
-
[quote name='Vectra']a kiedy się pozbywasz zasikańców ? :cool3:[/QUOTE] Teskey dopiero po 20 lutego. A co do reszty trwaja rozmowy:) [quote name='Kaaasia'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0322.jpg[/URL] Biedactwo :loveu:[/QUOTE] Które?:) [quote name='Chein']Witamy po dłuuugiej przerwie! Jakie kochane kluski! :loveu:[/QUOTE] No właśnie! Ja do Was wpadałam... [quote name='Izabela124.']Ale one już cudne, w końcu przypominają baski :D[/QUOTE] Masz racje! Powoli, powoli:) [quote name='M&S']:loveu::loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0324.jpg[/URL] słodycz [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0323.jpg[/URL] śliczne szczylki:):)[/QUOTE] Jak to napisała Izabela124 - zaczynaja przypominac baski:) pzdr.
-
I ostatnie z tej serii... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0322.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 20/21.01.2013 TAMEY Asiaczek FCI vel Tamisia, vel Tami:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0317.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0314.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0312a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0321.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0323.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 20/21.01.2013 TRICKEY Asiaczek FCI vel Triki vel Tiki vel Tikusia vel Tiki:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0335.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0313.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0307a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0337a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0343.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 20/21.01.2013 TESKEY Asiaczek FCI vel Tessi, vel Tesinka:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0330a.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0324.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0315.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0308a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0305.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0340a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 20/21.01.2013 TORNEY Asiaczek FCI vel Torinka vel Tori vel Torisia:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0304a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0320.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0318.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0316.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0310a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
No to wstawiam wczorajszo-dzisiejsze foteczki panienek:) Tamisia i Tessi [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0344a.jpg[/IMG] Torinka i Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0311.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0306a.jpg[/IMG] Triki i Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0319.jpg[/IMG] Torinka, Tamisia i Triki - banda napoczynająca stolik;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0339.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='M&S']Komu było cudnie, to było.....:diabloti:[/QUOTE] No tak. A teraz chyba znowu zaczyna sypac... [quote name='ania90']Ostatnie miesiace mialam malo czasu na neta i nie zauwazylam ze wypadliscie mi z subskrycji :([/QUOTE] Ostatnio byly problemy z DGM i pewnie dlatego nie miałaś nas... Pzdr.
-
Pozwole sobie wkleic link do mojego bazarku na Urgo i Tinkę:) [COLOR=#800080][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-5[/url] [/B][/SIZE][/COLOR] ZAPRASZAM, może ktoś cos wypatrzy dla siebie...? pzdr.
-
[quote name='magdabroy']Dostałam dziś sms'ka od Izy, że może w lutym wróci na dogo :roll:[/QUOTE] Ja tego nie rozumiem... przecież nie trzeba siedzieć na DGM godzinami. wystarczy wejść na 2-3 minuty, napisać, że sorki i juz. To wtedy bedzie ładnie i grzecznie. A takie wysylanie info przez znajomych, nie, to mi sie wcale ale to wcale nie podoba. Zawsze się zastanawiam, czy gdyby zaistniała odwrotna sytuacja, to czy Gospodyni Galerii nie czułaby sie urazona... Jak myslicie? pzdr.
-
Hej:) U nas snieg lezy i na razie nic z nieba nie pada... A rano padało i było cudnie:) pzdr.
-
[quote name='ania90']Czesc :) ale mnie dawno u Was nie bylo :shake:[/QUOTE] No własnie. Dlaczego?:) Sa tacy, co codziennie do nas zaglądają, a Wy? [quote name='M&S']Cześć Baski :)[/QUOTE] Hejka! Mam na dzisiaj gotowe foteczki maluszków (z wczoraj):) Jak porobie troche pierogów z eksperymentalnym nadzieniem, to powstawiam:) pzdr.
-
Mocno pogryziony mały bezdomniaczek JUŻ MA DOM!
Asiaczek replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Oj, to nawet nie namawiam na cwiczenia z pozostawaniem...:) pzdr. -
Zjeść, ugryźć czy może olać...;)? [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/543440_484509571590750_240761032_n.jpg[/url] pzdr.
-
3 miesięczna kotka znaleziona na ulicy JUŻ W DS :)
Asiaczek replied to fonia123's topic in Kotki już w nowych domach
sama słodycz:0 [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/582337_187360238073715_1173139901_n_zps6490fae6.jpg[/url] pzdr.