Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. magdola - za TM WSZYSTKIE PSY sa szczesliwe:) Pzdr.
  2. Takie fotki sa super! [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3599-1.jpg[/url] Ale jakbys ukucnea i dopiero wtedy, z tej niskiej perspektywy zrobiła fotke - MALINA! Slalom na lesnej dróżce:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3610-1.jpg[/url] pzdr.
  3. Fajnie to wygląda:) [url]http://img838.imageshack.us/img838/6259/74140438884715625682758.jpg[/url] pzdr.
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Za dużo tego psiego cierpienia... :( I zbyt mało rąk do pomocy... A Tina, mimo, iż już bezpieczna u Kasi nadal potrzebuje uwagi i wsparcia, wierzę, że po porządnej kąpieli, wyczesaniu, super fotkach, nowe domki zaczną ustawiać się w kolejce :) żeby zrobić miejsce dla kolejnego psiego nieszczęścia.... Utworzyłam wydarzenie na facebooku dla Tiny. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dołączania oraz udostępniania dalej: [URL]http://www.facebook.com/events/351516548288842/[/URL][/QUOTE] Udostępniłam na FB:) [quote name='Bjuta']Filmik z pochłaniania Tinkowych ciasteczek :) [video=youtube;yGOlKORj4J0]http://www.youtube.com/watch?v=yGOlKORj4J0&feature=youtu.be[/video] Kasiu, ale nam było u Was dobrze! :p[/QUOTE] Wszystkie ciemne, czarne i łakome:) pzdr.
  5. Jezeli jeszcze jakieś poduszki i inne rzeczy, które mają gąbke w środku, zostaly w domu, to schowajcie je! Niech Gryzia nie ma pokus:) Pzdr.
  6. [quote name='Cienka']Fotki będą nowe w sobotę albo w niedzielę ale nie koniecznie morków :P[/QUOTE] Wczoraj byla sobota - fotek nie bylo. Dzisiaj jest niedziela - ? pzdr.
  7. Ten Rudy nr 2 to chyba taki bardziej brązowawy jest, czy to fotka zmieniła kolor? [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5981.jpg[/url] pzdr.
  8. O, zdecydowanie:) pzdr.
  9. [quote name='jamnicze']A u nas już nasypało i przestało.[/QUOTE] U nas juz dzisiaj nie pada. Ale wczoraj było po prostu pieknie!!!! Boziu, ale jestem piekny:) [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5940.jpg[/url] cudo:) [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5931.jpg[/url] pzdr.
  10. [quote name='M&S']Smacznego i niech będzie lepiej[IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima21_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][/QUOTE] Śniadanie bylo smaczne, bo innego bym nie zrobiła i nie zjadła:) [quote name='Alicja']Asiu , ciśnienie leci ... ja 2 noce nie spałam a dziś ból głowy od rana Lampka koniaczku i chwila leżenia , polecam[/QUOTE] Jednak obylo się bez konkaczku. ale leżenie bylo. I to w duzych ilościach.... przynajmniej miałam pewność, że ise nie przewrócę.:evil_lol: [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] Witaj! [quote name='jamnicze']Jaka fajna zabawka :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0184a.jpg[/URL][/QUOTE] Laserek dobra rzecz, ale cos mi przestal działac... [quote name='M&S']Jak samopoczucie? Ja spałam pół dnia.[/QUOTE] Spać to może nie spałam, ale w łóżku bylam dosyc długo... [quote name='jamnicze']Też dopiero wstałam z poobiedniej drzemki (Sajda nadal wygrzewa się na tapczanie :)[/QUOTE] Czyli jednak cos z ciśnieniem... [quote name='bety']Ha ha no patrz mnie też po obiedzie zmogło i dopiero co wstałam. :) Jak tam Asiaczek się czujesz? Pzdr[/QUOTE] Dzisiaj juz lepiej, ale wzoraj to taka padnięta i zakręcona... Pzdr.
  11. Zaraz zjem śniadanie i zobaczymy. Jak nadal tak będzie to odwołuję spotkanie... Pzdr.
  12. Piekne! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/59651_468094403242577_837436615_n.png[/IMG] Pzdr.
  13. [quote name='M&S']To niedobrze. A może kawy się napij?[/QUOTE] Nie lubię... To juz lepiej jakis koniaczek, hahaha... pzdr.
  14. A mnie się tak kreci w głowie, że ledwo chodze.... cisnienie...? Nie wiem, jak to będzie z dzisiejszym spotkaniem z bety&co. .... chyba zaraz zadzwonie i odwolam, bo nawet jak leżę to mam kręciołę... buuuu.... A tak się cie szylam na to dzisiejsze spotkanie:-(:shake:... pzdr.
  15. Tak pieknie i cicho bylo dzisiaj rano na Mokotowie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/270899_429258763813870_1132364158_n.jpg[/IMG] ...i dlatego zapraszam na cieplutka herbatkę:) Z cytrynką:) Czyli jak mówi Lansik - herbacynkę:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/150034_429260827146997_1942211689_n.jpg[/IMG] Pzdr.
  16. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Suecollage.jpg[/IMG] Pzdr.
  17. Są słodkie, fakt:) A na zywo jakie fajniste:) pzdr.
  18. [quote name='bety']Jutro się przekonamy czy to prawda. Pzdr[/QUOTE] Prawda, prawda:) [quote name='M&S']Dobrej zabawy:)[/QUOTE] Szkoda, że Was nie bedzie, ale jakos sobie poradzimy z tą zabawą:) Pzdr.
  19. One nie tylko wyglądaja, ONE PO PROSTU SĄ ANIOŁECKAMI:) pzdr.
  20. Super, nie? pzdr.
  21. Melduję się dopiero teraz na watku Hopki bis i Żelki. No i Motka:) Gratuluję nowego domu dla Hopki i takiego samego zycze Żelce i Motkowi - zasługują na to:) Pzsdr.
  22. No nie moge... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/74118_254890387975478_37736535_n.jpg[/IMG] Pzdr.
  23. [quote name='gosiaja']a porzaz te sandaly bo nie wiem jak wygladaja a musze cos na lato zakupic[/QUOTE] Poniżej masz link do wyprzedaży: [url]http://www.crocs.pl/womens-footwear/women-footwear,pl_PL,sc.html?adid=exacttarget_email_PL_130118_SaleRainTips[/url] A ja kupiłam takie: [url]http://images.crocs.com/is/image/Crocs/standard/Damskie-Watermelon-and-Oyster-Skylar-Sandal-_11413_62S_ALT100.jpg[/url] i takie: [url]http://images.crocs.com/is/image/Crocs/standard/Damskie-Red-Crocband-_11016_610_ALT100.jpg[/url] tylko ciut pozamieniane kolorki. Za 2 pary zapłaciłam 205,40 (łącznie z dostawą). To nieduzo, porównując ceny np. w sklepie w Galerii Mokotów... i chce kupic takie: [url]http://images.crocs.com/is/image/Crocs/standard/Damskie-Espresso-and-Bronze-Cleo-III-_11216_25M_ALT100.jpg[/url] W tych chodziłam 2 sezony, bez żadnych odparzeń, obtarć itp. wydarzeń. Sa po prostu super!!! I jakie wygodne! [quote name='M&S']Małe scylki :loveu:[/QUOTE] Małe, ale rosną:) [quote name='Kaaasia']Słodziaki przeokropniste :loveu: Trudno wybrać tego naj ;)[/QUOTE] Fakt, wszystkie najnajnaj:) [quote name='bety']Oj, już się zaczynam bać tych gryzaków. Trzeba będzie zbroję w sobotę założyć. :cool3::evil_lol: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0210.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] załóżcie po prostu grube skarpety i jakieś gorsze spodnie:) Na razie powinno wystarczyć:) [quote name='Ania!']Uwielbiam takie różowe łapki, moje nigdy takich nie miały, więc tym bardziej :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0214.jpg[/URL] Wszystkie słodkie ale to mój numer 1 :grins:[/QUOTE] JUhu!!!!! Trikolorka wygrywa u Ania!:) Pzdr.
×
×
  • Create New...